PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690291}

Alicja po drugiej stronie lustra

Alice Through the Looking Glass
6,8 78 968
ocen
6,8 10 1 78968
3,2 6
ocen krytyków
Alicja po drugiej stronie lustra
powrót do forum filmu Alicja po drugiej stronie lustra

Co sądzicie o tym dubbingu bo ja tak
jak na 1 część wybiorę się właśnie z dubbingiem https://www.youtube.com/watch?v=r1X8tEo18jI

Ja się wybieram na napisy bo dubbing niw byl zły ale chyba będzie zmiana niektórych głosów więc idę na napisy

LordVader345

co u ciebie lordzievader345 wiesz przed 7 czescia star warsow maja byc az dwa zwiastuny filmow marvela capitana wojny domowej i x menow apokalipsy , ogolnie druga czesc alicji bardzo dobrze sie zapowiada czekam na to by zobaczyc czy przebije 1

marvelfan_filmweb

Wiem :) Widziałeś zwiastun Warcrafta,Alicji po drugiej stronie lustra i Gdzie jest Dory? I kung fu pandy? Byłeś na Spectre? Idziesz na Dobrego Dinozaura? Oglądasz na tvn teraz Man of steel

LordVader345

zwiastun warcraft widzialem , alicji tez , gdzie jest dory , i pandy nowy tez . Na spectre nie byłem a warto ? Czy ide na dobrego dinozaura nie wiem moze . Nie ogladam man of steel na tvnie ,poniewaz go juz widzialem na necie, jakoś za bardzo szałowy to ten film nie jest lepszy superman powrót lub mroczny rycerz lub mroczny rycerz powstaje , ogladałes wczoraj iron mana w tv bo ja nie za późno był o 21 :50 a miał się skończyć po 24 .

marvelfan_filmweb

Nie oglądam filmów nocą bo należę do śpiochów :)

LordVader345

okej witaj w klubie czekasz na ksw 33 gdzie ma walczyć mamed khalidov vs michał materla za tydzień ma być tylko , że ppv czyli płatne lubisz boks ?

marvelfan_filmweb

Nie przepadam ale wiesz czasem obejrzę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones