PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=345833}

Życie przed oczami

The Life Before Her Eyes
6,6 7 845
ocen
6,6 10 1 7845
Życie przed oczami
powrót do forum filmu Życie przed oczami

Czy to miał być thriller. To raczej dramat psychologiczny z wątkami science fiction. A
ponieważ nie jestem koneserem takich filmów ( nienawidzę wręcz) to dla mnie jedno
wielkie gó..no. Reżyser przeszarżował

ocenił(a) film na 7
demonistokles

To z całą pewnością nie miał być thriller. I gdzie Ty tu widzisz wątki science-fiction? I jak trzeba się nie znać na kinie, żeby nazwać ten film "gównem".,,

ocenił(a) film na 1
almost_american

Po pierwsze przeczytaj jako jaki gatunek ten film jest reklamowany. Po drugie z tymi wątkami science fiction przesadziłem przyznaję. Po trzecie też przyznaję że przesadziłem nazywając ten film gównem. Po prostu się rozczarowałem bo myślałem że to będzie thriller a nie jakiś dramat psychologiczny i za dużo negatywnych emocji we mnie było tego dnia. Do połowy filmu myślałem że pojawią się wątki kryminalne. Obejrzałem film do końca i mi się nie podobał ( kwestia gustu). Po prostu nie lubię tego typu filmów. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
demonistokles

Film już taki jest i nic na to nie poradzisz. Twórcy celowo nie zrobili z niego połączenia thrillera z kryminałem, tylko film, który bardziej można nazwać dramatem, raczej obyczajowy. Mi się to akurat podoba, bo przeciwnie do Ciebie, lubię takie kino :)

ocenił(a) film na 1
almost_american

No cóż kwestia gustu jak napisałem. Ale mogli przynajmniej nie oszukiwać że to thriller. Spojrzałem na program a tam było napisane że thriller. Gdybym wiedział że to taki film to wybrałbym film który leciał w tym samym czasie w tv na innym kanale ukryta prawda i to był thriller ( chociaż oglądałem go już 2 razy to wybrałbym go 3 raz ). Nieczęsto oglądam ostatnio tv więc spodziewałem się że to coś dla mnie, ale się myliłem. Styl tego filmu trochę przypominał mi efekt motyla też niby thriller który za bardzo nie przypadł mi do gustu. Ale tam było więcej "akcji" że tak się wyrażę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones