PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608087}
4,6 3 014
ocen
4,6 10 1 3014
Aftershock. Miasto chaosu
powrót do forum filmu Aftershock. Miasto chaosu

Pojęcia nie mam dlaczego ten film ma tak niskie noty. Co jakiś czas filmweb mnie zaskakuje. Ktoś specjalnie zaniża? Film naprawdę dobry.

Mac_28

Na IMDb ma 4,8.

ocenił(a) film na 8
Moderatorrr

No to wychodzi na to, że to ja jestem inny.

Mac_28

Chyba tak:)

ocenił(a) film na 3
Mac_28

Przynajmniej w jednym się zgadzamy ;) A co do filmu - 3/10 .....

Mac_28

Dla mnie 8 , nie jesteś sam , film naprawdę mocny. Polecam.

Mac_28

Może oglądający mają mało cierpliwości w stosunku do pierwszej połowy filmu. Za to całe szczęście warto poczekać, potem jest faktycznie mocny, chwilami nawet bardziej przypomina horror niż thriller.

ocenił(a) film na 8
amarant

piervsza polova to kontrast dla tego co bedzie v drugiej czesci 'meczu' ;] ..fajnie sie oglada

iguanaon

Dokładnie! Na mnie zdecydowanie zdało egzamin =D Pierwsza połowa było okej, ale druga tym bardziej zrobiła wrażenie.

Mac_28

film nawet lepszy niż Avatar i Zielona mila

ocenił(a) film na 2
crocidura

Tak, tak, Eli Roth lepszy niż tom Hanks. Nie porównój gnota do arcydzieła bardzo cię prosze

ocenił(a) film na 8
Mac_28

Potwierdzam by nie sugerować się oceną, świetny film :)

ocenił(a) film na 7
Mac_28

Film mocno zalatywał absurdem, ale mi się podobał!

ocenił(a) film na 7
savargia

Początkowo film mnie irytował i, prawdę mówiąc, chciałem go nawet wyłączyć ale poleciałem dalej i przeleciał ten film po mnie jak tsunami. Dawno już nie widziałem, w filmie, takiego wodospadu absurdalnych sytuacji. Ubaw po pachy. Nie wiem czy realizatorzy chcieli bym ten film tak odebrał - toż to przednia groteska. Świetnie się ogląda, no i to zaa................akończenie - 7/10 !!! Koniecznie trzeba dotrwać do końca.

Mac_28

Mnie też bardzo przypadł do gustu! Pierwsza połowa filmu była takim kontrastem do drugiej, że ta cała makabra jednak zrobiła na mnie wrażenie. Ogólnie takie sceny mnie nigdy nie ruszają.

No i można powiedzieć, że film wykorzystał swój potencjał! Każda postać w filmie została wykorzystana praktycznie w 100%. Obsada też była dobra =)

Tylko koniec był komiczny.

ocenił(a) film na 8
Stonn

SPOJLERY!
Też uważam że dobrze wykorzystali pomysł na każdą postać.
Śmierci były "fajne", poruszyła mnie zwłaszcza ta w wagoniku. Zasmuciła mnie śmierc Pollo, był super facetem, taki dzielny i niezłomny.
Dla mnie głupi pomysł był ze strażakiem, bo przecież pomagał im, a gdy się okazało że jest więźniem, to nagle stał się ZŁY. Bez sensu.
A sama końcówka mi się podobała. Tsunami czasami występuje po trzęsieniu ziemi. Lepsze takie zakończenie niż jakieś cukierkowe.

Wiele osób grało z ekipy filmu "Green Inferno", który także mi się podobał (krwawy i mocny).

ocenił(a) film na 4
Mac_28

Przecież ten film to zupełny syf to co się dziwić niskimi ocenami.

ocenił(a) film na 8
Mac_28

Mi film sie podobał, w koncu cos innego niz amerykanskie zakonczenie no i ma cos ze slashera na których sie wychowałem :)

Mac_28

Ja również proponuję nie kierować się oceną tylko samemu/samej obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones