PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013300}
7,3 34 080
ocen
7,3 10 1 34080
7,9 58
ocen krytyków
Aftersun
powrót do forum filmu Aftersun

"Aftersun" chociaż zachęca do obejrzenia swoim banerem kinowym, tematyką, która mnie, młodego człowieka, zaintrygowała, okazuje się nie tyle stratą czasu (chociaż może i nawet to), co projektem ładnych zdjęć wymieszanych z głębią muzyki i depresji prezentowanej w postaci relacji ojca z córką. Seans pociąga niedoświadczonych, lecz ciekawych widzów, bo buduje atmosferę nie nudząc a eskalując do punktu kulminacji - który i tak niekoniecznie jest widoczny dla mało wciągniętego obserwatora. Relacja tej pary zacieśnia się i dostajemy traktat typowo rodzicielski, w którym tata mówi córce, że chętnie wysłucha jej w każdej chwili, niezależnie od tematyki. Ona zaś stara się pomóc mu w wyjściu z nerwowego mętlika, w jakim ten ugrzązł. W końcu żegnają się zbliżeni jak nigdy dotąd. Ambitne, prawda? Jednak z takiej produkcji nie wyjąłem nic. Zero pomysłu, inicjatywy, chęci. Anonimowy człowiek opowiedział mi swoją przygodę i to...tyle.

_Tristan_

Nie mogę tworzyć nowych tematów na fw tylko odpisywać na już istniejące. Wiesz może dlaczego tak się dzieje????

ocenił(a) film na 10
_Tristan_

skoro depresja jest dla ciebie nerwowym mętlikiem, to serio, nie ośmieszaj się i nie wypowiadaj na tematy o których ewidentnie nie masz pojęcia. tak, na tym polegają ambitne filmy, na opowiadaniu historii: smutnych, zabawnych, inspirujących, melancholijnych. ogarnąłeś w ogóle że on później popełnij samobójstwo? i że córka ogląda ostatnie obrazy ojca i zastanawia się co mogło go do tego kroku pchnąć, ma do niego żal wyrażony w scenie na imprezie. po tym idiotycznym komentarzu wnioskuję, że dedukcja cię przerosła. samobójstwo ojca to dla ciebie "przygoda"? no comment, po prostu pozostań przy Top gun, to twój "poziom".

ocenił(a) film na 4
ocenił(a) film na 10
ekwi

Drużyna A i Godzilla, powinieneś mieć zakaz wypowiedzi tu z tym dennym gustem.

ocenił(a) film na 4
nancygirl22

Hah ;) uspokój się. Drużyna A, Godzilla, produkcje z dzieciństwa, które obecnie są odgrzewanymi kotletami i ma się do nich najzwyklejszy sentyment. A,Nicolasa Cage`a bardzo lubię, The Room mam w ulubionych filmach ;) to też świadczy o moim dennym guście? Ojej, co ja teraz zrobię ze swoim życiem bo nieznajoma mi osoba uważa, że mam denny gust. Chyba po poradę psychologiczną zadzwonię bo skończę niczym ojciec w Aftersun. Jakoś nie poczułem się dotknięty Twoim komentarzem ;) denny masz sposób wypowiedzi, a dodatkowo jak widać nie potrafisz spokojnie dyskutować ;) spuść trochę powietrza z siebie, potem się wypowiadaj. Bo będziesz wypisywać głupoty takie jak te powyżej. To nie ulica Wiejska w Warszawie;) co do Twojego gustu, nie interesuje mnie on ani trochę, a Aftersun nie jest żadnym wyjątkowym filmem i tyle;) wsjo w temacie. Idź głosić swe prawdy objawione komuś kogo to interesuje :) udanego dnia Pańskiego ! ;)

ocenił(a) film na 10
ekwi

odpowiedź nie byłą do ciebie, więc po co się wtrącasz? dorośnij i zacznij oglądać wartościowe filmy. nie rozumiesz ambitnego, psychologicznego kina to siedź cicho. tak, jest wyjątkowy, ale trzeba mieć wrażliwość i empatię żeby to zauważyć. ty jej nie masz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones