PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468294}
6,2 105 004
oceny
6,2 10 1 105004
5,5 13
ocen krytyków
17 Again
powrót do forum filmu 17 Again

"Lubianemu przez wszystkich Mike’owi O'Donnellowi (Zac Efron), uczniowi ostatniej klasy szkoły średniej, na pozór niczego nie brakuje do szczęścia. Jest sportową gwiazdą swojej szkoły, z dużymi szansami na stypendium w college’u. Postanawia jednak zrezygnować z kariery i związać się na stałe ze swoją sympatią, Scarlett."

Romantyczne, słodkie i cudowne... Wiem, to tylko początek opisu, ale za licho nie kojarzy się z HSM, prawda? Przecież Troy był łobuzem, chodził w podartych szmatach, na sporcie nie znał się ni w ząb, a do college'u to mu brakowało uohoho... No i nie byłby gotowy porzucić kariery dla jakiejśtam dziewczyny, zresztą - przecież żadnej nie miał.

Trochę to dziwne, angażować Zaca w produkcję, której początek do słudzenia kojarzy się z HSM. A potem dziwić się ludziom, którzy już nie cierpią tego filmu. Trochę ich rozumiem, chociaż sama lubię HSM (nie, nie kocham Zaca, w żadnym wypadku ^^; w hierarchii aktorów on jest u mnie baardzo daleko z tyłu), chociaż mam już prawie 16 lat. To lekki film, przy którym nie trzeba dużo myśleć, prosty i przewidywalny. To, że go lubię, nie znaczy oczywiście, że jestem różową, pustą laleczką. Vanessy również nie ubóstwiam, nie słucham na okrągło jej piosenek ani piosenek z HSM. Moją ulubioną aktorką jest, zapewne wbrew skojarzenią, Audrey Hepburn, a ulubionym aktorem Jean Reno. Cenię sobie filmy sensacyjne, przygodowe, przygodowe sci-fi itp. A HSM jest na czas wolny pomiędzy dobrym kinem. Nie zjedzie mnie nikt?

MissTeeQ

załóż bloga
nikogo nie obchodzi czy jesteś pusta i różowa czy pełna i niebieska

ocenił(a) film na 6
MissTeeQ

a ja myślałam że na tym gronie wypowiadamy sie na temta filmu "17 again" a nie co kto lubi co nie lubi....:|.

ocenił(a) film na 6
izula93

sory.....forum - nie gronie.


[za krótki.]

MissTeeQ

Ale o co chodzi..? xDD
Krytykujesz film, usprawiedliwiasz się, czy zwierzasz?

Looni

no właśnie
blogi są od takich smętów


...

Halucynka

Nie zgodze sie z wami .. nie widzicie w tym poscie zadnych glębszych wartości ... nie macie Oczu Psychologa jak to mowi moja pani na wykladach xP
ta osoba mowi o tym ze postac jaka gral ZAC w HSM jest calkiem inna od osby w 17AGAIN ... moze i ja sie myle ale tak jest ... tylko dlaczego mieliby go nie wybierac do tej postaci? Przecierz taka rola Aktora zeby wcielal sie ciagle w inne typy postaci .. im lepiej mu sie to udaje tym lepszy aktor co nie ??
a Potem zalzycielka/zalozyciel tematu mowil ze nie lubie ekipy HSM itd. zebyscie nie zgnoili go/jej ... bo 40% osob na filmweb tak walsnie by zrobilo ...
Jezeli sie myle zwroc mi uwage Temato pisarzu ..
Pozdrawiam Pa .

Isabel_Evans

pytanie "nie zjedzie mnie nikt?" bylo glupie. nawet jesli cie zjadą i tak masz prawo miec swoje zdanie.

stairways

Widzę, że zostałam źle zrozumiana... Chodziło mi o to, że w ten sposób niejako szufladkuje się Zaca, któremu może warto dać szansę, by wykazał się w poważniejszych produkcjach? Znienawidzili go po HSM i jeśli będzie nadal grał w tego typu filmach, to będzie tak samo. Mam nadzieję, że deklaracja Zaca, iż nie chce już grać samych licealistów, przyniesie mu dobre role, w których chłopak naprawdę się sprawdzi.

MissTeeQ

PS. Jeśli każdy, kto miałby swoje zdanie, zakładał na ten temat bloga, to połowa z wszystkich forum by zniknęła.

MissTeeQ

cytując khem khem.. :) "PS. Jeśli każdy, kto miałby swoje zdanie, zakładał na ten temat bloga, to połowa z wszystkich forum by zniknęła."


Każdy ma swoje zdanie, nawet jeżeli jest to zdanie kolegi, bądź też koleżanki. Więc całość z całości blogów by zniknęła :)
To taki malusi off topic.

MissTeeQ

Myślę, że lepiej dla widzów i dla samego Wenflona żeby jednak go zaszufladkować. Tak jak nie wyobrażam sobie Hannyh Montany ( nie wiem co to, ale w sklepach tego pełno ) w filmie dla dojrzałych odbiorców, tak i nie wyobrażam sobie jego. Ale ok szanse trzeba dać, niech będzie. Tylko że wg mnie stanowczo na to za wcześnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones