PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1075}
7,3 192 499
ocen
7,3 10 1 192499
7,1 41
ocen krytyków
American Psycho
powrót do forum filmu American Psycho

7/10

ocenił(a) film na 7

Nie widzę nikogo innego w tej roli niż Bale'a,

ocenił(a) film na 7
pachomir

Rolę dostał di Caprio ale zrezygnował na trzy miesiące przed rozpoczęciem zdjęć

ocenił(a) film na 7
biegano

Cieszę się niezmiernie :)

ocenił(a) film na 9
pachomir

Powiem szczerze, że DiCaprio również byłby w stanie podołać tej roli.
Gra aktorska to bardzo ważny element w tego rodzaju filmach, gdzie emocje mają nas wręcz porażać z ekranu. OK Bale zrobił to tym razem dobrze, ale jak na niego to nie tyle ,aby było świetnie. Wiem o czym mówię bo znam inne jego ,bardziej wyraziste kreacje. Stać go po prostu na więcej i tyle. Wymoczka Leona wielu może nie tolerować, ale talent aktorski to on również posiada jak Bale. Kiedyś mnie drażnił swoją płaczkowatością. Dziś dojrzał do swych ról ,a pokazał to przede wszystkim w swoich chorych spojrzeniach i eksplodując emocjami w ''Wyspie Tajemnic'' ,''Infiltracji'' czy ''Incepcji''. Nikt nie zmusza nikogo, aby go lubił na siłę, ale grać ten skubaniec jednak potrafi.
pozdro

ocenił(a) film na 10
djrav77

"Powiem szczerze, że DiCaprio również byłby w stanie podołać tej roli."
DiCaprio ma zagrać psychopatę w "Devil in white city". Ciekawe, jak sobie poradzi.

ocenił(a) film na 10
CreepyBufet

To może być ciekawa kreacja... Na pewno sobie poradzi, świetnie mu poszło z graniem upośledzonego to i psychopatę zagra.

ocenił(a) film na 6
djrav77

DiCaprio? No co ty..Już sobie wyobrażam jak wybiega rozebrany z tą piłą...hehehe

biegano

Co do DiCaprio szkoda, poradziłby sobie lepiej. Jak dla mnie Bale powinien się był zamienić na role z Dafoe

ocenił(a) film na 7
judix

ciekawa sugestia ;)

ocenił(a) film na 9
biegano

Nie załapałem końcówki. Uroił sobie te wszystkie morderstwa czy jak?

ocenił(a) film na 7
pachomir

Ja też nie widzę nikogo innego lepiej nadającego się do tej roli. Tylko Bale ! ;)

ocenił(a) film na 7
pachomir

Bale dobrze zagrał tą rolę.7/10.

ocenił(a) film na 8
pachomir

zgadzam sie.niby przystojny z rownymi bialymi zabkami ale ta twarz ma takie zimne oblicze w tym filmie , swietny jest!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones