PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 243
oceny
4,6 10 1 34243
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

Zapraszam do dalszego komentowania odcinków Pierwszej miłości :).

Dzisiejszy śmiech Janka :P. Powrót Briana pasterza kóz.

Penelope261988

Dawid to takie połączenie Alejandro z Mateuszem. Była grzeczna, było OK, zaczęła się stawiać, to mu odbiło.

maria_88_3

Co ci scenarzyści zrobili z postacią Michała. Przecież on zachowuje się jak niespełna rozumu. Z przykładnego męża i ojca zrobili bawidamka, który miota się pomiędzy 3 kobietami i każdą błaga na kolanach, żeby z nim była, bo mu rzekomo na niej zależy. W dodatku nie ma kasy i musi żebrać o pieniądze, a przecież nigdy nie miał z tym problemów. Jeszcze ta kretyńska fryzura z grzywką. Chyba aktor podpadł czymś scenarzystom, nie pamiętam, kiedy ostatnio jakąś postać tak zepsuli.

erobson123

Z Wrocławia do Berlina jedzie się autostradami, a tymczasem Wenerski pomyka jakąś zwykłą drogą przez las. Na upartego można pojechać bocznymi drogami, ale odniosłam wrażenie, że Wenerskiemu i mamie Anki zależało na jak najszybszym dotarciu do domów.

Nie zdziwię się, jeżeli Dorotka trafi do tego samego szpitala, w którym leży Artur, bo w sumie dlaczego nie. Swoją drogą, ona naprawdę oczekiwała, że po tym wszystkim on będzie chciał ją wysłuchać?

ocenił(a) serial na 1
anilorakk5

Mam wrażenie że robią na odwal się już ten serial. Wrocław jest mały i jest 1 szpital więc dorotka z Arturem będą w tym samym szpitalu. Jak 19 +wszystko co związane z miłość jest kwestia przypadku. Emilka sama zostawiła Marcina a teraz taka biedula się ogarnąć nie może. Marcin też dobry tak się uganiał za emilka że teraz jest jest z Alicja i prezentują kolejny koszmarny wątek jakby samu scenarzysci chcieli stracić widzów. Co jest z melka znikła i co dalej aktorka mogła by dać jakieś pożegnanie a nie tak po chamsku se odchodzi i zgaduj zgadula co i jak

W155

Znowu gadasz o Alicji :D, co post to Alicja :D.


Dorota i Artur w tym samym szpitalu, w ktorym pracuje ... ginekolog Marek ojciec Kingi wiec to on odbiera porod.


Anka z Filipem sprzątają dom po imprezie, a Filip z mopem w jasnej marynarce heheh

ocenił(a) serial na 1
Hans_Kloss

Sorrki już przestaje. To ojciec Kingi jest jedynym ginekologiem w Wrocławiu. Mówiłem że dorca będzie w tym samym szpitalu co Artur. I ciekawe co z tymi narkotykami ja podejrzewam Julitę albo Filipa. To może być niezły wątek na pewno ciekawszy niż u orginarnej ekipy z tym zakładem który się pierwszy prześpi z majka jeśli nic nie pokręciłem.

W155

Przecież te narkotyki podłożył ten gość z imprezy, który próbował wcześniej nakłonić Kamila do wzięcia ich.

ocenił(a) serial na 1
Riv__

Ups umknęło mi to. To lipa szkoda liczyłem na rozwinięcie tego wątku

ocenił(a) serial na 1
Riv__

Po prawcie mnie jeśli coś źle pamiętam ale czy Artur czasem nie przeszedł wazegtomi? I nie może mieć dzieci?.

Zaraz po zawale świeci gołym tyłkiem na porodówce ok coś chyba nie pykło

W155

Nie jestem w stanie sobie przypomnieć, czy faktycznie coś takiego miało miejsce. Ale fakt faktem, dość szybko oprzytomniał w tym szpitalu, jak się dowiedział o porodzie.

ocenił(a) serial na 1
Riv__

Może mi się coś pomyliło. Pamiętam jakoś rozmowę Artura z Kinga o dziecku i coś tam było że Artur przeszedł zabieg wazegtomi może mi sos się pomyliło.

No strasznie szybko Artur się pozbierał po tym zawale. I świecił gołym tyłkiem na porodówce.

Ludzie pisali ze ta lalką urodziła się odrazu w pietruszce i jak je zabrali to uderzyli jego głową w dzwi nie zwróciłem uwagi faktycznie tak było? Jakoś nie zwróciłem uwagi na to

ocenił(a) serial na 1
Hans_Kloss

Biedna Marysia kolejne raz się wernerski wykręcił z rantki. Dziwi mnie ze wszyscy zapomnieli o melce może wróci gdy romansik Miłki z glina zainteresuje media

W155

Poszperałam trochę w internecie i Artur faktycznie myślał o wazektomii, ale za sprawą Bartka zamiast zabiegu zrobił sobie zastrzyk hormonalny, a te chyba działają tylko jakiś czas, więc po zaprzestaniu ich przyjmowania płodność powraca.

Jeśli chłodzi o Artura biegnącego w samej koszulce, to nieźle pojechali. Ciekawe czy faktycznie nie takie rzeczy na oddziale widzieli (jak to stwierdziła pielęgniarka. A co do drzwi, odebrałam wrażenie, że pielęgniarka (czy tam Marek) zderzyła się z Lucynką, gdy pośpiesznie wychodziła z sali, chociaż Lucynka stała tak blisko drzwi, że faktycznie to zderzenie mogło być z drzwiami. Samo to 'dziecko' wyglądało tak sztucznie, że od razu mogli zabrać je na oddział neonatologii.

Jeśli chodzi o powrót Melki - wątpię. Nie ma za nią międzynarodowego listu gończego? W tej sytuacji trochę głupie byłoby wychylanie się z kryjówki, prędzej próbowałaby skontaktować się z Piotrkiem przez to forum, czy cokolwiek tam to było.

Swoją drogą, zastanawiam się, czy Wenerski nie poczuł czegoś do Laury. Tak się na nią dziwnie patrzył, gdy ta rozczuliła się widząc róże i tuliła do męża. Albo po prostu mocno uderzyło w niego, że jest sam? W końcu związek z Marysią to taka bardziej niewiadoma.

Anka taka pewna, że Biały nie bierze, broni go przed każdym, ale gdy widzi u niego podrzucone prochy, (swoją drogą mam nadzieję, że Filip jednak wyjawi prawdę, skoro już ją zna) nagle dochodzi, że ją kłamał i zrywa z nim. Fakt, chłopak ma szemraną przeszłość, ale stara się wyjść na prostą. Zresztą, czy gdyby faktycznie brał, nie miałby objawów głodu narkotycznego?

ocenił(a) serial na 1
anilorakk5

A to sorrki. Coś mi pamiętałem z tą wazegtomi ale nie zapamietalem całego wątku. Możliwe wernerski z majka to tak niby coś między nimi jest ale nie ma. Mogli darować sobie pokazywanie tego dziecka tak sztucznie było że bardzo źle wyszła ta scena. Wątpię myślę że filip z Julita wykorzystają okazję żeby być z Anką i bialm. I tak wątek leprzy niż ten nieszczęsny zakład o to który pierwszy prześpi się z majka. Z melka waśnie o to mi chodziło że odezwie się na tym ogłoszeniu czy portalu. Też nie wiem co to było

anilorakk5

Dla mnie właśnie to było absurdalne, że Anka tak szybko uwierzyła, że to do Kamila należy. Nie brała pod uwagę, że ktoś mu mógł ten towar podrzucić. A chwilę temu jeszcze mówiła, że nie mógłby czegoś takiego zrobić. Co jak co, ale inteligencją to ona się w tamtym momencie nie popisała, zrywając z nim tak od razu.

Riv__

Patrzac z boku na dluzsza mete Ance z Bialym nie wyjdzie. Ona studiuje i pracuje , on ma pretensje ze nie ma dla niego czasu itd. Pracowala, zeby sie utrzymac, teraz bedzie miala stypendium to tym bardziej bedzie przykladala sie do nauki, zeby tego nie stracic. Zwiazek z Filipem to kwestia czasu. On mimo ze dostaje wiele od ojca, rozumie jak wazna dla Anki są studia i w pewnym sensie to mu imponuje,że Anka pracowita, ambitna, nie jesy wypindrzoną lalunią.

Hans_Kloss

prawda. Pawel tez czesto mial komoleksy ze jest gorszy od Majki, z sierocinca i nie ma wyksztalcenia. Ale pozniej to on lepiej zarabial i utrzymywal rodzine a Majka rzucila i tak studia. Jednak Bialy jest jeszcze bardziej zakonpleksiony i nie ma zupelnie rodziny oprocz patologicznej ciotki ( Pawel mial brata a pozniej matke , ojczyma i przyrodnia siostre). Anka tez nie wie czego chce i nie ufa Kamilowi ( jednak do czasu Stasiaka Majka bardzo kochala Pawla i starala sie tez ufac, mieli w miare normalny zwiazek i razem mieszkali). Tutaj Anka zamiast zamieszkac z Kamilem mieszka na malym metrazu z Piotrkiem co jest chore ( on nie ma juz dziewczyny,ma kochanke ale nie ma wiecej niz 30 lat w serialu, wyglada dosc mlodo, takze nie jest az tak duzo starszy od Ani). Anka waha sie miedzy Kamilem a Filipem ( niby kocha Bialego ale ciagle gdzies tam Filip sie kreci).

maria_88_3

Bartek obrazony a on wiedzial ze Ewelina nie moze wyrwac sie tak latwo od Dawida i on ja szantazuje. Gorsze rzeczy robila to jej wybaczyl.

Anka za chwile ma autobus a nawet spakowana nie jest.

Marta zameczy tego Adama. Kilka lat byl w wiezieniu za cos czego nie zrobil, ma zryta psyche, myslal ze corka nie zyje, przezywal tez smierc zony. A Marta juz chce z nim stworzyc swietna, szczesliwa rodzinke. Na to trzeba czasu i moze i terapii. A Kinga i Marta prawie mu na glowe siadly. Dziecko tez ma ciezkie chwile jak smierc matki, rozdzielenie z ojcem i spedzanie kilku lat z psychiczna opiekunka. Troche trzeba myslec a one jakby ktos sobie przyjechal z innego miasta i trzeba go oprowadzac, pomoc szukac pracy i mieszkania itd. A on byl w wiezieniu to zmienia zycie, psychike, zdrowie i musi sie odnalezc. Jak bedzie mial problem czy bedzie potrzebowal pomocy to wtedy sie odezwie sam. Trzeba dac wsparcie ale tez pozwolic na prywatnosc i wolnosc. A Marta juz udaje jego partnerke i chce wcisnac ich do malej dziupli Emilki.

Roman przejal role Anny zony Smialka :P.



Penelope261988

Tak to wszystko prawda, też mam ubaw z tych postaci typu Marta, Kinga czy Emilka. Najbardziej to z Majki.

A Michał to już chyba zamieszkał w barbarianie, śpi tam, je, żyje, pracuje :P. Raczej nie ma mieszkania.

ocenił(a) serial na 1
maria_88_3

Wygląda na to że Ewelina się zmieniła choć mi ciężko w to uwierzyć. No cós Mnie zastanawia czy Marta płaci za pokuj albo dokłada się do rachunków czy tylko przyprowadza kolejnych lokatorów. I ten wrenerski z majka jakoś tak dziwnie jak nastolatkowie raz chce raz nie a przecież majka ma dziecko. Mam wrażenie że uśmierca ojca majki.

Penelope261988

Marta jest upierdliwa. Czy to w stosunku do KIngi, Piotrka, czy teraz Adama. Tak, marta Adama osacza, chce mu zycie ukladac. A naturalnym jest ze skoro byl w zamknieciu to on potrzebuje przestrzeni doslownie i w przenosni.

Hans_Kloss

no dokladnie. Teraz on moze w koncu robic co chce. Marta nawet nie pomyslala ze on moze nie chciec spedzac z nia czasu . Ok bardzo mu pomogla i dziek niej ma corke i jest na wolnosci i Adam jest jej bardzo wdzieczny ale nie znaczy ze ja w ogole lubi. Marta byla tylko jego psychologiem a nie przyjaciolka. Jest dla niego obca, trzeba o tym tez pamietac. I to ze Marta prawdopodobnie sie w nim zakochala bo u niej szybko to idzie ( patrz rycerzyk wystarczylo ze ja uratowal i juz sie zakochala) nie znaczy ze on sie zakochal i ze w ogole cos do niej czuje procz wdziecznosci jakas sympatie czy przyjazn. A Marta za bardzo sie narzuca. To tak jakby kogos uratowala i wezwala pogotowie bo ktos mial zawal i chciala pozniej z nim sie widywac caly czas.

Penelope261988

Malwina największą plotkara, zawsze wszystko usłyszy a tu Dawid i Ewelina dość blisko rozmawiają i nie szeptem a Malwa nie usłyszała ze Ewelina została przez niego zgwałcona.

Tosieslawa :P. JAK Lucyna coś wymyśli.

Weronika teraz będzie udawać że nadal jest w ciąży. Super. Zamiast powiedzieć prawdę. I Zaryzykować nawet rozstaniem. Bo po co jej mąż który jej nie kocha i myśli o innej. A Swoją drogą to z Maryska i tak Kacper nie pasuje bo ona nie chce już więcej dzieci a on tak. Maryska, powinna być z Wenerski choć on też nie wie czego chce.

maria_88_3

Jesli Wronika powie ze stracila dziecko, slubu nie bedzie.
Kacper bedzie chcial byc z Maryska czyli siostrą , Izabela zeby do tego nie dopuscic w koncu powie, ze sa rodzenstwem. Izabela straci pieniadze (ma z mezem intercyze) wiec bedzie chciala wrocic do Michala, on jej nie chce bo Izabela biedna. Michal wybierze bogata Grazyne, kotra da mu szanse.
Brazylijska telenowela :D

Hans_Kloss

Haha. TAK to już od dawna jest meksykańska bądź brazylijska telenowela. Można ją nazwać Męczennica Marysia (zamiast Niewolnica Isaura) bądź Miłość i Zdrada.

maria_88_3

Maryska żebrze kase od Michała. Julka chciała 200 zł na wycieczke, Maryska nie miała gotówki i do MIchała tekst czy może da. Dobrze powiedział, że zapomniał portfela :)

Hans_Kloss

tak co jeszcze. Sama nie chce by spotykal sie z Julka bo to nie jego biologiczna corka, zarabia ponoc bardzo dobrze to czego jeszcze chce od Michala.On i tak oddal wszystko co mial na operacje Julki. I tak durna Maryska po Edwardzie odziedziczy majatek. Majka to najbardziej negatywna postac z tych ktore uchodza za pozytywne.

Penelope261988

Maryska nic nie miala, była bezrobotna, nie wiedziala czego chce. Ratownikiem zostala z przypadku. Michał ją utrzymywał, stracil dom i na koncu zaplacil jeszcze za remont mieszkania w ktorym teraz mieszka Maryska.

Penelope261988

Adam jest po prostu uprzejmy, a Marta sądzi ze odwzajemnia jej zainteresowanie

Hans_Kloss

To Wadlewo to jakas porazka, Ci ludzie sa okropni. Owszem ja tez nadal nie lubie Eweliny ale to przegiecie. I jeszcze gdyby to byli ludzie dajacy dobry przyklad. A tu Kazanowa i Malwina to one dwie najwieksze lafiryndy we wsi a Lazanek chleje od rana do wieczora pod sklepem z kumplami. Ewelina tez mogla pomyslec ze podpucha i zapytac ojca czy Smialka czy sa takie spotkania z ekspertami. Bo niby niby kogo wczesniej zapraszali jeszcze Bartka ujdzie czy ewentualnie Smialka bo soltys czy Emilia bo ma firme czy dawno niewidziana Makowska czy jak jej bylo. Ale kto jeszcze Olek z Wiki? A cala reszta tylko pije i nic nie robi. Chyba ze zaprosic Lazanka jako ekspert w piciu piwa. Ewelina jedynie Bartka i ojca skrzywdzila i to oni moga lub nie jej wybaczyc a co ona innym zrobila, jedynie byla wredna.

Maryska taka leniwa ze jej sie nie chce do bankomatu isc. To ona jest matka i opiekunka prawna wiec ona powinna dawac dziecku pieniadze, Michal jesli doszlo do adopcji tez juz ma zobowiazania ale jednak mniejsze.

Penelope261988

Ta relacja Majki z Michałem jest mega dziwna. Chwilę temu o mało co się nie pozabijali, jak mijali się przypadkowo. Teraz nagle oboje jedzą obiad bez większego problemu. Plus właśnie to, że Majka chciała wyciągnąć od Michała pieniądze. Bardzo dziwnie poprowadzony jest ten wątek. Zrozumiałbym, gdyby to trwało trochę dłużej, ale nie w dosłownie moment - usłyszała o jego metamorfozie i nagle całkiem się zmieniło postrzeganie o nim.

ocenił(a) serial na 1
Riv__

To Michał adoptował Julie czy jak ze maryska tak chce od niego wyciągać kasę na Julkę.? I czy maryska czasem nie ma własnej kasy przecież jest takim znawca że cały szpital zdania biega pytać o opinię.

W155

Na co on wydał tak szybko 20 klocków :)

ocenił(a) serial na 1
aterson

Bardziej się przeją ratowaniem Juli niż maryska. To jak z tym jak Julka polknela narkotyki nic tylko się darła i wyalila melke. Co z tymi powikłaniami po polknieciu narkotyków albo z tą operacja nie powinna brać jakiś leków? Michał bankomat na nuszkach dla maryski a ludzie mowa że zły a co ma robić jak jest traktowany jak bankomat oddał wszystko żeby ratować Julkę a majka tylko siedzalam i ryczała

aterson

Był zadłużony to pewnie pospłacal. Do tego jada na miescie i pare stow dziennie trwoni na glupoty

Hans_Kloss

Michal moze i tak ale Maryska to az jej galy z orbity wyszly gdy zobaczyla ile bedzie zarabiac wiec raczej duzo ma a udaje zebraczke..

Penelope261988

Chyba nie doszło do adopcji.

Hans_Kloss

no raczej nie zdazyliby skoro zaraz Maryska odkryla zdrade i byl rozwod. Z reszta wtedy Michal moglby sie domagac regularnych wizyt z Julka a na poczatku Maryska mu zabraniala. Sąd by pewne ustalil ze przynajmniej 2 dni co dwa tygodnie musialaby Maryska umozliwic wizyty Michala z Julka.

A tak w ogole Michal nie odwiedza wnuczki. Nie pokazuja juz psa Anki Szofera jak i psa Doroty Garetta a wszedzie z nim lazila i wrecz miala obsesje na jego punkcie. Teraz to przeszlo na dziecko. Pewnie chca pokazac jak wyglada depresja poporodowa i jak kobieta przez hormony wszystko przezywa ale Dorota to wyjatkowo nie umie wyluzowac. Ale ma caly czas na umalowanie sie i ubieranie w najlepsze ciuchy. :P.

Penelope261988

Uuuu Michał przez głupotę stracił taka miejscowe u Grażynki :P.

maria_88_3

to prawda. U Izabeli tez juz szans nie ma. Trzeba znalezc czwarta naiwna :D. Ale tez go zal jesli chodzi o zwiazek z Maryska bo to on wyszedl z tego jako wielki poszkodowany, domu juz nie ma bo dal na operacje Julki.

Piotrek ma motylka :P.

maria_88_3

Mega glupie. Maryska jest zalezna finansowo od Grazyny (gdzie Maryska nie majac wyksztalcenia dostaanie taka robote} wiec przyjmujac Michala z powrotem traci prace.
Smieje sie zawsze z tego, ze Grazyna po tym jak de facto rozbila malzestwo Maryski , stala sie jej przyjaciolka hahah

Hans_Kloss

Nie wiem po co Graza otwierala Michalowi jak widac bylo przez drzwi ze to on,trzeba bylo fakasa pokazac przez drzwi i nara :P.

Wenerski chyba zakochal sie w Laurze a spotyka sie z Maryska bo Laura ma meza, a Maryska nie wie kogo kocha a Kacper kocha Majke ale jest z Weronika :OP czyli telenowela.

Jak ja nie znosze tych przyjec niespodzianek udaja ze nie pamietaja,masz dzien zepsuty i wbijaja wieczorem :P. Glupota... Urodziny sa raz na rok i fajnie miec caly dzien udany a nie pare godzin.

Emilia zalamana przez Marcina ale to ona sobie wkrecila ze on tak Ale kocha a z nia jest z poczucia obowiazku. To Emilia wystawila Marcina w dniu slubu a teraz chce jego powrotu :D.

Bezczelny Dawid. Wiekszosc kasy za mieszkanie wylozyl Roman..A Ewelina dalej mi nie pasi i wiem dlaczego. Przypomina mi troche youtuberke Aga in America. Kto kojarzy ten kojarzy :D.

ocenił(a) serial na 1
Penelope261988

To aż dziwne że nagle Ewelina stała się taka do rany przyłuz może scenarzysci przestaną bawić się w powroty i zdrady w wykonaniu Bartka.ciekawe czy faktycznie uśmierca ojca maryski. I co z Martą zrobią i Emilka może dadzą jej jakiegoś faceta albo co.

W155

Marcie to pewnie tego Adama. Choc on mimo iz niewinny, jednak romans mial i moze nadal cos do tej kochanki czuje . W dodatku bedzie mial klopoty bo jej mezus sie na Adamie bedzie chcial mscic. A Emillka moze z kims nowym badz z Bartkiem. Choc Bartek teraz z Ewelina kreci ale ona raczej do wiezienia pojdzie, chyba ze tylko zawiasy dostanie..

ocenił(a) serial na 1
Penelope261988

Uwaga sporer



Bartek będzie czekać na Ewelinę jak ta będzie w ciupie. Według streszczenia które y czytałem. Więc raczej ktoś nowy do Emilki no chyba że wróci Marcin bo Emilka zmieniła zdanie. Swoją drogą co w końcu było z Kaśka i tym wnukiem bo nie oglądałem tego a widziałem na zwiastunie

Penelope261988

Kiedyś Grażyna miała ochronę.Pamiętam ze najpierw do drzwi dzwonił goryl, mowil kto przyszedl i pytal czy wpuscic.


Michal trafil w sedno cisnac Grażynie. Teraz czas na dwie Ize i Maryske

Hans_Kloss

A prawda ze Michal dobrze rozgryzl Grazyne a ona latwo lapie dola i moze przez kompleksy jeszcze sie zabije. Natomiast Michal teraz ma jeszcze mniej niz Graza bo nawet pracy nie domu,przyjaciol tez nie ma, kobiety rowniez, Krystian tez jest daleko a wnuczki nie odwiedza. Michal jest w gorszej sytuacji ale to Grazyna sie przejela :P. Z Izabela pewnie srobi tak ze powie jej mezowi o romansie i ten ja wywali ma zbity ryj, Iza zostanie z niczym i dobrze :P, a z Maryska to mnie ciekawi :P.

Penelope261988

Patrzac pod kątem tego, że Edward smiertelnie chory na raka (chcial dac gruba kase Karolowi rekompensujac mu straty) , to Kacper jako syn Edwarda będzie dziedziczył. Edward pewnie tez zabezpieczy z tego powodu Izabele , liczac sie z tym, ze gdy sie wyda ze Kacper nie jest synem Nowaczyka, to Nowaczyk wyrzuci Izabele. Coż Izabela wiedziała przed kim rozkłądac nogi,żeby wygodnie żyć. Podobnie zreszta jak pasozyt Maryska

Hans_Kloss

no prawda ale z drugiej strony Kacper moze nie byc synem Edwarda, Edzio zrobi test i okaze sie ze nie jest i nic nie zostawi Izabeli i Kacprowi a Nowaczyk zdazy juz wyrzucic Izabele, tak tez moze byc ze zostanie jednak z niczym.

maria_88_3

Ale pasjonujaca ta randka Majki z Jakubem. Dobrze ze jeszcze nie poszli do kosciola :P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones