PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749910}
5,6 63 114
ocen
5,6 10 1 63114
2,2 9
ocen krytyków
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
powrót do forum filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
ocenił(a) film na 3
adalilia

brak Karolaka można jeszcze znieść, ale że nie ma Piotra Adamczyka... :(

ocenił(a) film na 6
adalilia

ja się pytam gdzie jest Szyc?

ocenił(a) film na 6
Eryczek

dokładnie jak to możliwe że tych trzech kolesi tu niema ? normalnie jakiś cud sie stał czy co ?!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 6
mrowa93

niszowe kino XD

Eryczek

Haha;-)

Eryczek

Hahahahah

ocenił(a) film na 2
adalilia

Spoko są za to inne beztalencia aktorskie, którzy bardzo udanie zastępują Karolaków i AdamczykoSzyców.

ocenił(a) film na 2
adalilia

Jest Lichota i Zakościelny, więc bilans drewna w filmie się zgadza.

adalilia

Nie idź. Szkoda czasu i pieniędzy. W skali od 1do 10 film oceniam na 0. Szczerze piszę bo co mi zależy.

ocenił(a) film na 8
dorotacieslik10

hej od konkurencji napisz coś o filmie a nie że 0

ocenił(a) film na 10
adalilia

Idź! Nie słuchaj tych bzdur! Film jest bardzo dobry. W skali od 1 do 10 film oceniam na 10. Szczerze piszę bo co mi zależy.
Ja przynajmniej nie założyłam konta na filmwebie wczoraj tylko po to żeby pohejtować. :-P

nanoholic

Dawać 10, zarezerwowaną dla filmów wybitnych, jakiejś niedorozwiniętej polskiej komedii. Radzę ci się zamrozić i poczekać aż naukowcy znajdą lek na tą straszną chorobę twojego mózgu.

adalilia

no tak , brak tego wybitnego serialowego aktora , wydatnie wplywa na ocene tego filmu ...

adalilia

Karolak szykuje się do roli Wiedźmina, pewnie dlatego go nie ma.

Anthrax91

hahahahahahahahahaha mistrzu

Anthrax91

Made my day

adalilia

Nie ma Karolaka ale jest jego następca Domagała. Ostatnio wszędzie go pełno i wciąż ta sama rola.

adalilia

uff na szczęście! Ten aktor już n razy się tak skompromitował, że jego występ w czymkolwiek powoduje to, że ochota na oglądania spada bardzo gwałtownie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones