PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 242
oceny
4,6 10 1 34242
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

Zapraszam do dalszego komentowania odcinków Pierwszej miłości :).

Dzisiejszy śmiech Janka :P. Powrót Briana pasterza kóz.

ocenił(a) serial na 1
Penelope261988

Zaczyna się stypa niby coś się dzieje ale jakieś to nudne i rozwleczone. Ciekawe jakiego jeszcze dawnego aktora aktorkę wyciągną po x lat tak jak Ewelinę. Może tatjane albo postać grana przez Agnieszkę Włodarczyk. Według story pm na inst ma wrócić Robin

W155

Izabela nie pomyślała że Edward będzie chory i zdecyduje się powiedzieć Kacprowi że jest jego ojcem. I sprawa się rypła bo Kacper będzie wściekły, mąż ja może wyrzuci a Kacper pewnie nie jest synem Edwarda a Izabela powiedziała to celowo by rozdzielić Majkę z Kacprem. Dominika sobie przyjeżdża a szuka ja policja. Piotrek z tym motylkiem teraz jest pośmiewiskiem i każdy go rozpoznaje. I trochę przesadzone bo ludzie raczej interesują się tylko osobistymi sprawami aktorów i piosenkarzy, ewentualnie piłkarzy a pisarze, modelki, czy tancerze to mało kogo obchodzą. Czy ktoś wie z kim romansuje King. Jakoś tak o pisarzach w ogóle nie piszą a ta Milka się przejmuje. W ogóle Miłka, Melka bardzo podobnie :).

maria_88_3

W koncu pokazali wigilie ale akurat wtedy gdy nie mialo jej byc :P.

W155

Ja bym chciala zeby Tatiana wrocila, fajna byla. Lepsze to by bylo niz powrot Eweliny. :P.

Czego sie patrzysz :P. Juz klotnia rodzenstwa :D.

ocenił(a) serial na 1
Penelope261988

Było by ciekawiej. Niż Ewelina. Ale ciekawiej niż z Emilka.zapowada się ze Bartek i Ewelina to na dłużej wątek to ciekawe kogo dadzą do Emilki może Michała jak skończył mu się damska część pelsonelu szpitala przynajmniej ta część co ma kasę oprucz płaczki marychy. Jak to jest ze Dominika od tak przyjeżdża a podobno policja jej szuka a melka znikła z tego samego powodu. No chyba że to kwestia tego że aktorka odeszła z serialu

maria_88_3

Jak Edward powiedział do Dominiki, że do willi w Hiszpanii będzie mogła wprowadzić się dopiero po jego śmierci, myślałem, że pójdzie do kuchni, weźmie nóż i go zaciuka na miejscu :-)

erobson123

haha,no niezle by to bylo. I tak juz Dominike szuka policja wiec jedno przestepstwo w te czy w tamta :D. Ale jesli Edward jest tak chory to pewnie duzo czasu mu nie zostalo a jak przezyje to moze za zycia odda te wille :P a jak nie to Dominika wezmie ten noz.

Dominika dobrze powiedziala z ta patologia. Majka to nawet bardziej jest patologiczna od swojej siostry :D.

Weronika jaka ona jest przykra,ta postac to gorsza sie robi od Alicji :D.

ocenił(a) serial na 1
Penelope261988

Jak na mnie ten sam pozom obu pan i obie mógły by w......... C z tego serialu nic nie roba obrucz w....... A ludzi i rozwlekania wątków. Obstawam że Edward przeżyję błędna diagnoza lu zacznie się leczyć bo się zakocha. No chyba że Dominik dopomoże ojcu :b

maria_88_3

Michał zemścił sie na Grazynie i teraz na Izabeli. druga odhaczona

Hans_Kloss

Tak nastepna Maryska, ciekawe co na nia wymysli.

A motyw z ciaza Weroniki bardzo glupi jak w telenowelach. I niby ona i Kacper to lekarze a zadnej wiedzy. Kazdy by sie domyslil ze to jest nowa ciaza ( jesli zajdzie)..

Penelope261988

Teraz mogłaby mu już powiedzieć, bo teoretycznie nie ma zagrożenia ze strony Marysi.

erobson123

no racja bo niby sa rodzenstwem ale Weronika moze sie boi ze i tak ja zostawi bo bedzie wolal byc sam niz z nia..

Penelope261988

Raczej boi się tego, że ją zostawi, bo go okłamywała.

maria_88_3

Grażyna i Izabela wielkie businesswoman, a prostaczek Michał robi z nimi co chce, tańczą jak im zagra i jeszcze niemałą kasę mu dają. A on nawet specjalnie nie kryje się ze swoim charakterem. Jeszcze Izabela szpanuje, jaka to ona bogata, a tak naprawdę bez męża jest nikim, teraz ją zostawi i będzie tyrać za najniższą krajową. Jedynie Marysia z tej trójki mogłaby czuć jakąś wdzięczność do niego, za to co zrobił dla Julki, a ona jako jedyna zachowała resztki zdrowego rozsądku. Bo tamte dwie to już odleciały totalnie. Naiwność level master.

ocenił(a) serial na 1
erobson123

Te zaręczyny nawet słotkie mogą być fajnym małżeństwem. Tylko po co tam smalek? Były teść na nowych zaręczynach trochę dziwne. Choć Bartek i tak mieszka u byłego tesca więc i tak dziwne. Faktycznie Emilka ma dziwny głos od kilku odcinków może za dużo alko.

maria_88_3

Ewelina trafila za kratki , wczesniej w pierdlu siedzieli: Pawel od Maryski, Pawel od Melki , Maryska, Dominika, Artur, Mikser, Adam, Kamil.

ocenił(a) serial na 1
Hans_Kloss

Jeszcze w kicu byli Sabina i Karol weksel

W155

Chyba Radek tez byl jakis czas ( przynajmniej w areszcie), Melka byla w poprawczaku, nie mowiac juz i tych zlych typu Dragon Manuel itd. No ogolnie sceny wiezienne zawsze na plus, cos sie dzieje a oczywiscie standard bo Ewelina bedzie miec problemy w kiciu, tak jak i Maryska czy Melka mialy.

maria_88_3

Dlaczego Ewelina poszła do więzienia? Przecież otrzymała karę ograniczenia wolności, a nie pozbawienia wolności.

maria_88_3

Historia zatacza kolo. Maryska studentka medycyny i Pawel z domu dziecka.
Anka studentka i Kamil tez bez rodzicow.

ocenił(a) serial na 1
Hans_Kloss

I już mają podstawę na wątki na kolejne 18 lat plus stara obsada wyciągają dawnych podobno teraz przywrócili tego psychopade od Emilki to teraz czekam na rodzinę Pawła

W155

Poza tym czy jedną z tych dziennikarek, ktore mowia ze Kinga robi kariere przez łozko, bo robi, nie gra ta aktorka, ktora kiedys grała Nikolę?

Hans_Kloss

Nikola to ta, która była z Radkiem i zdradziła go ze Szczepanem?

erobson123

To nie ona.

aterson

A która?

erobson123

To było do Hansa.

erobson123

Tak to ona.

erobson123

Tak to o nią spytałem.

maria_88_3

Maryska znow pokazala brak inteligencji. Kinga powiedziala Piotrkowi ze nie cieszy sie z zaproszenia gdyz dostala juz od Magdy a Maryska na to ze ona sie nie cieszy bo chcialaby drugie dla Wenerskiego. Przeciez wiadomo ze Kinga jej odds swoje zaproszenie gdyz dostala juz wczesniej i nie potrzebuje.

O co chodzi z powrotem Mateusza, co kombinuje. Przeciez kazdy go moze rozpoznac.

ocenił(a) serial na 1
Penelope261988

Może Mateusz chce porwać Martę. Np żeby zwabić Emilkę dla zemsty albo żeby zmusić ją do powrót do niego. Ktoś mi powie kim jest Kaśka? Ta od domanskiego migną mi artykuły o ich spotkaniu czy coś takiego tylko zanic w świecie nie umiem sobie przypomnieć o co chodziło w tym wątku i kim ona była

W155

A to nie była ta studentka architektury (czy czegoś tam podobnego)? Michał się koło niej zakręcił, chciał jej zaimponować samochodem i po alkoholu wsiadł za kółko. Spowodował wypadek, a Grażyna przekupiła dziewczynę, by powiedziała policji, że to ona prowadziła.

Ogólnie ostatnio bardziej zerkam na PM, ale może i Mateusza chcą wybielić?

anilorakk5

Jesli mowa o tej nowej blondynce koleznce Anki, to ona tez jest z medycyny bo pomoze Ance w samorzdzie po tym jak ją olał mlody Wenerski

maria_88_3

Ciekawe, czy Anka mówiąc "Jak można tak szybko zrezygnować z miłości?" miała na myśli Kamila czy siebie.

erobson123

raczej Kamila po tym jak ją spławił. A z drugiej strony Kamil miał powod gdy w drzwiach spotkał mlodego Wenerskiego, a ten mu powiedzail, ze skonczyl z Anką.

Hans_Kloss

Wiadomo, chodziło mi o to, że Anka wielce rozpacza, że Kamil nie chce do niej wrócić, a sama go olewała wiele razy jak za nią latał.

erobson123

To fakt olewala go.


Kolejny idiotyczny pomysł w serialu w wykonaniu Maryski. Chce zeby Kacper został ordynatorem oddzialu psychiatrycznego mimo ze on nie ma specjalizacji z psychiatrii.

Hans_Kloss

Dzięki Michałowi jednak nie będzie xd. Chociaż to Maryśka, po wakacjach pewnie wszystko się wyjaśni i będzie mogła sobie rządzić w nowym skrzydle, czy jak to tam miało być.

Chyba coś mi umknęło, ale jakim cudem Gabryśka miała numer do wziętej opiekunki, która ma tak wysokie wymagania odnośnie pracy?

anilorakk5

Ostatni odcinek w piatek 3 czerwca.

Pismo w urzedzie, w nadzorze budowlanym zaginęło przez kolege Andrzeja, a Maryska tak mądra i nie miałą kopii gdy to pismo składała :D

Gabryśka miała numer opiekunki od swojej kolezanki, ktora sprzata w domu, w ktorym ta opiekunka zajmuje sie dziecmi.


Hans_Kloss

Coś też łączy Oskara z Sandrą, ona wysłała mu sms z pytaniem czy wrocil juz do Wroclawia. Ale to sie nie wyjasni przed wakacjami.

Hans_Kloss

Od poniedziałku ;)

Hans_Kloss

Tak juz dzis wraca PM. Nie wiem czy bedzie cos ciekawego. Po co Kacper dalej jest z ta blondi ktora klamala. Marta wpakowala sie w kolejnego gnoja. Ciekawe bedzie jaka mine zrobi Emilia kiedy sie dowie ze Lukasz Marty to Mateusz :P.n

Penelope261988

Anka z matką mieszka na ulicy pelnej domow, nikt po zmroku nie zauwazyl ze sie pali, tylko bialy ktory przyjechal.

Maryska kreci z Wenerskim, dala mu nawet klucze do mieszkania . Cos mi sie swita, czytalem gdzies czy jakas zapowiedz w tv , ze on po tym jak dowie sie ze spalila sie chata to bedzie chcial pomoc matce Anki i pusci Maryske w trąbe .
Wtedy droga otwarta dla Kacpra( slubu chyba nie bedzie z tà blondyną).

Sandra kombinuje cos w Wadlewie, chce kupic ziemie i ten wątek moze rozkrecic serial.

Artur odpadl z Tanca z gwiazdami po pierwszym odcinku. https://m.youtube.com/watch?time_continue=59&v=hx-oVY69DVg&feature=emb_title

Hans_Kloss

Tak z ta Sandra najciekawsze moze byc, rozkreci Wadlewo. Choc nie znosze tej postaci.

Maryska pewnie bedzie z Kacprem bo dowiedza sie ze nie sa rodzenstwem a Laura bedzie z Wenerskim.

Penelope261988

wiadomo, ze Wenerski bedzię z matką Anki bez powodu jej męża nie uśmiercili XD Nie wiem tylko czy Kacprowi tak szybko blondyna rozwód da. I ciekawa jestem co wyjdzie z tą wycieczką Kingi.

ocenił(a) serial na 4
idiotka_3

Wszyscy gadają jakby Michał zginął po postrzale, okazuje się że jeszcze nie, ale ma jakieś dłuższe niedotlenienie mózgu, słabe rokowania, a znając PM to za dwa miesiące nie zostanie po tym ani śladu i będzie latał z kwiatami błagać najwspanialszą Marysię o wybaczenie :D

qwerty95960

Swoją drogą to żeby do tak poważnych obrażeń doszło, takie niedotleninie chyba musiało trwać kilka minut. W pokoju pielęgniarek czy lekarzy nie rozległ się alarm, gdy doszło do zatrzymania akcji serca?

maria_88_3

W Wadlewie ta ze swietlicy poszla do Kulasa, zeby powiedziec ze nie ma sprzedawac ziemi, a wies mu pomoze wyksztalcic dzieci . Zrzutke to moga zrobic jednorazowo na Celine, a nie co miesiac na tysiace zl dla Kulasa.

Kaska sprzedal bar za gotowke i uwierzyl ze nie zaplaci podatku bo to za gotowke. Nie ma znaczenia forma platnosci skoro i tak w "papierach" zusu, skarbowki, urzedu miasta itd zmienia sie wlasciciel

Hans_Kloss

Nareszcie cos w tym tygodniu bedzie sie dzialo. Akcja z Mateuszem to bedzie to. A pozniej to juz chyba koncze z tym :P. Ciagle to samo mydlo i powidlo.

maria_88_3

ok watek z Mateuszem niewatpliwie jest obecnie najciekawszym. Natomiast az sie smiac chcialo z tej ucieczki dziewczyn. Ok uwolnienie sie Emilki jest realne, troche mniej to ze tak latwo poszlo Emilii uwolnienie z kajdan Marty ale dobrze niech bedzie. Jednak wywarzenie tych drzwi przez mikre kobiety w tym jedna byla poturbowana to XD. Nie sa Obelixem i nawet dwom roslym facetom zajelo by to dluzej i musieliby sie natrudzic ( mozliwe ze i tak by takich drzwi nie wywarzyli) a one leciutkie dwa pchniecia i jest otwarte :P. Mogli wymyslic ze Mateusz zapomnial zamknac drzwi badz nie zamknal bo i tak myslal ze sie nie uwalnia.

Penelope261988

Watek z Matruszem odgrzewany, tak jak z Sandrą.
Kaska zamiast zatrudnic do baru nowe osoby to sprzedal bar i nie ma roboty .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones