PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725200}

Żywioł. Deepwater Horizon

Deepwater Horizon
7,1 57 458
ocen
7,1 10 1 57458
6,3 20
ocen krytyków
Żywioł. Deepwater Horizon
powrót do forum filmu Żywioł. Deepwater Horizon

Tutaj jak zawsze....

ocenił(a) film na 6

Mark Wahlberg zagrał jak drewno i nie wczuł się w rolę. Nie wiem dlaczego akurat jego wybrali na główną rolę, jest tylu lepszych aktorów, którzy z pewnością lepiej by zagrali.
Już sam początek jak prawdziwy Williams z archiwalnych taśm mówił, a jak Wahlberg pozostawia sporo do życzenia.

ocenił(a) film na 3
MaXXi

Walhberg jest slawny, prawdopodobnie tworcy mieli gdzies jego talent, wazne ze jest nazwisko. Racja ze mistrzem aktorstwa nigdy nie byl, ale sama charakteryzacja jest fajna, taki niby prost robotnik w przepoconym bezbarwnym polo, jednak z wyrazem twarzy inteligenta.

ocenił(a) film na 6
cykul

Właśnie w Hoolywood sława > Talent Aktorski no i tyle w temacie.
A fajnie grał z początkowych ról, widać było że się starał, np: w filmie Boogie Nights, widać że się trochę napocił przy grze (starał się jak mógł). Ale jak zyskał sławę, to po prostu olewał grę i grał jak drewno.

ocenił(a) film na 3
MaXXi

no możliwe, mnie ten film bardzo irytował ale to już nie tyle przez Walhberga, a przez inne aspekty min. przez to, że pracownicy tej platformy są przedstawieni jako wiecznie uśmiechnięci żartownisie, dla których praca tam zahacza niemal o orgazm, postać Marka, który jako zwykły robotnik, wszystko wie najlepiej, postać tego łysego kontrolera, niby "mądrego" a chuja wiedzącego o robocie (nic ten człowiek złego nie powiedział o pracy tam, a wszyscy widzą w nim wroga). Przez pierwsza godzinę dostajemy nudny reportaż o "wesołej" pracy na platformie wiertniczej, o planach pracowników po skończeniu pracy (dieta, wędkarstwo), do tego rozmowy Walhberga z żoną przez skape. Po godzinie robi się ciekawie, bo do platformy wlatuje ptak, uj$bany w ropie i robi niezłą zadymę. Niestety ponad tą godzinę nie wytrzymałem. Wiem, że nie finiszując filmu w kulturze jest nie oceniać, ale co mi tam. Moja nota to 3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones