PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732993}

13 godzin: Tajna misja w Benghazi

13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
7,3 39 839
ocen
7,3 10 1 39839
5,0 4
oceny krytyków
13 godzin: Tajna misja w Benghazi
powrót do forum filmu 13 godzin: Tajna misja w Benghazi

Trafi do naszych kin, czy szlak go trafi? To byłby pierwszy film Bay'a, który by nie wszedł do polskich kin.

ocenił(a) film na 10
d_devil_2

Ejj, nie kracz. Właśnie zaglądałam na str Cinema-City, mają już repertuar na 13 I i nie ma, a przejrzałam kina w Katowicach, więc nie jakaś mała wioska. :( Włażę co jakiś czas na Filmweb, żeby spr datę polskiej premiery i mam nadzieję, że się pojawi, może być z opóźnieniem.

GalaxySparkle

No z opóźnieniem będzie na pewno, bo premiera już za tydzień. Może czekają na wyniki z USA?

ocenił(a) film na 9
GalaxySparkle



jesteśmy trzecim światem
Na Ukrainie mają datę premiery nawet

ocenił(a) film na 10
takkis

29 w UK. Mam nadzieję, że też się wtedy doczekamy.

ocenił(a) film na 9
GalaxySparkle

no żeby..... jak w lutym nie nie będzie to już nie będzie

takkis

Dziwna rzecz z tym filmem, premiera kilka tygodni temu, połowa świata ma ją za sobą a w sieci do dzisiaj ani śladu.

ocenił(a) film na 9
d_devil_2

musisz wsiąść pod uwagę że film jest niskobudżetowy
do tego polska jest w czołówce największych piratów
to nie pomaga

takkis

a ktoś się dowiadywał w kinach w tej cebulandii czy bedzie?

ocenił(a) film na 9
Toma1910

co ty? tytuł za trudny !

takkis

szkoda, że puszczają gówna a szybkiej akcji od Baya nie chcą

Toma1910

Dokładnie jak patrzę na styczniowy repertuar to ręce poniżej dupy opadają, dla zbalansowania równowagi mocy idę na Tarantino dzisiaj ;)

mmaakkss

Co roku w styczniu i lutym odwiedzam kino 5-6 razy, w tym roku zaledwie 2. I nie chodzi o to że nie ma filmów które by mnie interesowały, tylko nie ma ich u nas.

morgoth_1973

Mi się tam udało kilka filmów jednak zobaczyć: Deadpool, Czas Próby, The Boy, Hatefull eight, Pitbull i Zjawa, a w ten weekend idę na Bogów Egiptu i Grimbsby i może The Room więc styczeń/luty u mnie wyniesie max 9 filmów :P

d_devil_2

nie ma co narzekać, jeśli nie będzie go w kinach w Polsce. Ścierwo jak się masz.

ocenił(a) film na 10
rollo_tomassi

Piszesz, że ścierwo, a go nie widziałeś. To tylko świadczy o Twojej biedzie umysłowej

JohnyXtreme

dobrze, że o Twojej biedzie umysłowej nie świadczy fakt wmawiania mi co widziałem, a co nie.
Szkoda czasu na to dziadostwo, omijać szerokim łukiem.

rollo_tomassi

To może napiszesz coś więcej o filmie?

ocenił(a) film na 10
rollo_tomassi

To może napisz nam gdzie widziałeś ten film jakieś rzeczowe argumenty? Bo na chwilę obecną nie napisałeś nic konkretnego i dalej wieje od Ciebie cebulą umysłową.
Niestety na 99% po raz kolejny po prostu daje się złapać na gimnazjalnego trolla i jego krótkie wywody jaki to film jest słaby od kogoś kto lubi sobie popisać z nadmiaru wolnego czasu.

rollo_tomassi

Ho, ho, jaka gównoburza się tu rozpętała po krytyce dzieła mistrza propagandy amerykańskiej i ujęć w zwolnionym tempie, Michaela Bay'a.
Nie będę recenzował filmu bo najzwyczajniej w świecie mi się nie chce. Napiszę tylko, że skoro nie ma go jeszcze w Polsce to nie znaczy, że jest nieobecny w kinach za granicą.

ocenił(a) film na 9
d_devil_2

macie,..kapitalny score z tego filmu
na osłodę życia

https://youtu.be/N0sTdj0nWCs?list=PLeNErtgP0mU-xbTIuCoF5q29ok_d15spe

d_devil_2

Ponawiam pytanie. Wie ktoś czy będzie grany w Polsce??

ocenił(a) film na 8
Moniia

Dołączam się do pytania.

ocenił(a) film na 9
Moniia

raczej spodziewaj się już blu ray
http://www.blu-ray.com/movies/13-Hours-The-Secret-Soldiers-of-Benghazi-Blu-ray/1 47975/

takkis

tak tylko jeszcze dwa miech!, szlak mnie chce trafić jak widzę tę listę http://www.imdb.com/title/tt4172430/releaseinfo?ref_=tt_dt_dt
i na dodatek jedyna duża superprodukcja która nie doczekała się pirackich kopii, ożeż to kurvva chyba jakaś klątwa wisi nad tym filmem

ocenił(a) film na 9
kiba_inuzuka

stworzyć film którego nikt nie spiracił to jest osiągnięcie

takkis

Nie ma takiego filmu. To znaczy że od wczoraj już jest w sieci.

ocenił(a) film na 9
morgoth_1973

jeśli mówisz o tym http://www.snarfit.com/torrent/1130029/
to rzeczywiście jest,.. ale ja jednak zaczekam te 2 miesiące

takkis

Nie wiem jaka kopia, nie ściągałem tego. Ja widziałem go w Niemczech parę tygodni temu.
Film świetny więc raczej warto poczekać.

morgoth_1973

To ja mam głupie pytanie. Czy jest w takim razie szansa, że pojawi się na dvd również w Polsce i to mniej więcej w tym samym czasie?

Moniia

Nie wiem kiedy pojawi się u nas. Ale w tym samym czasie to raczej nie.

morgoth_1973

Ech... No trudno... I tak już żal, że nie można go obejrzeć w kinie.

Moniia

Ściągniesz sobie 7 czerwca, jaki problem.

morgoth_1973

Nie no, jednak wolałabym w kinie obejrzeć. Po prostu szkoda, że byle gówno sprowadzają do Polski, a np. tego nie.

ocenił(a) film na 10
Moniia

Zgadzam się!

Moniia

już film śmiga na torrentach.

inzynier_kombinator

jest nawet na cda ogladasz bez sciagania

użytkownik usunięty
d_devil_2

jeśli ktoś jest zainteresowany film jest na zalukaj

d_devil_2

Film Baya powiadasz... No to nie płakałbym. Właśnie się zastanawiałem czy to ściągnąć, i to nazwisko mnie zniechęciło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones