PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860742}

2067

5,0 2 858
ocen
5,0 10 1 2858
2067
powrót do forum filmu 2067

Beksa ocala świat

ocenił(a) film na 4

główny bohater cały czas płacze, co jest na tyle irytujące, że nie można się skupić na niczym innym. Świat zostaje ocalony, ale nie mam pojęcia jak.

ocenił(a) film na 6
florka78

Może zamiast nazywać kogoś beksą, uważałbyś na filmie, ptasi móżdżku. Bo akurat zakończenie filmu jest jasne i łatwe do zrozumienia nawet dla małego dziecka.

ocenił(a) film na 6
Sony_West

to wytłumacz - wysłał im drzewo i co

DeRo_filmaniak

wysłał im dowód na machlojki zarządu, i na to że znają sposoby ocalenia świata, ale ich nie używają żeby reszta plebsu, tzn wirusa, umarła.

florka78

Nie mogę patrzeć na tego gościa

ocenił(a) film na 3
florka78

Świat może zostać ocalony poprzez wybicie całej ludzkiej pleśni, tyle że na razie to nawet pandemia nie daje sobie z nami rady.

florka78

Bo główny bohater to jakiś pajacyk mający plecki w branży filmowej... patrzeć na tą wierzbę płaczącą nie mogę. Film 5/10, główna postać -10/10... zepsuła mi ta aneroktyczna pipka cały film i klimat. Kto wysyła w przyszłość takiego ślimaka !? Dno...

ocenił(a) film na 8
florka78

Bohater nie płacze on ma wewnętrzne rozterki, uczucia, obawy, problemy natury moralnej. Jest miernota, bohaterem z przypadku wybranym z szeregu. Mimo to ze misja stanowi zagrożenie walczy jak może, na ile go stać. Byc może to czasy nowych bohaterów nie twardych jak skała tylko zniewieściałych i delikatnych ale z uczuciami. Mimo to bohater brnie na przód nie ważne jak, ważne ze osiąga cel i może to jest przesłaniem filmu ze nie musisz byc supermenem zeby ocalić świat.

florka78

A może on jest po prostu ćpunem i nie wciągnął amfetaminy? Katar, łzawiące oczy, opuchlizna, objawy grypopodobne. Wszystko się zgadza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones