PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116804}
7,1 26 tys. ocen
7,1 10 1 26014
7,0 5 krytyków
Alpha Dog
powrót do forum filmu Alpha Dog

Najgorsza jest sieczka dla amerykanskich nastolatkow.

ocenił(a) film na 3
CichyMorderca

Tym większa szkoda, że Bruce gra tutaj drugie skrzypce, główne role grają młodzi aktorzy, no a tu jeszcze ten Justin Timberlake, no ale zobaczymy co wyjdzie z tego projektu. Nie wiem, słyszałem, że Willis chce, aby Timberlake zagrał także w ``Szklanej pułapce 4``. Argh!

ocenił(a) film na 10
Bruce84

Jeżeli sam Bruce chce Justina w "Szklanej Pułapce" to chyba znaczy, że wcale nie jest taki zły, nie? ;)

m_yoo

Nie jest taki zly. Jest lepszy od Bruce'a (ktory w sumie nawet nie gra w filmie - 5 minut w porywach to nie jest gra - tak samo zreszta jak Sharon) i zdecydowanie od Hirscha - wiem bo widzialem.

CichyMorderca

oglądałem EDISON z justinem i zagrał całkiem całkiem....więc mysle ze tragicznie być nie powinno

CichyMorderca

Moim zdaniem Justin umie grać, nie iwem dlaczego tyle ludzi się go tak czepia. Także oglądałam Edisona. Alpha Dog jeszcze nie oglądałam ale widziałam urywki i moim zdaniem nawet dobrze gra. Co do Bruce'a, to fajnie, że on tam występuje, tym bardziej chce obejrzeć ten film.

CichyMorderca

I tym bardziej skoro Wilis chce aby Justin grał w "Szklanej pułapce 4" to widać gra dobrze. Przestańcie się go czepiać!!!