PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468294}
6,2 105 004
oceny
6,2 10 1 105004
5,5 13
ocen krytyków
17 Again
powrót do forum filmu 17 Again

Ocena to 10/10.Wspaniała obsada i scenariusz.Film życiowy,piękny ,z morałem,momentami śmieszny.Polecam każdemu,film naprawdę warto obejrzeć.Każdy powinien znaleźć w nim coś dla siebie.Postać, którą tworzy Sterling Knight jest zagrana genialnie,reszta aktorów też niczego sobie.

ocenił(a) film na 7
malinek22222

w 100 % się nie zgodzę. za pierwszym razem miło się ogląda, ale wątki, które miały być śmieszne, były przechodzone. robione na siłe i przesadnie. film bez rewelacji jakiej się spodziewałam. mimo to 7/10 dzięki zac`owi i jego grze. reszta aktorów równiez się postarała.

Roxx_

zgadzam się częściowo dziś na HBO leciało, miałam włączony telewizor i jednocześnie korzystałam z komputera co mi się często zdarza, taki dzień lenia, w trakcie gdy mi się film w necie "ładował" - XXI wiek zerknęłam co w tv leci i zaczaiłam że to ten film tak reklamowany z Efronem, początkowo byłam zniechęcona, ale w efekcie zaczęłam oglądam no i powiem szczerze.... że naprawdę całkiem niezły:)

malinek22222

szczerze - na początku odpaliłem ten film z niechęciom - Zac Efron, który kojarzył mi się tylko z HS Musical'em jakoś mnie nie przekonywał ale kiedy akcja się rozkręciła po tej 'transformacji' no to na prawdę byłem do samego końca mile zaskoczony :)
no i gościu, rzeczywiście potrafi rzucać do kosza :D:D:D

ocenił(a) film na 7
kashperek09

życiowy?! malinek22222 litości! co ma być życiowe w tym filmie. to, że główny bohater stał się natolatkiem, czy to że inni bohaterowie porozumiewali się po elficku? a może to, że żona która chciała od niego odejść nagle zmieniła zdanie bo usłyszała jeden list (który potem wiemy że nie był listem)

ocenił(a) film na 7
malinek22222

mi tez sie podobał. Szczególnie pomysł ;) przyjemnie się oglądało

ocenił(a) film na 9
malinek22222

świetny film zgadzam się w 100 procentach! Zac Efron idealnie pasował do tej roli :) interesująca jest też postać Neda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones