PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=947}

Żona astronauty

The Astronaut's Wife
6,3 46 016
ocen
6,3 10 1 46016
4,3 11
ocen krytyków
Żona astronauty
powrót do forum filmu Żona astronauty

Ktoś napisal wczesniej ze jego zone opetaly ten kosmita !! A to o to nie chodzi !! Caly sek w tym ze te blizniaki jadac do szkoly sluchaja tych samych fal radiowych co Johnyy Depp jak byl zaatakowany przez kosmite ;)))

ocenił(a) film na 7
floo123

hmmm....
A ja myślę ze to był ten potwór, którego Morgan Freeman łapał w "Dreamcatcher".,bo on niby go zabili ale wydaje mi się ze uciekł do kosmosu i tam czekał na johnne'go.pozdro

ocenił(a) film na 7
floo123

hmmm....
A ja myślę ze to był ten potwór, którego Morgan Freeman łapał w "Dreamcatcher".,bo on niby go zabili ale wydaje mi się ze uciekł do kosmosu i tam czekał na johnne'go.pozdro

floo123

oj,a czy to przypadkiem nie bylo tak, ze ona byla psychicznie chora i wszystko to sobie wymyslila? Przeciez mowila tej lekarce ze juz raz przez cos takiego przeszka i maz jej pomogl...A ten koles, ktory podkladal jej niby dowody tez byl walniety.
Ślady na rece Spencera byly od czegos innego, a nie od paznokci jej meza.
A to ze ja uderzyl to no coz... mysle, ze nie jeden by sie wkurzyl jakby jego zona w przyplywie zlego nastroju chciala sie pozbyc dzieci, to nie byl przejaw "obcosci".
Tam nie ma zadnych dowodow na to ze Spencer kogokolwiek zabil.
Siostra sie wkurzyla jak Jilian ja posadzila o niedotrzymanie tajemnicy, bo tajemnicy dochowala, a Spencer i ten koles spotkali sie przypadkowo.
W efekcie kobita zabila niewinnego meza.
A te glosy ktore slysza dzieci to tez jej sie imaginuja. Tak mi sie wydaje...;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones