PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014264}
5,2 28 427
ocen
5,2 10 1 28427
4,2 23
oceny krytyków
Akademia pana Kleksa
powrót do forum filmu Akademia pana Kleksa

komentarze, które tu się pojawiają. Takimi narzekaniami pasujecie im całą magię jaka my mieliśmy oglądając starego Kleksa. Moja córka 10 letnia, była smutna, że akademia jest tylko dla chłopców, ponieważ sama chciała by przeżyć ta przygodę. Teraz będzie miała szansę :) po za tym dajmy szanse i najpierw zobaczmy zanim ocenimy. Zachowujecie się jak Pisiory oczerniający Zielona Granicę, której nie widzieli. Do zobaczenia w kinach :)

użytkownik usunięty
podhorskim

A co mają do tego jakieś tam dzieci? One nie powinny mieć żadnego dostępu do takich stron, bo potem tylko wyrosną w najlepszym przypadku na socjopatów. Niestety w obecnych czasach nie da się tego zrobić, bo "aplikacje internetowe to obowiązek", a potem dzieją się tragedie...
"Moja córka 10 letnia, była smutna, że akademia jest tylko dla chłopców" - jest wiele innych, często lepszych produkcji z żeńskimi bohaterkami więc po co zabierać się za jakąś starą książkę i zmieniać ją wyłącznie ze względów politycznych? Ciekawe czy twój komentarz byłby taki sam jakby chodziło o syna, a nie córkę? Ja na szczęście nigdy nie będę miał takiego dylematu.
A tego filmu na pewno nie obejrzę, bo nawet nie lubię pierwowzoru!
PS. Nie wiem co to "Zielona Granica" więc nie będę się wypowiadał.

podhorskim

A ja jestem smutny, że to nie działa w drugą stronę i np. zamiast Anii z Zielonego Wzgórza nie możemy obejrzeć Antka. Najlepiej ciemnoskórego. Mam już dość tej głupiej mody, która każda białą postać musi zastąpić ciemnoskórą i każdego faceta kobietą. A potem się wszyscy dziwią, że w kinie samo g*owno i nie da się tego oglądać. Bo zamiast ciekawej fabuły mamy jakieś popłuczyny nie wiadomo o czym i dla kogo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones