PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32237}

Śmierć nadejdzie jutro

Die Another Day
6,8 73 918
ocen
6,8 10 1 73918
5,2 18
ocen krytyków
Śmierć nadejdzie jutro
powrót do forum filmu Śmierć nadejdzie jutro

Piosenka Madonny z nowego Bonda jest wprost genialna!!
Z niecierpliwością czekałam na piosenkę Die Another Day, sam film jest nieco przekombinowany, lecz nie tak bardzo jak ostatni.
Pierce Brosnan się na razie jeszcze nie rozsypał, a to chyba dobra perspektywa!

użytkownik usunięty
frydwulfa

To nie telenowela!!
Powiem w prost. Denerwują mnie ludzie którzy piszą : przesadzili z niewidzialnym samochodem przesadzili z terapią genową itd. Idąc do kina na BONDA wiecie czego się spodziewać. To nie jest brazylijska telenowela!! Czemu nie piszecie że np. gwiezdne wojny są przesadzone?? bo to fantastyka?? Bond też jest swojego rodzaju fantastyką. Taki jego urok więc jeśli wam to przeszkadza to nieoglądajcie i przedewszystkim nie piszcie takich bzdur i nie głosujcie! BOND TO BOND zmienił się trochę ale widocznie tak musi być wy też się zmnieniacie. Moim zdaniem to jeden z najlepszych Bondów w całej histori, a oglądanie go sprawiło mi dużo frajdy i przyjemności. Gagi i gadżety są bezbłędne. TAK DALEJ!!

Zgadzam sie w 007%
Komentarz pierwsza klasa sam bym lepiej tego nie ujol. Gratuluje i niech to bedzie wzor dla inych. Tez uwazanm ze ten Bond jest nejlepszy, choc GoldenEye ma taka inna otoczke ale chyba dlatego ze muzyka jest super. Ale...wlasnie ale czy ktos mi to wyjasni czemu z "R" zrobili "Q" chyba nie dlatego ze to to stanowisko i mowi sie Q jak James powiedzial do R - Q az mna wstrzasnelo to nie tak Q to Q jakis malolat za 5 lat pomysli ze sie zmienil poprostu aktor jak w pierwszych czesciach a to nie tak !!!!!!

użytkownik usunięty
frydwulfa

co jest!!!
ta piosenka to gowno gowno do kwadratu wogole nie pasuje do bonda z reszta madonna nagrywa ostatnio tylko mega szajs i gowo!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
frydwulfa

co jest!!!
ta piosenka to gowno gowno do kwadratu wogole nie pasuje do bonda z reszta madonna nagrywa ostatnio tylko mega szajs i gowo!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
frydwulfa

co jest!!!
ta piosenka to gowno gowno do kwadratu wogole nie pasuje do bonda z reszta madonna nagrywa ostatnio tylko mega szajs i gowo!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones