PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473314}
5,6 52 302
oceny
5,6 10 1 52302
2,5 2
oceny krytyków
Amerykańskie ciacho
powrót do forum filmu Amerykańskie ciacho

Ciacho?

użytkownik usunięty

Która z Was chciałaby takiego ogryzka, nadgryzionego przez wszystkie baby wokół? Nie ważne jak przystojny, tacy mężczyźni powinni wzbudzać obrzydzenie, a nie pożądanie. To samo dotyczy kobiet.

ocenił(a) film na 8

Niestety, ale kobiety kochają niegrzecznych chłopców, bardziej przykuwają ich uwage. Chocby mieli z 1000 partnerek tygodniowo, to i tak beda go uwazaly za Boga, a nawet jeszcze bardziej bedzie je pociagal. Taka prawda .

Bez obrazy, ale polki to feministki i cichodajki. Z jednej strony wypluwają takie mądrości jak ty, a jak przychodzi co do czego to wyskakują z ubrań. Faceci w tym przypadku są chociaż szczerzy i przy nadarzającej się okazji nie zastanawiają się nad przebiegiem atrakcyjnej kobiety tylko dziękują bogu że to na nich trafiło :D Poza tym w realnym świcie nie masz dziewczyno najmniejszego pojęcia co faceci potrafią odstawić, a wiedzą o tym na ogół góra jego znajomi trzymający język za zębami.

ocenił(a) film na 7

Może trochę nie w temat, ale nie chcę zakładać nowego. Choć nie przepadam za tym aktorem (po "Stary, gdzie moja bryka" i "2 i 0.5" ), to w tym filmie mi nie przeszkadzał. Nie zauważałem go przy tych wszystkich panienkach- Samantha najładniejsza!!!

Piszę, choć nigdy tego nie robię, bo po prostu zrobiło mi się nagle żal wszystkich kobiet, które szukają kogoś fajnego na ziemi. To prawda, cała masa facetów traktuje seks sportowo, a kobiety jak przedmiot, albo zwierzynę do upolowania, ale SĄ naprawdę romantyczni, męscy mężczyźni, odpowiedzialni za swoje kobiety, którzy nie szczerzą durnego ryja popisując się przed swoimi koleżkami, czego to nie zaliczyli. Są mężczyźni, którzy na wskroś podmiotowo traktują kobiety, są wierni jednej, nawet jeśli libido ich rozsadza od środka.
Co do tzw. niegrzecznych chłopców. Mają powodzenie może u małolat, które jeszcze nie zdążyły zweryfikować swoich złudzeń, ale zauważyłem, że z wiekiem gust kobiet się zmienia; same stają się dojrzalsze i w tym, co upatrywały w łobuziaku zamiast męskości widzą niedorozwój emocjonalny i gówniarstwo. Nie mówiąc o tym, że faceci, również ci, co niby to tak szaleli, też się zmieniają i często czują zażenowanie tym, jacy byli.
Co do feminizmu i cichodajstwa, a szczerości mężczyzn to chyba już mi się nawet nie chce komentować.

ocenił(a) film na 5

zdecydowana większość, uwierz mi. Zdecydowana większość.

ocenił(a) film na 4

to wszystko zależy od człowieka, jaki jest, w jakim stopniu szanuje siebie i swoje ciało, i nieważne czy chodzi o kobietę czy mężczyznę. Zdecydowana większość lubi sex, ba nawet go stawia na pierwszym miejscu w hierarchii potrzeb, i niektórzy nie patrzą na wygląd, ani ranking popularności ważne, żeby przeżyć tę chwilę rozkoszy, a z kim i gdzie to już jest mało istotne.

elastyna

A skąd Ty to wszystko wiesz? Pewnie sama się puszczasz z kim popadnie, bo jak inaczej mogłabyś wygłaszać takie zdecydowane opinie. Piszesz jak prawdziwa znawczyni tematu, he, he:p

ocenił(a) film na 4
e69

Swoim wpisem nie prowokujesz tylko obrażasz. Nie wiem czy piszę jak znawczyni tematu, napisałam to co chciałam po obejrzeniu filmu i przeczytaniu wpisu walkuchy. A swoim wpisem nie obrażam nikogo i nie oceniam, w przeciwieństwie do Ciebie, pozdrawiam

elastyna

Ooo, panna obrażalska:p
Owszem, moja droga, oceniasz i obrażasz ludzi swoja wypowiedzią. Jak można napisać o innych coś takiego?
...niektórzy nie patrzą na wygląd, ani ranking popularności ważne, żeby przeżyć tę chwilę rozkoszy, a z kim i gdzie to już jest mało istotne...
Skąd wiesz takie rzeczy? Jeśli masz rację to może tak być tylko w jednym przypadku. Mianowicie, gdy sama to robisz. A wtedy nie obrażam Cię tylko pisze prawdę. Również Cie nie oceniam bo wisi mi to co robisz i z kim. Baw się dobrze, jeśi lubisz.
No więc albo się puszczasz albo piszesz głupoty. Więc moja wypowiedź była uzasadniona.
I jeszcze jesteś nieszczera. To 'pozdrawiam' na końcu nie oznacza przecież, że chciałaś być miła. Chciałaś tylko pokazać, że jesteś lepsza ode mnie. Nie jesteś

No ja bym chciała. Im bardziej nadgryziony tym lepiej:p

ocenił(a) film na 5
e69

To piszesz powyżej dziewczynie, która z sensem opowiedziała jak ona to widzi, że skąd ona niby to wie, że puszcza się z kim popadnie skoro takie opinie wygłasza, a sama poniżej piszesz ,że puściłabyś się z takim nadgryzionym ogryzkiem jakim w ty filmie jest Kutcher? Gdzie tu sens i logika dziewczyno? Ja nikogo nie bronię ,ale pomyśl najpierw zanim coś wykrztusisz z siebie z samej.
Myślisz ,że taki ''nadgryziony'' to co? Doświadczony niby. Zwłoki i nic poza tym hehe

djrav77

A kto powiedział, że ja uważam puszczanie się z kim popadnie za coś złego? Nie wiem czy to dobre czy złe. Ludzie uprawiają seks z wielu różnych powodów a ta laska powyżej pisze jak jakaś cnotka-niewydymka. Albo jest opcja, że wie o czym pisze, skoro się tak autorytatywnie wypowiada. Ale raczej to pierwsze, bo inaczej by takich głupot nie pisała.

...Zdecydowana większość lubi sex, ba nawet go stawia na pierwszym miejscu w hierarchii potrzeb, i niektórzy nie patrzą na wygląd, ani ranking popularności ważne, żeby przeżyć tę chwilę rozkoszy, a z kim i gdzie to już jest mało istotne...

Co? Jakieś badania statystyczne prowadziła? Dawno nie czytałam takich bredni. Chyba się za dużo filmów naoglądała.

To że ktoś idzie z kimś do łózka a potem idzie z kimś innym to znaczy że się nie szanuje? A skąd to niby wiadomo?
Nie lubię jak się ocenia ludzi, bo nigdy nie wie się wszystkiego.Jak mi ktoś wciska na forum teksty o szanowaniu siebie i swojego ciała to mi się niedobrze robi.
Nie lubię gdy ktoś, kto nie ma o czymś pojęcia wymądrza się i wygłasza swoje moralności.

I właśnie tak myślę. Że lepszy nadgryziony, po przejściach, który sam dochodzi do rozumu niż jakiś świętojebliwy, który niby wszystko wie o życiu a tak naprawdę gówno wie.

Jeśli szukasz logiki to kup sobie podręcznik do matmy, bo w motywach ludzkiego postępowania i w seksie jej nie znajdziesz.

Poza tym moja wypowiedź była z założenia prowokacyjna, tyle że ta laska nie dała się sprowokować.
W przeciwieństwie do Ciebie;p

ocenił(a) film na 5
e69

O widzę, że się rozpisałaś. Tu nie chodziło o sprowokowanie mojej osoby. Z ciekawości zadałem Ci takie pytanie. Nie unoś się ,bo wygląda to jakbym Ci na odcisk nadepnął. Czyż forum nie jest po to aby się czegoś ciekawego dowiedzieć, pokłócić w miarę możliwe jak najkulturalniej rzecz jasna, a przede wszystkim prowokować się wzajemnie swoimi poglądami?
A co do logiki to tu się trochę nie zgodzę, ale co Ciebie to w sumie.
Logika przede wszystkim powinna nam towarzyszyć w życiu codziennym. Wiem, że o to niełatwo, ale jak się człowiek nie stara to i jej nie dostrzega.
Co do ogryzka to ja wiem, że kobiety trochę dziwne są w swoim postępowaniu.
Dążą do trwałych związków, ale bardziej ich rajcują właśnie tacy ,którzy skaczą gdzie tylko chcą i z którą chcą. Lubicie po prostu NIEGRZECZNYCH chłopców :D

djrav77

Oczywiście że mi nadepnąłeś na odcisk. Chodzi o to że bardzo nie lubię wszystkowiedzących osobników i oceniania innych.
Co do logiki w seksie to pozwól że stwierdzę tylko, że seks w połączeniu z logiką nie mieści się w moim światopoglądzie. Chociaż słyszałam że podobno są ludzie którzy mylą mechaniczną stymulację narządów płciowych z seksem. No cóż...
Chyba,że miałeś na myśli motywację a nie sam seks.
Oczywiście że logika w postępowaniu jest ważna, ale nie do końca kontrolujemy swoje instynkty i każdy z nas czasem zachowuje się nielogicznie. Na szczęście, bo inaczej życie byłoby nudne:)
Co do postępowania kobiet, to sprawa jest dość prosta. Oczywiście że lubimy niegrzecznych chłopców i da się to dość banalnie wytłumaczyć. Niegrzeczni chłopcy to ci, którzy mają lepsze geny ( trochę upraszczam ale myślę ze wiesz o co chodzi) i kobiety instynktownie lgną do takich właśnie facetów. I wiadomo,że nie ma w tym logiki bo nie może być.
A różnica między cnotką niewydymką a kobietą po przejściach polega na tym,że ta pierwsza tak się boi, że bierze to co jej pierwsze ostatecznie w łapy wpadnie a ta druga ma odwagę trochę poszukać i uczy się z czasem nie zakochiwać od razu. Niegrzeczni chłopcy prędzej czy później stają się nudni. Więc ta druga ostatecznie lepiej na tym wychodzi bo wybiera bardziej świadomie.
Tak czy inaczej wszystkie kobiety szukają miłości i poczucia bezpieczeństwa. Bez wyjątku wszystkie tego chcą. Nawet jeśli się do tego nie przyznają to tak właśnie jest

ocenił(a) film na 5
e69

No co jak co ,ale łózko to jedyne miejsce gdzie się powinno wyłączyć myślenie, a ma człowieka ponieść fantazja. Tak ,zgadzam się ,to jest to miejsce z którym logika nie może mieć nic wspólnego :D
Niestety trafiłaś we mnie kamieniem. Cholera uświadomiłaś mi ,że ja też już jestem nudny?

djrav77

Nie wiem czy jesteś nudny czy nie. Skąd mam to wiedzieć?
A co do niegrzecznych chłopców, którzy z czasem mogą się znudzić, to może powinnam uściślić. Oni staja się nudni jeśli nie mają nic innego do zaoferowania, jeśli nie idą do przodu, nie rozwijają się. Jeśli z czasem zaczynają się nad sobą zastanawiać to dobrze. Wtedy taki facet może naprawdę być coś wart i może się okazać o wiele ciekawszym niż taki który nigdy nie szalał.
Oczywiście że kobiety dążą do stałych związków. To ich naturalna potrzeba. Ale kobieta musi czuć że jest kochana. Wtedy jest szczęśliwa. Stąd potrzeba odrobiny szaleństwa w związku. Stąd te pomysły z kwiatami, kolacjami i innymi tego typu głupotami. Tak jesteśmy skonstruowane. Niestety faceci często nawet jeśli to robią to odbywa się to w stylu: powinnaś być mi dozgonnie wdzięczna że taki facet jak ja cię adoruje, przecież jestem taki wspaniały. Taki styl macho, żałosny strasznie i znienawidzony przez kobiety. Jeśli któraś na to leci, to z miłością nie ma to nic wspólnego. Raczej ze zwykłym wykorzystywaniem.
A jest przecież prosty sposób na zdobycie kobiety. Nie popisywanie się przed nią tylko pokazanie że jest dla ciebie najważniejsza na świecie. To najbardziej kręci kobiety, poczucie że jest wyjątkowa. Ona, nie jej facet. No, jeśli on to potrafi to też jest wyjątkowy i ona to zauważy, wcześniej czy później. Ale potrafi to robić tylko facet z osobowością. Dlatego często lecimy na brzydali. Wystarczy żeby był pewny siebie i lubił kobiety( ale nie w stylu macho broń boże, bo może tylko drażnić samouwielbieniem)

djrav77

Ejże! Widzę w Twoich ulubionych kilka moich pozycji. To chyba aż taki nudny nie jesteś;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones