PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 238
ocen
4,6 10 1 34238
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

Zapraszam do dalszego komentowania odcinków Pierwszej miłości :).

Dzisiejszy śmiech Janka :P. Powrót Briana pasterza kóz.

ocenił(a) serial na 1
Penelope261988

A chyba tak to był ten wątek źle zapamiętałem. Z tym że przyjaciółki nie wiem skond wzięło mi się że rodzeństwo. Sama aktorka grająca alicji Spiew i była w zespole mozycznym jeśli dobrze pamiętam samo mówiła że źle się czuję jak musi tak wysoko śpiewać i lepiej się czuje jak śpiewa niżej no chyba że to wpgule nie ona śpiewa tylko jakąś podstawiona piosenka. Do seria lu żeby pasowało. Dziwne to bo parę razy słyszałem jak aktgorfka śpiewa i ładnie spieala. No jes postać jest pod wieloma aspektami źle stworzona. Nie wiem jak oni chcą ja WP owadzic na stałe no chyba że zmienili plany i po tym tygodniu zniknie bo w streszczeniach nic o niej nie ma. Nialem wrażenie że oni na kolenie zmieniali pomysł na tą postać jak zobaczyli ile jest negatywnych komentarzy ale to bez sensu bo te odcinki były w podajerze w grudniu nagrywane a przynajmniej w tedy ostatni raz aktorka co gra Alicję dawała na story przywitanie z garderoby pm. Przed przerwą swateczna znikła od tamtej pory nie ddala nic związanego z pm. Może faktycznie zniknie na 10 tak jak np Ewelina albo już nie wróci jak brat Bartka z narzeczona chyba że znowu pomieszały mi się informacje wątki to sorki

ocenił(a) serial na 1
W155

Faktycznie za pierwszym razem tego nie wyłapałem. W wysokie tony nie trafia i to nie głos tej aktorki ona inaczej śpiewa. Jej głos snnaczej brzmi

W155


Norbert brat Bartka umarl, takze juz nie wroci. A jego byla zona a rowniez byla kochanka Bartka, Paulina gdzies znikla jak wiele postaci, chyba sie gdzies wyprowadzila, czy wroci trudno powiedziec. Wiele postaci wrocilo po latach jak Teresa, Janek czy teraz Staska oraz Ewelina. Jednak coz...Ich watki nie sa duze i pojawiaja sie i tak z doskoku, Janek ojciec Majki w sumie wcale juz sie nie pojawia.

ocenił(a) serial na 1
Penelope261988

A to że brat Bartka umarł nie wiedziałem. Wiem że niektóre postaci wracają Jak np Ewelina po 10 latach. Ale ktoś zrobił uwagę że wrocily postaci związane z 1 lub 2 planowymi postaciami lub z postaciami którzy mają więcej niż 1 poważanie np wewlina ma poważania z Bartkiem i jest jej ojciec który przyjaźni się z ojcem Emilki a Marcina jedyne poważanie to emilka. Alicja jest poważana z marcinem i niema żadnych powiązań z inną postacią w pm to po co mała by wracać do serialu jeśli niebedzie Marcina w tym serialu. Z Piotrkiem wątpię bo wcześniej robili aluzje ze zakochał się w Ance i zdania latał a po tem nagle alicja. Myślę że melka wróci albo gliniarz zapomnii zajmie się kolejna

ocenił(a) serial na 1
W155

Chodzi mi o to że bez Marcina w serialu wątek alicji traci sens. Z glinarzem to tylko na pokaz żeby Marcin za nią ganiał. A gliniarz nadal kocha melke. Wątpię rzeby zrobili z nich parę. Bo alicja jest napisana tylko żeby poderwać Marcina

W155

No tak to prawda. Raczej nie wracaja postacie ktore nie maja powiazan z zadna inna postacia. Edyta na monent sie pojawila gdy Artur kontaktowal sie z wszystkimi bylymi ale wiadomo ze na stale by nie wrocila ( chyba zeby miala byc z Arturem ale ma meza i dzieci) bo nie jest juz zwiazana z zadna postacia. Jednak Teresa wrocila bo ma dzieci, tak samo Jan bo jest zwiazany z Majka i Julka Staska bo ma ojca Artura a Ewelina ma ojca Romana. Alicja faktycznie jest *zwiazana" tylko z Marcinem, nic nie wiadomo o jej krewnych czy przyjacielach, nawet gdzie mieszka bo gdyby chociaz byla sasiadka glownych bohaterow. Chyba zeby sie z kims na dobre zaprzyjaznila badz zwiazala ale nie z Piotrkiem to prawda, moze wroci Melka albo bedzie z kims innym ale nie z Anka czy Alicja. Raczej jak zniknie Marcin to i Alicja.

maria_88_3

Może nie tyle się użala, co chciała, żeby trochę się ogarnął, o co prosił ją Wenerski. Mam nadzieję, że nie zepsują jego postaci, bo jest bardzo ciekawa. Z fajnej, zadziornej Julity z charakterkiem już zrobili ciepłą kluchę.

erobson123

No oni psują te postacie. Prawda Julita już się zmienia a Wenerski jest ciekawy.

Emilia jest zenujaca, powinna wcześniej porozmawiać z Marcinem a nie na ostatnią chwilę i ucieka ze ślubu. Oni w serialach tak zawsze, tyle zmarnowanych pieniędzy. Marcin źle się wyraził ze obiecał zamiast powiedzieć że chce ślubu, choć i tak wyglądali jakby szli na pogrzeb.(bo mieli takie miny).

Ewelina na krzywy ryj teraz będzie mieszkać u Mariana.

Dorota pewnie wróci gdy będzie mieć problem z córką i odda Arturowi kolejnego bachorka. Zośka ma pretensje a jakoś gdy Staśka miała kontakt z ojcem to była najfajniejszym dzieckiem z PM, po co wyjeżdżała to teraz ma. I to ona wymyśliła to imię Stasia którego "Robin" nie lubi.

Maryska zabroniła Marcie włożyć czerwonej sukienki bo zazdrości że za dobrze będzie wyglądać.

ocenił(a) serial na 1
maria_88_3

Ciekawe o co chodziło z tym pocalonkiem Emilki z marcinem już po nie udanym ślubie. Pożegnanie a może nie? Sami nie wiedzą jak pociągnąć oglądalność w górę. Niszczą wszystkie postaci. Wewlina znowu żuci Bartka bo kasę wyczuje gdzie indziej i pewnie wróci do Emilki z podkulonym ogonem żeby znów mogło dojść do zdrady tylko czekać aż wymyślą że emilka z Bartkiem w otwartym związku będą z jakąś jeszcze postacią

W155

Ciekawe czy naprawde Dawid wyrzucil Eweline. Raczej nie, tak klamie by mieszkac z ojcem, zblizyc sie do niego i znow wyciagnac kase. A jesli faktycznie ja zostawil to dobrze jej tak, wzial kase ze sprzedazy domu Romana a Eweline ma juz gdzies.

ocenił(a) serial na 1
Penelope261988

Też wątpię żeby wywalił Ewelinę z domu wydaje mi się że wyczuła kasę i zwieje jak wyczuje ją gdzie indziej. Nie zdziwię się jak okradnie Bartka albo swojego ojca i pójdzie w dloga. I mam przeczucie ze święta weronika ściem z tą caza. Może ludzie mają rację i Maryśka z Kacprem są rodzeństwem

W155

W jutrzejszym odcinku prawda wyjdzie na jaw :)

W155

No ciekawe ile tych dzieci na jeszcze Edward :OP. Jakos tez podejrzewalam gdy okazalo sie ze Edward zna matke Kacpra i ona zle zareagowala na wiesc ze Majka to corka Edka. Z reszta i tak nie ma chemii miedzy Kacprem i Marysia i ona wyglada jak jego ciotka mimo ze moze z 4 lata jest miedzy nimi roznicy w serialu. Majka bedzie pewnie z Wenerskim. Chyba ze Izabela sciemnia zeby rozdzielic Kacpra i Majke i wymyslila ze sa rodzenstwem bo akurat miala romans z Edkiem.

maria_88_3

Ciekawe co Nytko miał na myśli, pisząc do Julity "Zapraszam na zaliczenie ustne" :D . Swoją drogą pierwszy raz słyszę, żeby o wynikach kolokwium powiadamiać studentów przez SMS.

ocenił(a) serial na 5
erobson123

To jest PM. Tutaj wszyscy spotykają się w jednym barze, przypadkiem wpadają na znajomych na ulicy, romansują ciągle z tymi samymi... Czasem mam wrażenie, że Wrocław jest mniejszy niż Wadlewo. Tak więc mnie już nic nie zdziwi - nawet gdyby ten profesor wysłał wyniki gołębiem pocztowym.

erobson123

Pewnie specjalnie tylko Julicie podal wyniki smsem bo znal jej nr telefonu i by jej dowalic bardziej. A zaliczenie ustne to wiadomo co Nytko pomyslal i jeszcze zamknal drzwi :P. Gdyby nie ta z dziekanatu to nie wiadomo co by bylo, jeszcze by ja zgwalcil.

Tylko Kinga jeszcze nie zostala wyrolowana przez faceta. :P.

I jeszcze ten pies Briana :D.

ocenił(a) serial na 1
Penelope261988

Do czasu. W tym serialu wszystko możliwe. Ludzie na i ta piszą że aktorzy ziewaja z toncego okrętu. Coś w tym jest jeśli wieżyc łudzą to ta cała caza Doroty był pretekstem żeby aktorka mogła przejść do innego serialu. To samo aktor grający Marcina i aktorka grająca melke tylko ta to w teatrze. Ciekawe co zrobią z Alicja myślę że zniknie skoro nie ma Marcina. To ile ma tego rodzeństwa Maryśka najpierw Dominika a teraz Kacper no chyba że to ściema. I co się stało z Dominika? Coś czuję że ten profesorek ma więcej ofar na koncie

W155

A Majka oprocz Dominiki i teraz Kacpra ma jeszcze brata Andrzeja ale co z nim sie dzieje to nie wiadomo bo go tez scigali bandyci, moze zyje moze nie, moze nawet kiedys wroci. A Dominika wyjechala z Hiszpanem :D.

ocenił(a) serial na 1
Penelope261988

Racja zapomniałem o nim. Za chwilę się okaże że Maryśka ma jeszcze 3 ojca i z 3 rodzeństwa. Swoją drogą jakim cudem Maryśka bez wykrztalcenia medycznego została wice prezesem czy jakoś tak

maria_88_3

Patologia , Majka bzyka brata haha.

Gdyby Melka wrocila to pojdzie siedziec czyli i tak znika z serialu. Piotrek nie bedzie krecil z wspołlokatorką bo ona ma swojego lowelasa wiec jest wolny. Moze krecic z Ala gdyby Marcin odszedl z serialu.

Marta jest upierdliwa. Blisko 40stki a nic w zyciu nie osiągnęła i wszystkich poucza . Nie ma ani dobrej pracy czy to na swoim czy w korpo itp, nie ma dzieci, rodziny nawet wlasnego mieszkania , wynajmuje pokoj.

ocenił(a) serial na 1
Hans_Kloss

Wątpię bo all zachowuje się jak stargerka i raczej nagle nie zmieni swojej ofiary. Taka zakochana w Marcinie to raczej teraz nie poleci za Piotrem. i zedne z nich nie wyglądało na zainteresowane w sensie miłosnym. Podobno alicja zniknęła przed przerwą swateczna i podobno od tamtej pory nie wróciła to samo aktor grający Marcina pojawi 1 przed przerwą swateczna i teraz daje tylko z innego serialu. Piotrek to raczej dostał by gogos innego np koleżankę Anki albo kogoś nowego

ocenił(a) serial na 1
W155

Dziwne pytanko co się stało z Alicja ta co grała marcelina Zawacka?

Hans_Kloss

Już z bratem od strony matki kiedyś kręciła, teraz czas na brata ze strony ojca :D

erobson123

No a sie dziwi ze dzieci w szkole mowia Julce ze jest z patologicznej rodziny. Kazirodztwo jest oblesne,ale chociaz Majka nie wiedziala ze to jej bracia. Tak juz ma ze wszyscy faceci na nia leca, nawet przyrodni bracia :P

erobson123

Kochliwa jest hahha. A propos tego aktora, on grał po latach w PM antykwariusza.

ocenił(a) serial na 5
maria_88_3

Marysia i Marta to jest top wnerwiających postaci. Marysia, która jest zszokowana, że ktoś podważa jej kompetencje (wykształcenie). No tak - ma maturę i to chyba tyle. Studia nieukończone, żadnego studium, nawet kursów nie robi, żeby mieć papierek. Idealne kwalifikacje na v-ce dyrektora - człowieka, który rządzi magistrami, doktorami, profesorami itd. I jeszcze się wpierdziela z tą psychiatrią - jak małe dziecko, które tupie nogą. A następna Marta - księżniczka, która uważa, że wszystko jej się należy - jaka ona biedna i nieszczęśliwa. PM w ostatnim czasie to nuda i odcinanie kuponów. Ale czego się spodziewać, skoro główna postać, wokół której kręci się serial (Majka) jest tak niesamowicie tragiczna i dwulicowa, że nie chce się wierzyć

vital7

No to prawda. Majka zrobiła się tragiczna i ma się wrażenie że jest coraz bardziej infantylna z każdym rokiem. Owszem nigdy nie była zbyt bystra i dojrzała ale jednak na pewno na początku serialu była mniej dziecinna niż teraz. No właśnie w końcu ktoś powiedział czyli Izabela ze wątpi iż Majka da sobie radę bo nie ma wykształcenia i to fakt. A mowienie że się pracowało w wielu szpitalach i co z tego. To może jeszcze sprzątaczka ma zostać dyrektorem szpitala. Jeszcze pomysł z tą psychiatria, ok sam pomysł dobry ale na razie chcą rozkręcić się z medycyna plastyczna, nie można na raz wiele rzeczy robić. Potrzeba też specjalistów, musieliby znaleźć psychiatrow dziecięcych najpierw co może nie być łatwe, dodatkowy koszt np na ich wynagrodzenia a już na sam dział chirurgii plastycznej pójdzie dużo szmalu i też na wynagrodzenia bo tacy chirurdzy zarabiają naprawdę dużo.

A Marta to już w ogóle nieporozumienie w tym serialu. Najpierw była jako taka równa babka której każdy mógł się zwierzyć i pomagała, rozmawiała z dziećmi które miały problemy, jakieś sztuki walki uprawiała i niby była dość dojrzała. A teraz to taka góra 10 latka. W dodatku nie wie nic o chirurgii plastycznej, jest ignorantka. Ludzie mają różne problemy o których ona nie pomyśli. To nie tylko kwestia że mają kompleksy bo naogladala się modelek i chcą powiększyć biust czy usta (swoją drogą jeśli chodzi o usta to już medycyna estetyczna nie chirurgia, tak jak botoks który się wstrzykuje). Niektórzy potrzebują przeszczepu skóry po ogromnym poparzeniu, albo po wypadkach, czy polaniu kwasem, czasem też trzeba komuś odessac tłuszcz bo nie może schudnąć a nadwaga jest niebezpieczna dla zdrowia bądź zmniejszyć żołądek gdy ktoś jest już bardzo otyły, zmniejszyć biust gdy jest ogromny i kobieta ma problemy z plecami itd, itp. Ale Marta wie najlepiej. Oczywiście psychiatria też jest potrzebna ale nie wszystko na raz, dlaczego wcześniej tego pomysłu nie podsunęła a teraz gdy Majka objęła stanowisko dyrektora a takie pomysły zawsze można powiedzieć, nie dopiero gdy się będzie dyrektorem. Z resztą było mówione od początku jaki to ma być dział.

maria_88_3

Tak Majka i Marta dwie gowniary, wieksze od Julki czy Danusi. A jeszcze Majka mowi ze sie postawi Izabeli, no jasne. Zawsze tak mowi a potem placze po katach.

Bartek jeszcze sie bzykal z Ewelina, kolejny frajer :P. Rozumiem ze brakuje mu seksu ale troche godnosci. Ewelina jest jedna z najgorszych obecnie kobiet w PM. Juz wszystkich wyrolowala nie raz. Ale w sumie wyboru i tak nie ma. Tu wszystkie albo wredne, albo podle, albo przymulone, albo dziecinne albo zajete :P. Bartek szczescia do kobiet nie ma, we Wrocku bylby pewnie z Sandra :P.

Penelope261988

Wątek Majki od skrajnosci w skrajnosc , Absurdalne jest to, zeby byla zona zaprzyjaznila si e z kochanka i dalej Majka bez wykształcenia została wicedyrektorem szpitala, gdzie tr zeba miec wiedze specjalistyczną. Owszem są przypadki ze po znajomosci ludzie dostaja stanowiska ,ale szpital to jednak medycyna i specjalistyczna wiedza.
Majka bedąc pracownikiem chce walczyc z Izabelą, ktora jest wspolwłascicielką mającą decydujący głos. Beka.
Tyle już osob siedzialo w areszcie, wiec do tego grona dołączył mlody Wenerski , mlody od Anki ponownie iMikser .

ocenił(a) serial na 1
vital7

Ja bym dodał do listy Emilkę wielce pokrzywdzona że chłopak całował inna a sama całowała się z jego bratel albo biedulkę zdradzono a sama zdradza i Alicję aktorka ładna postać koszmarna albo nie naturalnie przymulona albo obsesyjnie zakochana w Marcinie ile razy jej powiedział że jej nie kocha to ta co? Podrywała Piotra żeby zbudzić zazdrość. Oby nie wróciła bo ta postać to żart. Ewelina nie wiele lepsza leci tam gdzie kasa

W155

masz racje :).

ocenił(a) serial na 7
maria_88_3

Tomek zapomniał, że Janek od pół roku jest kochankiem Kingi.

maria_88_3

Maly spojler
















Jolka myślałą, ze od całowania i używania tego samego ręcznika co Tomek zaszła w ciąże :D

maria_88_3

Scenarzyści chyba zainspirowali się filmem Rust i Aleciem Baldwinem :-)

Bartek i Ewelina, kolejny odgrzewany kotlet, jeszcze brakuje, żeby weterynarz Paulina wróciła.

Jakby wszyscy partnerzy aktorów byli tak zazdrośni, jak Mikser o Magdę, to by chyba do dzisiaj żaden film nie powstał :P

erobson123

haha masz racje. W ogole nie powinni raczej na plan zdjeciowy wpuszczac Miksera. Chyba ze tam kazdy wchodzi jak chce. Jeszcze jakiejs babci brakuje ktora by besztala wnuka za zle obyczaje i calowanie na ekranie mowiac ze kiedys to byly inne czasy i nie do pomyslenia :P. Choc gdyby taka Jennifer Aniston byla zazdrosna o Brada i nie pozwolila na granie z Angelina to inaczej by wyszlo:P. I film pan i pani Smith by byl z innym aktorem :P.

ocenił(a) serial na 1
erobson123

Ktoś na fb puścił plotkę ze Paweł Krzyżanowski wróci i tylko on i Maryśkai wątek będzie ciągnięty.jego info o tym że Marcin nie zniknie się sprawdziło niby aktor pszeszedl do innego serialu a ciągle gdzieś w pobliżu Emilki się pojawia. Ciekawe czy Alicję też wyciągną czy już nie komentarze na fb że mile nie są aż atakują sama aktorkę a myślałem że to ja jestem nie przyjazny do tej postaci :p. Tak poważnie to może to i byłyb dobry ruch gdyby zakończyć temat starej obsady i dać historie tych młodych i dziecakow np jolka jak tak bardzo pm chce po bić rekord długości nadawania mody na sukces. Na razie kiepsko im idzie podobno zaliczyli koledjne straty jak ostatnio parzyłem to mieli 1.14 jak jeszcze im polecało bo np mieli dość romansów każdy z każdym to ich sytułacja zrobi się nie ciekawa :p

W155

Jolka myślała że przez całowanie zajdzie w ciążę, no cóż wiedza z internetu i zła edukacja w szkole. Jednak obecnie ona i Magda to dwie najpiękniejsze dziewczyny.

Michał jaka beznadziejna nową fryzura. W ogóle jego charakter zmienił się o 180 stopni. Rozumiem romans ale on się stał zupełnym dupkiem.

Maryska jak zwykle inteligencja nie grzeszy albo ja tu się mylę bądź czegoś nie rozumiem. Chcę otworzyć cały oddział psychiatrii dziecięcej, ok... Ale sama mówi że na jednego psychiatrę przypada 30 tys dzieci więc tu brak psychiatrów jest problemem a nie oddziałów, chyba że kogoś nie stać na swój gabinet i przyjdzie pracować do ich oddziału ale jeśli ogólnie nie ma psychiatrów dziecięcych to Maryska ich wyczaruje? Ściągnie z zagranicy (znajdzie frajerów chcących zarabiać w złotówkach i znających język polski) albo co najlepsze sama będzie psychiatra? :P.

ocenił(a) serial na 1
maria_88_3

Mogła by zostać psychiatra już jest wice i lekarze zdania nie gaja a wykształcenia medycznego nie ma. No chyba że ja czos straciłem. Albo weźmie zangarzuje Martę już została detektywem albo i glinarzem to i może pracować w szpitalu. Michał to już przegina jak by mał rozdwojenie jaźni i teraz widzimy jego droga twarz co scenarzystów pm tak strasznie bawi robienie z bohaterów psychopatów albo chorych np alicja stargerka nie naturalnie przymulona.michal fan romansów który nagle zoztał psychopata i szuja nawet Bartek nie wyzyty erotoman. Siostra Sabiny jeśli dobrze pamiętam. I ten dosciu przez którego zginęła daga chyba że źle pamiętam te stare wątki mi się zatarły już w pamięci.

W155

W tym całym burdelu jakim jest PM zachowanie Michała jest normalne. Nie cierpi Maryski swojej byłej żony ktora wydoiła go na kase.

Hans_Kloss

W sumie tak. To normalne ze ma jej dosc ale fakt ze ogolnie sie zmienil, nie tylko zachowanie dla Maryski czy nawet Grazyny ale ogolnie charakter. Nawet chyba mniej sie jąka. Ale w PM nic nie dziwi. Bartek znow bzyka Eweline, pewnie Marta bedzie miec romans z wiezniem, Majka zostanie dzieciecym psychiatra bo ich brakuje, moze nawet Pawel ( Majki) wroci, Magda pewnie bedzie romansowac z rezyserem a Mikser zacznie spotykac sie z niby zona rezysera. Nawet mnie nie zdziwi jakby okazalo sie ze Kacper nie jest synem Izabeli, chyba za mloda sie wydaje, moze byc jej pasierbem a ona oszukuje Edwarda ze jest on ojcem by Kacper nie byl z Majka.

Penelope261988

patrze na roczniki, olga bonczyk /izabela ur 1968,
damian kulec/kacper 1990,
edward marek siudym/edward 1948 hehe

Hans_Kloss

Filip (Dominik Smaruj), rocznik 1992 i Anka (Anna Pentz) rocznik 2001, studiują na jednym roku. W tym serialu wszystko możliwe :)

Hans_Kloss

No to w sumie Izabela jest 22 lata starsza to moglaby byc matka, choc niby jest tak ambitna a tu zaszla na studiach, ciekawe.

W155

Tak z Agaty zrobili pozniej chora psychicznie a Igor czyli byly maz Sabiny byl klasycznym psychopata. Michal przez te kego 45 lat zycia byl normalny i spokojny i mu odbilo. No ale moze zrozumial ze nie chce byc juz frajerem. Ale i tak nie prowadza tych postaci wiarygodnie. Zawsze z normalnych ludzi zrobia nagle psychopatow, z przyjacielskich aspolecznych, z dojrzalych niedojrzalych, z niesmialych zrobia nagle przebojowych, z wrednych zrobia milych, itd.

W155

Fajnie by bylo jakby Pawel wrocil. Na pewno ciekawiej. To juz tyle lat niech ta Zajac ogarnie juz dupe. Jakos Aniston moze sie dalej przyjaznic z Pitem. Byla zdradaq, romans i rozstanie trudno. Widocznie Krawczyk za duzo zdrad naogladal sie w PM :P.

ocenił(a) serial na 1
Penelope261988

Nawet nie Krawczyk z tego co czytałem to był jeszcze jeden aktor grający Pawła od majki i zrobili pod mianke. Jak zająć ma taki problem z Krawczykiem to mogą wziąść tego 2 aktora albo wyjaśnić że miał operacje plastyczna. Julie podmienioni więc i Pawła mogli by dać przynajmniej było by ciekawie skoro już odgrzewają danie w postaci dawnych wątków np Ewelina. Też tak myślę że będzie romans z tym reżyserem. Padnę jak wymyślą że emilka z gliniarzem. Bo pewnie dadzą jej kogoś nowego do związku choć ciągle pojawia się Marcin gdzie w tle. Nie zdziwię się jak zrobią z maryski jedyna właścicielkę. Jeszcze brakuje w tym selialu otwartego związku lub ożywienia postaci która zmarła i będzie komplet.

W155

Juz raz w sumie ozywili postac ktora zmarla bo Igor niby zostal zabity przez ojca a potem sie okazalo ze sfingowal swoja smierc a nawet ojciec myslal ze go zabil i trafil do wiezienia takie jaja byly :P To jeszcze nic bo Igor wrocil i powiedzial ze ma na imie Piotr a nie Igor i wszyscy mysleli ze jest jego sobowtorem ale po jakims czasie sie dowiedzieli ze to jednak Igor :P. W tym serialu juz naprawde bylo wiele. Otwartego zwiazku faktycznie sobie nie przypominam ale kto wie czy go nie bylo. Wtedy chociaz moga sie bzykac z kim chca i nie ma zdrady, rozstan,dram :D.

W155

Aha i jeszcze w dawnych odcinkach mafia niby zabila Artura ale mial chyba piersiowke czy cos co go od kuli uratowala. Zorganizowano mu pogrzeb na ktorym sie pojawil zywy :D.

Penelope261988

Co za cudaczny wątek że Weksler wylądował w Wadlewie gdzie niby mają mechanika. Tylko po to by spotkać Kazanowa z synkiem i stwierdzic że skoro nawet na wsi jest tolerancja dla czarnoskórych to on zaakceptuje związek córki z Arabem :D (BTW Kazanowa i tak nie żyje z czarnoskórym Jamesem i mieszka w Polsce a nie daleko, na innym kontynencie to nic jej nie grozi, linczować jej rocznego syna też póki co nie będą a Saba mieszka w arabskim kraju gdzie wszystko moze się wydarzyć). Niech Karol jeszcze chodzi na partyjke do Mariana i Romana :P.

ocenił(a) serial na 1
maria_88_3

Widac że scenazysta się już nie chce. Aktorzy zwiewają z tonącego statku. Najlepszy przykład to zamknięcie wątku Sabiny aktorka się pożegnała z selialem. Albo postać alicji już pomijam to że podano 3 różne wersje tej postaci ale zucało się w oczy to że wprowadzili ta postać bez żadnego pomysłu na nią i zmieniali koncepcję w trakcie krecenia np scena z pocałunkiem widać że była kręcona puzniej niż odcinki na zawalisku i wymyślono ją potem albo ta scena na kawalerskim widać że wymyślili to na szybko nie wierzę że aktorka która ma wykształcenie wokal i i śpiewa aż tak źle zaśpiewała wygląda jakby wymyślili to podczas kręcenia i nie dali jej się rozgrzać głosu słyszałem jak śpiewa piosenkę w podobnej tonaci i było o 100%lepiej nie w serialu nie wiem jak oni chcą po takim zniszczeniu postaci wprowadzić ja na stałe bo czytałem na fb że ma zostać na stałe nie widzę tego. I dlaczego weksel gadał do siebie? To dziwne nawet jak na standardy pm i Piotrek jest tak wiarygodny glina ze szok. On się nie wylegitymował a ms taki obowiązek nawet jeśli zna się z pokrzywdzona. Ciekawe jak wyjaśnia odejście Melki już na zawsze obstawiam że aktorka już nie wróci dali wzkazowke na intagramie nie złożono jej życzeń na profilu pm a każdy aktor który gra w pm ma takie życzenia jako prezent od produkcji nawet jeśli jego jej niema w tym dniu na planie. Nie są zkladane tylko tym aktora którzy odeszli już z serialu choć aktorce grającej alicji też nie złożyli a według plotek ma zostać na stałe choć ja tego nie widzę po tym co zrobili z tą postacią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones