PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=947}

Żona astronauty

The Astronaut's Wife
6,3 46 016
ocen
6,3 10 1 46016
4,3 11
ocen krytyków
Żona astronauty
powrót do forum filmu Żona astronauty

dałbym 10 gdyby nie zakonczenie. Generalnie bardzo dobry, swietnie zagrany, no ale to zakonczenie ehh szkoda

gilbert23

A jakie było zakończenie? Bo oglądałem około do połowy.

ocenił(a) film na 4
Szlifara

Johnny był owładniety przez jakiegos kosmicznego dziwoląga. Jego żona rażąc go prądem uwolniła kosmite - Johnny zginął a ten obcy wlazł w jej ciało. I tera najśmieszniejsze- po kilku latach jak te bliźniaki juz chodzą do szkoły, żoneczka mieszka z innym pilotem a ona sama nie wygląda juz tak jak kiedyś (new frizur :P ) dla mnie końcuffka to ....ech ocenzuruje to - no lipa! mogli cos innego wymyśleć...

gilbert23

Popieram. Zakończenie niszczy cały film...

ocenił(a) film na 7
gilbert23

Nie zgadzam się!!! Takie zakończenia są najlepsze :D
Tak jak w "Fallen"...

ocenił(a) film na 10
gilbert23

Zgadzam się z wami Johnny nie powinien zginąć!

ocenił(a) film na 7
gilbert23

Autorowi najprawdopodobniej nie chodzi o to ze Johnny zginal...:)
A ja takze mysle ze takie zakonczenie troche kiczem jedzie

ocenił(a) film na 7
kryptonim_zajec

Powinni zginąć wszyscy. o! [ironia, chociaż...;]

alexno

dokładnie. przez cały film jest budowane napięcie, które szybko opada w samej końcówce filmu- dla mnie miej więcej gdy Johny zabija siostrę Charlize. Film mógł byc naprawdę niezły-ale końcówka mizerna i jescze te efekty specjalne. Moim zdaniem zamiast science fiction mogli z tego zrobic niezły triller psychologiczny.

ocenił(a) film na 6
kryptonim_zajec

o jedzie jedzie tym kiczem, a wielka szkoda bez efektów specjalnycxh bez tego amerykanskiego patetyzowania scen sf - film byłby doskonały

gilbert23

ja się zgadzam całkowicie z autorem .. film generalnie był rewelacyjny ale końcówką się rozczarowałam .. daje 8

ocenił(a) film na 6
gilbert23

nie pomyślcie, że się czepiam, ale nie widziałam jeszcze filmu z zakończeniem, które mogłoby powalić...

ocenił(a) film na 6
lena_33

Mnie powaliło kiedyś zakończenie "Szóstego zmysłu" - potem widziałem podobne w "Innych" i już mnie nie powaliło :-)

ocenił(a) film na 6
gilbert23

Powinni zrobiść "dwójke".. ;| bo to zakończenie faktycznie było.. troche bez sensu.. żednej tajemnicy..
Kurcze.. Ale Depp'ow to zajebiście (!) w blond włosach..!
A zakończenie do dupci :|

ocenił(a) film na 8
gilbert23

Cały film jest klimat za mocny utrzymany... Zastanawiać sie można tylko czy jakis kosmita jest w jego ciele, czy nie... No i oczywiście dowiadujemy sie że jednak coś było nie tak... Ale w takim razie zastanawiam sie co sie stało z tamtym 2 który leciał... Niby zginął to co sie z "ufoludem" stało??
No i koniec powinien nastąpić z 2 minuty wczesniej,motyw z ich dziecmi na końcu już bez sensu... Ale ogólnie pozytywny odbiór;]

ocenił(a) film na 8
barnaba

W ciekawostkach tutaj pisze
"Na wydaniu DVD pojawia się też inna wersja zakończenia: kiedy Spencer ginie, Jillian nie zostaje opanowana przez kosmitę i wyjeżdża na wieś. Kiedy siedzi pod drzewem, reguluje radioodbiornik na sygnały, które ustawiał Spencer, gdy był opanowany przez kosmitę ? to bliźnięta znajdujące się w łonie Jillian kierują jej ruchami. Słuchają i czekają?"

I tak jest spoko !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones