PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200546}

3:10 do Yumy

3:10 to Yuma
7,4 64 630
ocen
7,4 10 1 64630
6,8 18
ocen krytyków
3:10 do Yumy
powrót do forum filmu 3:10 do Yumy

...

ocenił(a) film na 4

Czy ktoś może wyjaśnić, jak facet, któremu wyjęto kulę z brzucha, za pięć minut bierze udział w eskortowaniu więźnia? Kolacyjka więźnia z rodziną w domu farmera - litości ... 3 m 10 cm od rzeczywistości. Chociaż jak ktoś jest fanem gatunku, to może być zadowolony z obejrzenia. ("Będzie Pan zadowolooony").

ocenił(a) film na 7
merbin

Zgadzam się mnie też rażą błędy w scenariuszu, gdyby troszkę zmienili kilka rzeczy np. zakończenie (według mnie głupie), to wyszedłby naprawdę świetny film, a tak wyszło jak wyszło.

grupio

to niby jak to się miało skończyć ?
mnie wkurzyło że na końcu zabili Charliego
wpadaek jest pełno ale nie doprowadzają do frustracji

ocenił(a) film na 7
jokerman

Mnie nie pasowała m.in. taka zmiana Bena Wade'a (okrutnego bandyty) w zakończeniu. :) Już dość dawno oglądałem ten film i widziałem do tego filmu inne zakończenie. Chętnie bym się z nim podzielił ale go po prostu zapomniałem. :D

Do tych co nie oglądali: Film dobry, aktorzy świetnie zagrali przyjemnie się ogląda. Musiałem to dopisać bo w temacie nie ma ani jednego dobrego słowa o tym filmie a nie chcę żeby ktoś pomyślał, że to jakiś beznadziejny film. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones