PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749910}
5,6 63 097
ocen
5,6 10 1 63097
2,2 9
ocen krytyków
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
powrót do forum filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Mega film :) Nie bójcie się, nie jest to komedia romantyczna, bardziej komedia z elementami obyczaju. I udana! Końcówka bardzo wzruszająca... :) Chyba rola Zamachowskiego wejdzie do kanonu komedii :P

ocenił(a) film na 7
Aga_Melodia

Tak, Pan Zamachowski musiał się świetnie bawić na planie :-)

ocenił(a) film na 9
raisa_fw

Zastanawiam się na kim opiera się postać Ricky'ego? Mi trochę Krawczyka przypomina :D

ocenił(a) film na 7
Aga_Melodia

Też o tym myślałam!!! I nie mogłam się oprzeć wrażeniu, że Stana Borysa. Oczywiście nie pasuje klimatami muzycznymi, ale historią.. Troszeczkę..

ocenił(a) film na 10
Aga_Melodia

Kraków i trąbka raczej kojarzy się z Wodeckim..... choć dla mnie to raczej - muszę się z Tobą zgodzić - jednak Stan Borys faktycznie

Aga_Melodia

Szkoda pieniędzy. Ani raz się nie usmiechnełam ani nie wzruszylam. Naprawdę nie polecam.

ocenił(a) film na 9
dorotacieslik10

To rzeczywiście musiał Ci film zajść za skórę skoro dziś się zarejestrowałaś, aby dodać tą przyjemną ocenę, i nie masz żadnego ocenionego filmu, ani żadnej opinii dodanej.... ;)

Aga_Melodia

Klakierzy widzę coraz przebieglejsi. Ty i reszta twoich koleżków konta założone w ciągu ostatniego miesiąca l i piejecie tylko na ten film. Reszta ocenionych filmów po to, żeby konto wyglądało wiarygodnie.

ocenił(a) film na 1
Aga_Melodia

Film beznadziejny, nudny, z całej sali śmiała się jedna para, film bez fabuły bez fabuły i jeszcze raz bez fabuły. Żenada ode mnie 1/10

ocenił(a) film na 1
riddick1981

Przyłączam się do opinii. Również wysoko oceniłem ten film. Ale tylko dlatego, że zera nie można wybrać ;-)

ocenił(a) film na 4
dorotacieslik10

Bez porównania dużo gorszy od " Planeta singli " .

ocenił(a) film na 9
mpuzerewski

A moim zdaniem lepszy od planety singli. Bez porównania:-) Ale każdy ma swój gust i dobrze.

ocenił(a) film na 4
maja_z_arbuzem

dokładnie :)

ocenił(a) film na 1
Aga_Melodia

W domu wszyscy zdrowi?

ocenił(a) film na 9
GTA1

Po grypie, ale na szczęście już wszyscy zdrowi. Dziękuję za troskę :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Aga_Melodia

Ciekawe czy rzeczywiście działa wypisywanie pozytywnych komentarzy na filmweb, pytanie do DZIAŁU MARKETIGU filmu.

ocenił(a) film na 5
Aga_Melodia

Ktoś mi wytłumaczy gdzie te 7 historii? Bo widzę tylko 6 (tyle ilu "facetów")...

ocenił(a) film na 2
asiawlk

chłopiec jeszcze:)

ocenił(a) film na 9
asiawlk

Chyba ten mały chłopiec co się zakochał w koleżance z przedszkola :)

Aga_Melodia

I to jest lepsze od Planeta Singli ?

ocenił(a) film na 5
JLaw

Niee. Planeta singli zdecydowanie lepsza

ocenił(a) film na 8
JLaw

Mi się 7 rzeczy bardziej podobał :)

ocenił(a) film na 2
Aga_Melodia

film beznadziejny. Nie polecam strata czasu !!

ocenił(a) film na 4
kali_532

Zdecydowanie podzielam Twoją opinię.

ocenił(a) film na 8
Aga_Melodia

Z reguły sceptycznie odnoszę się do polskich filmów, ale byłam wczoraj w kinie i z czystym sumieniem mogę polecić jako przyjemną formę spędzenia wolnego czasu:) Film jest bardzo lekki i moim zdaniem idealnie spełnia swoją rolę.

ocenił(a) film na 8
Aga_Melodia

Zamachowski ekstra. O dziwo duet z Zakościelnym wypadł rewelacyjnie

ocenił(a) film na 5
Aga_Melodia

Dla mnie to nie trochę podobny film, a wręcz opieranie się na "To właśnie miłość". Film nie jest zły, ale to po prostu polska wersja, trochę biedniejsza. Przyznam, że jest to idealny film na wieczór, kiedy szukamy czegoś lekkiego i przyjemnego do oglądania. :)

ocenił(a) film na 9
maddiecherry

Mam wrażenie, że "To właśnie miłość" wyznaczył pewien standard gatunku dla współczesnego, lekkiego kina wielowątkowego. Nie dziwie się, bo jest niezmiernie trudno zrobić dobry film z kilkoma głównymi bohaterami :) A jeśli chodzi "wzorowanie" to np. "Listy do M." są moim zdaniem zdecydowanie bardziej oparte na "To właśnie miłość" niż "7 rzeczy":)

ocenił(a) film na 5
Aga_Melodia

Tak, właśnie identyczne wrażenie odniosłam oglądając "Listy do M.". Może reżyser jest fanem tego filmu. :P

ocenił(a) film na 1
Aga_Melodia

Szanuje ze film Ci sie podobal ( choc kompletnie nie rozumiem) ale gdzie ten gniot do To wlasnie milosc???? Love actually jest kultowy a to tutaj to jakies filmo-polo

ocenił(a) film na 2
Aga_Melodia

Powinni płacić za ogladanie tego filmu

Aga_Melodia

"Trochę w stylu "To właśnie miłość"
Trochę? To marna podróbka "To właśnie miłość"

użytkownik usunięty
Aga_Melodia

Obejrzałem do końca i dla mnie to była komedia romantyczna. Jedyne co, to wyższych lotów, niż te z panem Adamczykiem czy Karolakiem (a może z nimi też coś na poziomie by się znalazło). Nie doczekałem się gejowskiej sceny z panem Zamachowskim... hehe, liczyłem na to, byłoby zabawnie. :D A tak... wytrwałem do końca.

ocenił(a) film na 8
Aga_Melodia

Świetna obsada. Brawo. Plejada najlepszych polskich aktorów młodego pokolenia. poziom gagow bardzo dobry, uśmiałem się. Alicja świetnie zagrała. Pani Hamkało też jak zwykle rewelacyjna. Katarzyna Dąbrowska bardzo delikatnie i zmysłowo zaskoczyła. Zakościelny idealnie pasuje do tego typu filmów. Pan Perchuć tak samo. Górski super klimat prosto z kabaretu, ale najśmieszniejszymi postaciami , nadajacymi klimat komedii byli Paweł Domagała i Zbigniew Zamachowski , dziękuję wszystkim pozostałym, za dobrą robotę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones