PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608087}
4,6 3 014
ocen
4,6 10 1 3014
Aftershock. Miasto chaosu
powrót do forum filmu Aftershock. Miasto chaosu

pierwszy raz nie zgadzam się z oceną filmu, tak różną od mojej.Owszem, niektóre sceny trąciły trochę kiczem( chodzi o sposób kręcenia filmu), a aktorstwo nie było momentami najlepsze, ale w warstwie emocjnonalno-symbolicznej ten film jest naprawdę godny uwagi.
Zaczełam oglądać ten film od połowy, więc w zasadzie miałam wrażenie,że miejsce akcji dzieje się w jakimś mieście post-apokaliptycznym, niektóre sceny były wstrząsające. Całe miasto było ogarnięte chaosem,naprawdę przerażało, a ludzka natura w obliczu katastrofy była wręcz przerażająco dobrze nakreślona. Prawda taka,że gdyby nie ład społeczny, to ludzkość długo by nie przetrwała.Tu tego ładu zabrakło, co zostało całkiem dobrze ujęte.
Można mieć zastrzeżenia do wykonania, zdjęć i trochę przewidywalnej konwencji, ale czy po prostu można na ten film spojrzeć jak na ludzkie studium zła?Można?-Można. Ja tak na to spojrzałam.P.s nie polecam tego filmu osobom wrażliwym, szczególnie późnym wieczorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones