PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876}
6,5 367 621
ocen
6,5 10 1 367621
5,6 26
ocen krytyków
American Pie
powrót do forum filmu American Pie

Żałosny płytki film dla dorastających nastolatków osoba dojrzała nie znajdzie w nim nic godnego uwagi szkoda czasu nie polecam.

ocenił(a) film na 5
marokesz2785

Zgadzam się w 100%. Film kompletnie idiotyczny, nawet w ogóle nie jest śmieszny.

ocenił(a) film na 10
irlis

to po co o tym piszecie?

scottpilgrim

każdy ma prawo wypowiedzieć się na dany film nawet jeśli się nie podoba, więc daruj sobie:P

ocenił(a) film na 8
marokesz2785

To nie jest film dla osób dojrzałych. ;)

Wybacz, ale pisanie na forum American Pie "osoba dojrzała nie znajdzie w nim nic godnego uwagi szkoda czasu nie polecam." trąci takim samym trollowaniem, jakby piętnastolatek wchodził na forum Larsa von Triera i pisał coś w stylu "ale nudziarskie filmy kręci ten koleś, szkoda czasu".

ocenił(a) film na 3
Hordeman89

Larsa von Triera oglądałem akurat tylko jeden film Antychryst i jest to on od 18 roku życia więc łebek 15 letni nie może go oglądać i nie może napisać, że jest nudny. A co do innych filmów tego reżysera to chyba raczej są to dreszczowce i dramaty przeznaczone dla osób dorosłych i twój przykład jest nie na miejscu. Moja ocena jest obiektywna, ale uzasadnienie nie, bo to są moje odczucia co do filmu i albo ktoś mnie posłucha albo nie. Jeszcze jedna uwago co do oceniania filmów ja przyznaje obiektywnie punkty w przeciwieństwie do ludzi, którzy dają 10/10 filmowi ze względu że lubią ten film a 1/10, że go nie lubią, głupota oceniania nie mają miary jakości. Trzeba wiele elementów wziąć pod uwagę: grę aktorską, fabułę, wykonanie, muzykę, nawet w niektórych przypadkach widać że operator kamery jest kiepski i trzęsie nią cały film w celu uzyskania dynamizmu, a tak naprawdę to wkurza i odbiera przyjemność z oglądania filmu.

ocenił(a) film na 8
marokesz2785

"Larsa von Triera oglądałem akurat tylko jeden film Antychryst i jest to on od 18 roku życia więc łebek 15 letni nie może go oglądać i nie może napisać, że jest nudny. A co do innych filmów tego reżysera to chyba raczej są to dreszczowce i dramaty przeznaczone dla osób dorosłych"

Jesteś chyba zupełnie oderwany od rzeczywistości...

"Jeszcze jedna uwago co do oceniania filmów ja przyznaje obiektywnie punkty w przeciwieństwie do ludzi, którzy dają 10/10 filmowi ze względu że lubią ten film a 1/10, że go nie lubią, głupota oceniania nie mają miary jakości. Trzeba wiele elementów wziąć pod uwagę: grę aktorską, fabułę, wykonanie, muzykę, nawet w niektórych przypadkach widać że operator kamery jest kiepski i trzęsie nią cały film w celu uzyskania dynamizmu, a tak naprawdę to wkurza i odbiera przyjemność z oglądania filmu."

Nie ma czegoś takiego, jak obiektywna ocena: każda ocena jest subiektywna. Ktoś może polubić np. trzęsienie się kamery, bo, dajmy na to, daje to efekt kręcenia przez amatora...



ocenił(a) film na 2
Hordeman89

Nie no film robiony z myślą o napalonych facetach chyba.ale skoro zrobili tyle części to musieli mieć z tego sporo kasy.No nic każdy ma swoje zdanie.Ja wolę filmy bardziej ambitne.Tu to prosta fabuła.dużo nie trzeba myśleć. Jedni dadzą 10/10 inni 1 .Ludzie są różni to i kino takie musi być

ocenił(a) film na 3
Hordeman89

Filmowanie z ręki i trzęsąca się kamera jest jak najbardziej uzasadniona w filmie np. Blair witch, ale wybacz jak w filmie siedzą za biurkiem, a operator trzęsie jakby miał jakąś chorobę starczą. Głupota według mnie. A co do wypowiedzi micha145 to zgadzam się są różne gusta mnie się nie podoba ten film i wole kino bardziej wymagające myślenia od widza.

marokesz2785

Patrzac na twoje posty wiem ze albo masz 14 lat albo jestes glupi ;D Jak jestes glupi to nic ci nie pomoze ale jak masz te 14 lat to przestan pisac ze american pie to nie ambitny film bo to jak pisanie ze papiez malo rucha (dla podpowiedzi dodam ze papiez z zalozenia malo rucha tak samo jak american pie jest z zalozenia lekka komedia) PRZEMYSL SE TO i nie rozpisuj sie tak juz wiecej bo trace wiare w rase ludzka ;D pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
szynstah

O co Ci człowieku chodzi wyraziłem swoją opinie to ty wyraź swoją, a nie obrażaj ludzi. Po drugie dla mnie dobra lekka komedia to jest z Louisem de Funèsem, a nie jakieś kino młodzieżowe (gimnazjalne) i oceny nie zmienię 3 to max co mogę dać a jak bym był złośliwy dałbym 1 CYMBALE!!!. Aha czy ty w ogóle widziałeś ten film, że się wypowiadasz na jego temat?

szynstah

widze, że niektórzy tutaj nie powinni wogóle się wypowiadać, jeśli już chcą coś powiedzieć to powinno się takich ludzi karać!!!

ocenił(a) film na 2
lady_kate89

Wiesz niestety sporo jest takich ludzi. i dyskusja o filmach gdzie każdy może mieć swoje zdanie i jest ono szanowane zamienia się w taką kłótnie.Zawsze znajda się ludzie którzy będą prowokowali swoimi postami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones