PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32600}

Źródło młodości

Tuck Everlasting
7,0 6 595
ocen
7,0 10 1 6595
Źródło młodości
powrót do forum filmu Źródło młodości

Jakaś bajeczka dla nastolatków z "przesłaniem"? Może w ogóle ograniczyć film do stwierdzeń: "nie pij ze źródełka tylko żyj krótko a treściwie" albo: "nie warto czekać na jakiegoś tam faceta 150 lat":P Widziałam lepsze bajki z zabawniejszymi pointami...

brzydkie_kaczatko24

Tak się składa, że w tym filmie nie chodzi o żadne "zabawne puenty", więc nic dziwnego, że widziałaś lepsze.

ocenił(a) film na 4
Astrid

Widziałam wszystko i celowo wyśmiewam ten film. Jest dla mnie tak głupi, że aż śmieszny. Nudzą mnie osoby, które piszą, że tylko one rozumieją głębokie przesłanie jakiegoś filmu. Tuck (Fuck???:D) Everlasting jest szmirą i tyle. Jak ktoś może zrozumieć film, skoro nie umie nawet odczytać ironii... Żenujące.

brzydkie_kaczatko24

"Nudzą mnie osoby, które piszą, że tylko one rozumieją głębokie przesłanie jakiegoś filmu"
Z tym akurat się zgodzę, bo dla mnie to żaden powód dla którego można lubić jakiś film, osobę czy cokolwiek. Jakby byli jakimiś wrażliwymi nad wyraz wybrańcami, którzy darem losu rozumieją, a reszta się nie zna. Ale nie o tym miałam pisać...

Dla mnie film nie jest szmirą. Obejrzałam go w dobrym momencie - tzn, ciągle żyję w przekonaniu, że moje życie skończy się wraz z młodością. Są rzeczy, a raczej marzenia, które mogę realizować tylko w młodym wieku i to mnie przerażało. Obejrzałam film i zaczęło do mnie docierać, że przede mną całe życie (przy odrobinie szczęścia całe), i je też trzeba jakoś przeżyć. Co nie zmienia faktu, że gdybym miała wybór, zastanawiałabym się poważnie nad wypiciem wody ze źródełka :P:P

Tobie może się nie podobać - i ok. Odpisałam Ci, bo trochę rozwalił mnie tekst o filmach, które widziałaś i były zabawniejsze (i nie wyglądało mi to na ironię, ani nawet na uzasadnienie swojego zdania - i to jest moim zdaniem żenujące)... Hmm jak chcesz obejrzeć coś zabawnego to włącz sobie Monty Pythona :P

I nie piszę tego po to, żeby Cię przekonywać, że film jest dobry, bo nigdy tego nie robię. Każdy ma swój gust i poczucie estetyki.

ocenił(a) film na 4
Astrid

Ciesze się, że w przynajmniej dwóch punktach się zgadzamy. Wiadomo, iż odbiór bywa różny. Dziękuję za rady dotyczące oglądania czegoś "zabawniejszego" (typu Monty Pythona) i tu, żeby nie było już nieporozumień dopisze - TO BYŁA IRONIA.
A tak już bez złośliwości i nadużywania słowa "żenujące" chciałabym wyrazić moje uznanie dla Twojego poziomu wypowiedzi i tolerancji wobec odmiennych niż Twoje poglądów. Swoich nie zmienię, film nie ratuje nawet ta kwestia wiecznej młodości - moim zdaniem mogła być poruszona w lepszej oprawie filmowej. Ale nie ma rzeczy doskonałych...

ocenił(a) film na 10
brzydkie_kaczatko24

mi film się bardzo podobał, był piękny, zakończenie było bardzo smutne, mało się nie popłakałam...
bardzo bym chciała obejrzeć ten film jeszcze raz, tylko jakoś w necie nie mogę go znaleźć, a w TV nie puszczają

justa208

J uważam, że film jest bardzo dobry. moze i to jest taka bajeczka, ale wcale nie gorsza od tego calego Harryego pottera czy Władcy pirścieni.
Przyznam szczerze ze na koncowce ryczalam jak bobr. Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones