PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519774}
6,5 150 005
ocen
6,5 10 1 150005
6,9 23
oceny krytyków
Łatwa dziewczyna
powrót do forum filmu Łatwa dziewczyna

Krótko.

ocenił(a) film na 7

Dałbym 10 za role rodziców i kompilację scen w domu! Fantastycznie dobrali aktorów i naskrobano dla nich kapitalne kwestie.

ocenił(a) film na 8
leniwyteoretyk

Zgadzam się na 100%. Film nie rozbawił mnie na śmierć, ale sam z siebie zajebiście mi się podobał. Chociaż już oglądałem, ciągle czuję nieodpartą chęć obejrzenia go po raz kolejny. Wspaniała fabuła i świetna gra doskonale dobranych aktorów.

leniwyteoretyk

Rodzice mieli najlepsze kwestie. Ogolnie to film zaskakujaco dobry jak na ten garunek i te tematyke

ocenił(a) film na 7
leniwyteoretyk

Ja też się w pełni zgadzam! Dialogi rodziców w tym filmie to perełka! Sam film był naprawdę niezły i ciekawy jak na swój gatunek.

leniwyteoretyk

Właśnie skończyłem oglądać, no i muszę się zgodzić z poprzednikami

ocenił(a) film na 8
michal_nowyts48

Zajebiście śmieszny film i kwestie rodziców głównej bohaterki, chyba zobaczę raz jeszcze:) 8/10

Pomidorka_filmomaniak

,,kto ci powiedział, że jesteś adoptowany?"

ocenił(a) film na 7
Encefalopata

Where R U from Richard? zaraz potem mnie rozjebało!

ocenił(a) film na 7
Pomidorka_filmomaniak

Mi również podobał się ten film. Jeden z wielu ulubionych komedii!!! Nie rozumiem dlaczego film ma tak małą średnią! Może dlatego, że Polacy nie mają poczucia humoru? Oczywiście są wyjątki jak my, że nas bawią takie filmy ;) Film obejrzałam 4 razy i nie zamierzam na tej liczbie poprzestać. :)

ocenił(a) film na 7
leniwyteoretyk

Dokładnie! Rodzice The Best! Dialogi są genialne! Daje 7, bo film jest dobry, na wieczór aby się zrelaksować - polecam :)

leniwyteoretyk

jak dla mnie film średni,ale co do rodziców nie można sie nie zgodzić.świetni:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones