PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329795}

Świadkowie

Les témoins
6,8 276
ocen
6,8 10 1 276
Świadkowie
powrót do forum filmu Świadkowie

Nie lubię, gdy w kinie poruszane są tematy homoseksualne. Poza tym osoby przedstawione w tym filmie są aż za nadto liberalne. Mnie strasznie wkurza ich postawa.

Manu mi się śnił ostatniej nocy, nawet nie wiem dlaczego :)

Bonnie_filmweb

To po co oglądasz filmy, w których się takie tematy porusza?
Poza tym - 2 za temat, czy za film? Bo z wyjaśnienia wynikałoby, że za temat, a na Filmwebie się filmy ocenia - jeśli tego nie wiesz, to Cię właśnie informuję. :)

ocenił(a) film na 2
Davus

Film był słaby. A obejrzałam dlatego, że chodziłam na warsztaty filmowe i ten film był tematem jednej z lekcji.

ocenił(a) film na 8
Bonnie_filmweb

Film świetnie pokazuje środowisko gejów, gdzie temat AIDS jest na porządku dziennym. Nie jest to kolejny pean na rzecz miłości dwóch facetów w stylu "Samotnego mężczyzny" i właśnie dlatego film jest niewygodny, bo widać w nim nagą prawdę o "miłości" homoseksualnej. Na pewno jest bojkotowany przez środowiska tęczowe, a szkoda bo powinno go zobaczyć jak najwięcej dzieciaków, żeby wiedzieli czym pachnie gejostwo i jakie mogą być jego przykre konsekwencje.

ocenił(a) film na 9
grubom

W scenie z dyktafonem mamy powiedziane wprost, że pan łaził po krzakach ze swoimi, cenił swobodę, a jednocześnie bał się, że nigdy tego właściwego faceta nie spotka. Nie nazwałabym tego tendencyjnym peanem na cześć miłości homo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones