PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749910}
5,6 63 097
ocen
5,6 10 1 63097
2,2 9
ocen krytyków
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
powrót do forum filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Ciekawy film

ocenił(a) film na 8

Trochę taki słodko-gorzki, ale przyjemny. Jeżeli chcecie odpocząć i nie spodziewacie się szekspirowskiej rozrywki, to powinniście być zadowoleni :) Ps mojemu chłopakowi też się podobało, co rzadko zdarza się na polskich filmach

Joanna_Sliwka

Podobało mu się bo by nie było seksu po filmie. Logiczne.

Ma7eusz

Coś w tym jest ;)

ocenił(a) film na 8
Ma7eusz

trochę prawdy w tym jest ;) chociaż jak mu to powiedziałam, to zakłamywał się, że nie o to chodzi...typowy facet :P

Joanna_Sliwka

typowe dziewczę, da sobie wkręcić, że nam się takie filmy podobają. zejdź na ziemię;D

ocenił(a) film na 1
Joanna_Sliwka

Ale dlaczego idioci wypowiadaja sie na temat tego filmu sami, zamiast normalni ludzie?

GTA1

Zobacz proszę kiedy został założony profil Pani Karolina_igo i Joanna_Sliwka. To jest firma zatrudniona do robienia WOMMu przy tym konkretnym filmie, czyli do tak zwanego marketingu szeptanego.

Film, który jest przeciętny trzeba wypromować. A to jest forma promocji. Agresywna, chytra i przebiegła, niestety.

Kamila_N_fw

A ty, ze swoim kontem nowo założonym, od zadrosnej konkurencji jesteś? Która widać, że wcale nie jest, jak to ujełaś "agresywna, chytra i przebiegła"?

ocenił(a) film na 5
Joanna_Sliwka

Pełno w necie WOMMu nie tylko tutaj,
A Film średni, nie wiem może dziewczynom 15-25 lat się spodoba.

ocenił(a) film na 7
Joanna_Sliwka

Bo, jak na standardy Polskie nie jest tak źle

Joanna_Sliwka

Uwaga reżyser wkręconych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones