PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=579478}

Anatomia strachu

Trespass
5,5 27 584
oceny
5,5 10 1 27584
4,0 11
ocen krytyków
Anatomia strachu
powrót do forum filmu Anatomia strachu

:0

ocenił(a) film na 7

tylko 4,9 chyba se jaja robicie za samą gre aktorską powinno być przynajmniej 6,5 a nie pewnie półowa z was nie widziała filmu i wstawia słabą ocene bo podobne do Azylu albo nie podoba się im któryś aktor/ka

ocenił(a) film na 8
streetbrother

Ja przeciwnie - oceniłem wysoko tylko ze względu na Nicole. Jakby odjąć atut w postaci jej obecności, to film byłby faktycznie bardzo słaby - tak więc rozumiem niskie oceny ze strony osób, które nie nie otaczają jej takim kultem ;].

ocenił(a) film na 3
streetbrother

Za taką grę aktorską właśnie jest taka niska ocena. Przecież nikt nie będzie podnosił oceny tylko dlatego że gra tam Kidman i podstarzały pederasta Cage. Swoją drogą film okrutnie głupi zmarnowałem prawie dwie godziny a mogłem oglądać w tym czasie Boardwalk Empire.
Pozdrawiam

streetbrother

ja film obejrzałam... nie podobał mi się. Nic go nie ratuje niestety. Azyl sto razy lepszy.

ocenił(a) film na 9
streetbrother

film fenomenalny, jak zresztą większość Cage-a. lubię też takie kino, a Cage-a każdy film na swój sposób mi się podoba. zależy jak się podchodzi i czego oczekuje. jak ktoś oczekiwał ZOSTAWIĆ LAS VEGAS to nic dziwnego że się nie podobał. Cage potrafi grać oscarowo jak i w stylu Stallone-a czy Seagala i za to mu jestem wdzięczny do końca życia. Przynajmniej nigdy się nie zanudzę. pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
eneye

Co do Cage'a to zgadzam się w pełni z Twoją opinią :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones