PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014264}
5,2 28 427
ocen
5,2 10 1 28427
4,2 23
oceny krytyków
Akademia pana Kleksa
powrót do forum filmu Akademia pana Kleksa

Nowe świeże podejscie

użytkownik usunięty

W mojej ocenie film udany. Polecam. Jestem fanem pierwszej ekranizacji i bałem się, że tutaj będzie próba odtworzenia poprzedniej wersji, która widzom i czytelnikom jest dobrze znana.
Na szczęście twórcy podeszli do zadania nowocześnie i nieszablonowo. Historia jaką przedstawili da się oglądać a co więcej z niecierpliwością czekam z dzieckiem na więcej. Może jest za wartka akcja ale skoro 8 latek dał sobie z nią rade i jest filmem zachwycony to i dorośli krytycy powinni dać dobie radę;)
Powinniśmy się cieszyć że takie kino da się robić z powodzeniem w Polsce a nie zaoferowano nam na siłę odgrzanego kotleta.

Po kotletach odgrzewanych na śmierdzącym woke'u mam niestrawności.

konto z 2011 z jedną oceną Kleksa 10/10, pozdrawiam PR Akademii

użytkownik usunięty
marckoza

PR okrutny skoro jedna ocena :) widzę że kolega detektyw... postanowiłem zabrać głos ponieważ brzydzi mnie już taka malomiasteczkowa polska zazdrość czy jad. Polak to się cieszy jak się sąsiadowi coś nie uda ale już nie pochwali i nie doceni nic co faktycznie ma potencjał i wyszło lepiej niż oczekiwania jakie pokładano w filmie.

dużo czasu zabrało Ci to zabranie głosu, trochę dobrych filmów było po drodze

użytkownik usunięty
marckoza

Ale nie mam obowiązku ich komentować. Jeżeli chodzi o Polskie kino mało co zrobiło na mnie ostatnio wrażenie. Choc sa wyjatki jak chociazby film "Johny".
Co do Kelksa mam sentyment z dzieciństwa. Uważam jego oceny za z góry nie sprawiedliwe - każdy powinien ocenić sam a nie czytać opinie znawców bo i na filmwebie widać, że ta nasza polska zawiść kwitnie ale to koją subiektywna ocena czytając opinie.
Skoro tak Cię boli mój komentarz to ok ale nie zarzucaj mi PRu bo nie wiesz nawet a głupio piszesz. Wyraz swoją opinię i dziękuję. Ja mogę zarzucić Ci ze jesteś z konkurencji i właśnie pęka Ci zadek na widok czyjegoś sukcesu bo mam nadzieję, że takowy odniesie film zważywszy na jego potencjał. Mój syn uważa że film jest "kozacki" a Pana / Pani opinia PRowa jest tak merytoryczna ze względu na powyższe argumenty, że wstydził bym się ją zamieszczać.

jakiej konkurencji, jeżeli mogę się zapytać?

użytkownik usunięty
marckoza

Tak samo ja pytam jaki PR?
Jak moja insynuacja o konkurencji tak i Twoja o PRze jest tyle samo warta. Mam nadzieję, że dotarło :)
Koniec tej dziecinady bo dałem się wciągnąć trolowi w rozmowę więc punkt dla Ciebie.
Oceny i opinie nie zmienię. Film dla mnie wart maksa i będę go polecał wszystkim. Tak się składa,że prawo do oceny i opinii własnej posiadam. A Tobie przyjacielu więcej dystansu życzę. Zakladanie, że każdy kto Ci nie pasuje jest z PR to krótka droga do pisania głupot tak jak powyżej. Zdrowia w nowym roku;)

:)) uśmiałem się, ok, wszystkiego dobrego dla ciebie także, ale dalej jestem ciekaw tej konkurencji :)

użytkownik usunięty
marckoza

A ja PRu :) może masz lepsze statystyki ale samokrytyki i zdrowego rozsądku to niewspółmiernie do wyników

no przecież ogłaszałeś koniec, a teraz do konkurencji dodajesz jakieś statystyki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones