PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465818}

Alicja w Krainie Czarów

Alice in Wonderland
7,1 367 681
ocen
7,1 10 1 367681
5,3 33
oceny krytyków
Alicja w Krainie Czarów
powrót do forum filmu Alicja w Krainie Czarów

Jak niżej...

ocenił(a) film na 4

Niestety, film jest porażką jeżeli chodzi o fabułę i jej sens. Popis pokazali charakteryzatorzy i ludzie od efektów specjalnych, częściowo również aktorzy :)
Po tym filmie można stwierdzić, że Tim Burton nam powoli gaśnie... co stwierdzam z przykrością, nie ze złośliwością.
Jeżeli chcecie obejrzeć to tylko w oryginale, nie polecam dubbingu.

camelflo

Dla mnie Tim Burton nie zgaśnie nigdy:D a ten film wcale nie jest porażką. Ogólnie nie lubiłam "Alicji...", ale w wydaniu Deppa Burtona i Carter wyszło rewelacyjnie!:)

ocenił(a) film na 4
camelflo

uwielbiam filmy Burtona ale tego nie moge zdzierżyć. Próbowałam ileś razy podejść do tego filmu ale po prostu mnie nudzi.

Jedyne co to piękne obrazki i zaczarowany świat. ale to w sumie, jak zawsze.....

ocenił(a) film na 3
Deddlith

Ja mam jeszcze gorzej. Mnie ten film potwornie wkurza! Już dawniej o tym pisałam: gdyby twórcy zatytułowali go inaczej i wymyślili całkiem inną fabułę, chyba oceniłabym go wyżej. Boli mnie to, jak spaprano arcydzieło literackie. Cały sens, ukryty w oryginale, upadł. Szkoda, wielka szkoda. Efekty specjalne i charakteryzacja nie zastąpią tego, co przekazywał autor powieści. Tu po prostu kipi od zwariowanego kiczu. Alicja jako 19-latka na swoim przyjęciu zaręczynowym... Szok!:/

ocenił(a) film na 7
bruce1940

nie.

Deddlith

Zgadzam się - jedyny słaby punkt filmu to scenariusz...

ocenił(a) film na 8
camelflo

Ta Biała królowa jest mocno pier*olnięta.Jeszcze bardziej od Czerwonej królowej

ocenił(a) film na 7
dominik9051

haha :P W sumie to mi też wydawała się jakaś dziwna ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones