PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32358}

8 Mila

8 Mile
7,3 193 992
oceny
7,3 10 1 193992
6,4 14
ocen krytyków
8 Mila
powrót do forum filmu 8 Mila

no to LOL

ocenił(a) film na 1

Widze tu jak narazie sporo komentarzy pozytywnych. A czy nikt tu nie widzi ze film jest nie dosc ze totalna klapa, to jeszcze w tej klapie na dobitke gra njawieksza porazka zyciowa, czyli Eminem ? Ten film mozna okreslic tylko w jeden sposob - "O jak nam zle, o jak nam niedobrze", czyli stwierdzenie okreslajace "rapierów". Kupa wyzwisk, benzadziejna muzyka (janse ludziom podoba sie chwytliwy i skoczny utworek ktory pojawia sie na napisach), i jeszcze smiech mnie ogarnia gdy widze jak Eminem (białas) lata po ulicach Czarnych i jeszcze ostro rzuca sie z piesciami. Co to za bajka ? Nie bede sie tu rozpisywac co mogliby mu zrobic gdyby podniosl na nich reke w rzeczywistosci...
Jak dla mnie totalna klapa, szkoda ze nie produkuja Eminema na papierze toaletowym...mialbym satysfakcje podceirajac sobie tylek.

użytkownik usunięty
durden_2

o tak...
Film totalna masakra nie podobał mi się ani troche...
Nie oglądałam do końca bo "niestety" nie dotrwałam... nudne było.
Zachwyt który ten film wzbudził u niektorych ludzi ciężko zrozumieć (przynjamniej mi). Choć gdy popatrze na odczucia mojego brata... wszystko staje się jasne (wiesz dlaczego:) ).
Reszty komentarzy Twych nie ocenie bo poprostu nie widziałam żadnego innego filmu... a i 8 mile nie dokońca, ale obiecuje że w najbliższym czasie jakaś mobilizacja wystąpi:)

ocenił(a) film na 6

o nie...
Kotku... Proponuję, żebyś pomyślał (albo myślała) ,zanim coś skomentujesz... Nie można przecież oceniać filmu (ani pozytywnie, ani negatywnie) jak nie widziało się go do końca. Jest to przecież, co najmniej mówiąc, nierozsądne! Zastanów się co pomyślał by ktoś o jakimś filmie, kto nie zobaczyłby końcówki, takich filmów, jak na przykład "Znaki", "Inni", czy choćby nawet "Oszukać przeznaczenie"! Proponuję obejżeć film jeszcze raz (w dobrym humorze i będąc wypoczętym) i dopiero zabrać się za komentowanie. Być może też zrozumiesz swojego mądrego brata. Te słowa kieruje także do wszystkich o słabej cierpliwości.

ocenił(a) film na 1
Zrazic

hmm
Przykro mi stary, ale bratem Kotka nie jestem. Ja film widzialem i mam prawo go zjechac bo tylko na to zasluguje. Film jest plytki, tak plytki i pusty, ze mnie nie diziwi to ze mogla go nie obejrzec do konca.
Ale kiedy patrze ajki filmy ( a raczej ich koncowki) przytaczasz (oprocz Innych) ,to naprawde zaczynam rozumiec czemu lubisz 8 mile. Po prostu masz kompletnie zjechany gust filmowy...dodaj do koelkcji Szybkich i Wscieklych, Xxx i Ali G indahouse a bedziesz na samym szczycie gowna jakie Hollywood niestety czasem produkuje. Te filmy nie powinny ujrzec swiatla dziennego...ale niestety tak sie stalo.

użytkownik usunięty
durden_2

Od nas także
Hmmmm... "szybcy i wsciekli" to swietny film przeciez!!! tyle w nim akcji ze nie da sie zasnac! Co do aliego G to pewnie myslisz, że ma zamiar kandydować do parlamentu??? W Polsce napewno miałby szanse!!! Nie wiem Durdniu, czy każdy by się z dobą zgodził co do mojego gustu, ale masz prawo. W końcu warto zacytować Czesława Miłosza "Od nas także zależy, co w dziełach widzimy".

użytkownik usunięty
durden_2

i całe szczęście....
Całe szczęście że moim bratem nie jesteś bo ludzi jego pokroju na tym świecie jest zdecydowanie za dużo.
Ciężko oglądać film który od początku zniechęca owszem ocenia się film za całość ale jeśli nastawienie jest negatywne to wizja całości nie zamieni zdania bo mimo leprzej jakości w dalszej części to zrezygnowanie i zdegustowanie jest o wiele większe.
A ja nie lubie marnować czsu na wykreowany świat, który dla podniesienia popularności jakiegoś artysty jest nazwany dokumentem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones