PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792557}
6,0 57 999
ocen
6,0 10 1 57999
6,4 43
oceny krytyków
Ad Astra
powrót do forum filmu Ad Astra

Dawno nie widziałem filmu sf tak wyczekiwanego i tak słabego. Obaj głowni aktorzy zagrali słabo, sceny zwłaszcza końcowe wbrew podstawowym prawom fizyki, scenariusz drewniany, dłużące monologi. Do Tarkowskiego wieki świetlne. Naprawde słaby film.

ocenił(a) film na 9
edga5

Piękny zmuszający do myślenia film. Prawdopodobnie dotrze głównie do tych, którzy borykają się lub borykali kiedyś z problemami osobistymi, relacjami z bliską osobą. Do tych, którzy noszą w sobie żal. Te jednostki, które oczekiwały filmu w stylu "Kosmiczni kowboje" albo "Armageddon" mogą poczuć się znudzeni. Mnie "AD Astra" oczarowała. Żyj, kochaj i doceniaj co masz. Szczęście może być blisko ;)

ocenił(a) film na 4
piotrzuu

Ogladalem lepsze, Interstellar, Blade Runner, Incepcja...Ad Astra to niezwykle slaby film, przereklamowany...

ocenił(a) film na 9
edga5

Oczywiście że są lepsze, Interstellar też mi się zdecydowanie bardziej podobał nawet wgniótł w fotel 11/10

ocenił(a) film na 4
piotrzuu

"Piękny zmuszający do myślenia film." - piękny owszem, ale jako osoba, która niegdyś była introwertykiem i przeszła transformację w "pół-ekstrawertyka" stwierdzam, że nie ma tu nad czym myśleć. Od tak - emocjonalna konserwa musiała przebyć cały Układ Słoneczny, żeby otworzyć się na ludzi. No cóż, każdy potrzebuje jakiegoś triggera. Wątek relacji z ojcem był tak chaotyczny, że już nawet nie pamiętam o co w nim chodziło.

użytkownik usunięty
piotrzuu

"Żyj, kochaj i doceniaj co masz. Szczęście może być blisko ;)"

Przesłanie na poziomie Paulo Coelho.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones