PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684721}

Łowca i Królowa Lodu

The Huntsman: Winter's War
6,4 72 228
ocen
6,4 10 1 72228
3,9 7
ocen krytyków
Łowca i Królowa Lodu
powrót do forum filmu Łowca i Królowa Lodu

Jak w tytule... Chyba nawet Filmweb publikował kiedyś takiego newsa. II część miała skupiać
się wyłącznie na postaci Łowcy i być swoistym prequelem... BEZ Kristen Steward, bez
Śnieżki.

ocenił(a) film na 8
floss

Stewart*

floss

Królewna Śnieżka bez Śnieżki - czyżby największy bezsens życia miał powstać? Jak tak to nie oglądam! I nie wiem czego ludzie chcą od Kristen w tej roli, moim zdaniem była O.K.

tsch

Jej role zawsze są ok.

ocenił(a) film na 6
tsch

Nie lubię Stewart, bo jest niesamowicie sztywną aktorką. W sumie jest jednym z powodów, dla których nie przepadam za "Zmierzchem"... I owszem, film ma być bez Królewny Śnieżki, bo opowiada o życiu Łowcy przed zadaniem zabicia jej. To prequel "Królewny Śnieżki i Łowcy", a jego tytuł został zmieniony na "The Huntsman" ;)

tsch

Fakt to byłaby niezła ironia... to ja następnie poproszę Śpiącą Królewnę bez królewny ;p i tak dalej xD

tsch

Przeciez w tytule jest Krolowa Lodu. Po jakiego tutaj sniezka ??

floss

W ''Królewna Śnieżka i Łowca'' na początku było, że mu żona zmarła. Czyli to będzie o tym?

ocenił(a) film na 6
Czkawka_3

Wg mnie tak (w zasadzie ją zabili), a nawet więcej - losy Łowcy przed wydarzeniami ze "Śnieżki i łowcy"... Bo skoro w obsadzie nie ma Śnieżki a jest Ravenna i Łowca jako chłopiec... No i o ile dobrze mi się kojarzy, to taki był zamysł tego filmu

ocenił(a) film na 6
Anna_Nowak_88

Przecież w opis filmu podzielony jest tak jakby na 2 części. Jedna czescia filmu będzie prequel przed KŚiŁ a druga częśc filmu juz po wydarzeniach ze Śnieżki. Przecież tam jest napisane, że Siostra Ravenny dowiaduje się o tym co jej się stało ( czyt. została zabita przez Śnieżke) i chce odnależc zwierciadło i Ravenna została przywrócona do życia ze złotych głębin i dalejj beda obie...

ocenił(a) film na 6
Dann

No tak:) Teraz już jest opis... I nawet plakat...

ocenił(a) film na 7
floss

Myślę że reżyser zainspirował tym razem się inną bajką "KRÓLOWA ŚNIEGU" Hansa Christiana Andersena, tam był motyw z lustrem. A w opisie filmu "Łowca i Królowa Lodu" jest podane że łowcy wyruszą na poszukiwanie Magicznego Zwierciadła.

ocenił(a) film na 8
floss

Floss nie rozumiem Twojego pytania....Przecież ta część JEST bez Śnieżki( na szczęście nie zobaczymy tej nudnej Kristen S....) Jak sam tytuł wskazuje "Łowca i Królowa Lodu" będzie to opowieść o losach Łowcy,Złej królowej i jej siostrze Freyi chyba Królowej Lodu na długo przed pojawieniem się Śnieżki. Poza tym można przeczytać opis ;) Nie wiem jak inni to widzą,ale ja przypominam sobie choć po części i głównie z opisu że ten film będzie przypominał aktorską wersję Krainy Lodu.

ocenił(a) film na 6
olgaalex

Jezuuu, pytanie zadałam jakiś rok temu, kiedy niewiele było wiadomo o filmie. Ja przeczytałam, że ma być prequelem, a ktoś w obsadzie dał Kristen - niesłusznie i niepotrzebnie. Tyle.

ocenił(a) film na 8
floss

Ojjj przepraszam nie zerknęłam na datę ;)

ocenił(a) film na 9
floss

skoro ta akcja ma się toczyć przed Śnieżką, to czemu jest William... przyjaciel Śnieżki? On był jej wieku tak jakby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones