PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230040}
5,8 16 461
ocen
5,8 10 1 16461
3,0 2
oceny krytyków
Alex Rider: Misja Stormbreaker
powrót do forum filmu Alex Rider: Misja Stormbreaker

Od kiedy tylko przeczytałam tą książke, z niecierpliwością czekam na jej ekranizację ... Mam nadzieję,że film będzie dorównywał tej atmosferze co książka :D

ocenił(a) film na 7
KotecekxD

Zgadzam się z tobą w całości i też czekam na następne części.
Niestety Amber ma w nosie polskich fanów Alexa i nic nie można na to poradzić a szkoda.
Może ten film coś zmieni?
No cóż nie będe się powtarzał bo wałkowałem ten temat z milion (moje próby i ich rezultaty dokładnie opisałem na tym forum)
No cóż dobrze wiedzieć że w Polsce są jeszcze jacyś fani Alexa bo czym więcej fanów tym lepiej

ocenił(a) film na 7
borewicz68

No i fajnie :) Bo ta książką jest naprawdę cool, i owiele fajniejsza od tych HarleQuinów dla 13 latek :P

KotecekxD

np Pamiętnik księżniczki? Stanowczo popieram, bo po prostu tego nie trawię! Za to kocham Plotkarę. Lecz Alex i tak jest the best. Jednak jest szansa, żę jeśli będzie zainteresowanie tą książką po obejrzeniu filmu, to Amber może wyda 3 część...

ocenił(a) film na 10
Luelle

uwielbiam książkę, film zapewne też ale książka na bank lepsza jak zwykle :D ale film powinien być fajny bo jak sam Horowitz go reżyseował to luz :D

huronkowa

horowitz pisal scenariusz a nie rezyserowal film. nie moge sie doczekac stormbreakera. odliczam juz dni do premiery!!!:]

ocenił(a) film na 10
Luelle

no racja xD na jedno wyjdzie bo i tak będzie git :D xD
Ja chcę już listopad! :D :D :D :D

huronkowa

a tak dokladnie 10 listopad!!!:) to bedzie wielki dzień... bo bez szkoły:) no i oczywiscie ten Alex...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones