PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341466}
6,3 51 216
ocen
6,3 10 1 51216
7,0 24
oceny krytyków
33 sceny z życia
powrót do forum filmu 33 sceny z życia

no ludzie po co nakrecac takie filmy chyba tylko po to żeby po znajomości dostać kilka nagród i żeby publiczność mówiła słaby bo polski

podszedłem do tego filmu z obojętnością i tak też skonczyłem go ogladac juz nie chodzi o to że był nudny i ostro pokręcony ale jeżeli was szokuje i przez to sie wam podoba lub tylko wam sie podoba że dzieci sie śmieją z umierającej matki że ruchają sie dla rozładowania napięcia latają ze szlugami na cmentarzu za trumną i oceniacie ten film na bardzo dobry to chyba powinniście sie leczyć bo jesteście chorzy jak ten film

sztuka! jaka sztuka? tak naprawde ten film był pusty prosty banalny brakowało mi żeby ktoś komuś dał w tym filmie w zęby bo większość jego bohaterów nie zachowywała sie do konca normalnie i zasłużyli na baty

pisze ten komentarz bo bardzo sie zawiodłem na tym filmie nie umiem pojąć zachowania aktorów znaczy umiem ale nie wyobrażam sobie nikogo tak zachowującego sie nawet w tak wyjątkowych okolicznościach wyglądało to tak jakby nigdy nie byli w takich sytuacjach ani oni ani ci co kręcili ten film brak mi było też słów na komentarze wychwalające "to" i na nagrody jakie dostał bo za co? za to że było tak proste że aż za głupie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones