PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563303}
6,8 12 tys. ocen
6,8 10 1 11597
6,6 10 krytyków
Albert Nobbs
powrót do forum filmu Albert Nobbs

Ja jestem bardzo zadowolony, lubię filmy w takim klimacie, a kreacje aktorskie wyjątkowo dobrze dobrane/.

milex92

Nie mogę się doczekać, by go zobaczyć, aczkolwiek nie oczekuję zbyt wiele, bo może się okazać, że nie wystarczy się tylko przebrać, by dostać Oscara.

gry270

Film dobry a nawet bardzo, mi się miło i fajnie go oglądało.:):) Rola Glenn bd, ale Janet McTear genialna.
Mia Wasikowska bez wyrazu jakaś taka nijaka. Tylko ona mi nie pasowała swoja osobą w całym przedsięwzięciu.

8/10

Święte słowa gry270 "nie oczekuje zbyt wiele, bo może się okazać, że nie wystarczy się tylko przebrać, by dostać Oscara"

kam001

Niestety w ostatnich latach wystarczyło dorobić sobie nos, albo przebrać za potwora z powybijanymi zębami, by dostać Oscara. Oczywiście nie mówię, że Theron i Kidman zagrały źle, ale wolałbym, by aktorzy częściej dowodzili swoich umiejętności poprzez granie "własnymi twarzami" :)

gry270

Myślę,że takie aktorki jak Kidman czy Close już nie muszą niczego udowadniać,a jeśli rola wymaga np. zmiany twarzy(nie do poznania nawet:) to niczemu nie szkodzi.Wielki aktor będzie wielki,jeśli ujmująco zagra nawet pomidor:)) Ale masz rację-trzeba uważać,żeby nie dać się nabrać na takie przebieranki!.
A nawiązując do tematu mnie się główni aktorzy bardzo podobali i aktorsko i zewnętrznie:) No,może z wyjątkiem kochanka Helen ( czyli Mii W.),ale pewnie dlatego,że wykazał się brakiem męskiej odwagi i honoru,czyli mówiąc prosto okazał się świnią:))

melania1964

Można ten film gdzieś obejrzeć w Internecie?

gry270

Tak,bez problemu- ale tylko w oryginalnej wersji.Więc jeśli b.dobrze znasz angielski to znajdź np. na 1channel.ch
Polecam oglądać na ( przeważnie niezawodnym:) Megavideo,bo na innych hostingach może być problem z obrazem

melania1964

Agree :)

milex92

byłam ciekawa tego filmu, bo samymi zdjęciami mnie zaciekawił, ale dwie godz to za długo, musiałam obejrzeć w dwóch turach, bo lekko przysypiałam w nocy. Ogólnie film jest dobry, najbardziej podobała mi się rola Huberta, ta kobieta jest genialna. Polecam obejrzeć osobom, które właśnie lubią takie klimaty, XIX Irlandia mmmm