PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32237}

Śmierć nadejdzie jutro

Die Another Day
6,8 73 918
ocen
6,8 10 1 73918
5,2 18
ocen krytyków
Śmierć nadejdzie jutro
powrót do forum filmu Śmierć nadejdzie jutro

A mi się podobał.

ocenił(a) film na 7

Świetnie się ogląda ten film. Jest dynamiczny, ciekawy i bardzo widowiskowy! Czyli ma wszystkie te cechy jakie Bond musi mieć, tzn. kino typowo rozrywkowe.
Sensu, logiczności i prawdopodobieństwa nie można się w nim doszukiwać, w końcu to jest film o Jamesie Bondzie. Niestety nie wszyscy to rozumieją. To ogląda się i ocenia z przymrużeniem oka.

nazgul81

Popieram kolegę. Ten film to najbardziej ekscytująca przygoda Bonda od czasów "Moonrakera"!

Brandis

ja rowniez sie z tym zgadzam !

ocenił(a) film na 7
nazgul81

Wiem czego po J.B. można się spodziewać, ale ta część wydaje się najsłabsza. Była zbyt przesadzona oraz miała wyjątkowo słabą fabułę. Sceny akcji zamiast bawić i cieszyć oko wywołują pusty śmiech. Podobny do tej części "GoldenEye" jest o niebo lepszy.
Oczywiście każdy fan serii i tak obejrzy, ale zakupu płyty odradzam , tego się nie da obejrzeć kolejny raz (w przeciwieństwie do innych części) 7/10 to niestety maksimum jaki można dać.

ocenił(a) film na 9
OmniModo

mi się tam podobał. Były śmieszne momenty, genialne jak zawsze teksty, a fabuła nie była wcale taka zła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones