PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264772}

Adrenalina

Crank
7,0 168 092
oceny
7,0 10 1 168092
5,9 11
ocen krytyków
Adrenalina
powrót do forum filmu Adrenalina

Rewelacja

ocenił(a) film na 9

Rewelacyjna fabula, swietne aktorstwo i pelen akcji film -) 9/10. Bylem na premierze w Birmingham i musze powiedziec, ze sie swietnie bawilem. Mam nadzieje, ze widzowie w Polsce beda mieli okazje szybko zobaczyc ten film.

ocenił(a) film na 8
Bartek_P_

czyli już kto.ś go oglądał,ale mam do Ciebie pytanie,czy mozna się spodziewać akcji w stylu a la' Transporter czy to bardziej thriller i wogóle jak oceniasz te oba filmy Transporter vs Crank (oczywiście zakładam że Transportera oglądałeś)??

ocenił(a) film na 9
spider0

Powiem tak: o ile chodzi o Transportera to mi sie nie podobal -) na Crank trzeba patrzec z przymruzeniem oka, klimat w stylu filmow Tarantino - przynajmniej ja to tak odbieram. Poza 10 sekundami z konca filmu dla mnie rewelacja. Nie nastawiaj sie na thiller -) to jest czysta akcja w pelnym wydaniu -) ale naprawde dobrym :-)

ocenił(a) film na 8
Bartek_P_

Aha,no mi sie Transporter bardzo podobał,lubie tego typu filmy,w transporterze było również dużo akcji,"kopaniny",świetna muzyka,dobre efekty,bardzo dobrzy aktorzy i według mnie ciekawa fabuła,jak dla mnie to jeden z najlepszch filmów w swoim gatunku,no ale to już kwestia gustu,a co do Cranka,ucieszyły mnie te słowa "Nie nastawiaj sie na thiller -) to jest czysta akcja w pelnym wydaniu -) ale naprawde dobrym :-) ",tego właśnie oczekiwałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones