PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 243
oceny
4,6 10 1 34243
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

Zapraszam do dalszego komentowania odcinków Pierwszej miłości :).

Dzisiejszy śmiech Janka :P. Powrót Briana pasterza kóz.

W155

Sorki za offtop, ale w poprzednim temacie przeczytałem o końcu Mody na sukces. Skąd to info? O ile mi wiadomo, odcinki nadal są kręcone, a w Polsce odcinki na Playerze pojawiają się codziennie.

ocenił(a) serial na 1
Kornholio

Czytałem artyką że zdieli Mode na sukces w 2014 no chyba że znowili jej nadawanie. A to na pewno są nowe odcinki? Czy odnowione bo nic nie widzę na ten temat w necie oprucz wik a tam każdy może napisać lub po prawic artykoł. To poszukam jeszcze bo teraz toniewiem

ocenił(a) serial na 1
Kornholio

Faktycznie byłem pewien że zakończyli to w 2014 ale z tego co widzę na filmwebie nie nagrywają nic od stycznia 2021 więc możliwe że już do tego nie wrócą choć kto wie ja byłm pewien że zamknęli to w 2014.

W155

Jak to nic nie nagrywają od stycznia 2021? https://www.cbs.com/shows/the_bold_and_the_beautiful/

ocenił(a) serial na 1
Kornholio

Ok. Ja tylko patrzyłem na filmwebie a tam jest tylko 2021 i jakiś artykoł ze jest przerwą bo korona wirus

ocenił(a) serial na 1
W155

Wiem że już WKU..... M z tym wątkiem ale się zastanawiam po co w serialu pojawia się Marcin skoro skończyli już jego wątek z emilka może do siebie wrócą. Ciekawe czy alicja też wróci czy zniknie wolał bym żeby już znikła. Czy tylko ja mam wrażenie że wprowadzili Alicję bez żadnego pomysłu na nią i wymyslali na szypkiego w trakcie nagrywania co rocic z tą postacią? Ta scena z pocałunkiem widać że była dokręcana później to samo scena na kawarerskim wygląda jakby podczas nagrywania nagłe stwierdzili ze alicja zaśpiewa dla Marcina to dziwne ze kilka odcinków wcześniej śpiewa ta sama piosenkę czysto i nawet ładnie na kawarerskim widać że podczas śpiewania się męczy z piosenka śpiewa pod dźwięk i bardzo nie czysto a aktorka ma wykształcenie wokalne i umie wysoko śpiewać słyszałem na yt. Dla mnie to dziwne i to że się nie zgadzali to co pisali w artykule co mówiła aktorka a co było w serialu. Ciekawe co zrobią z postaciami Marcina i alicij

W155

Tez jestem ciekawa co zrobia z ich postaciami. I czy chca na stale polaczyc Eweline i Bartka bo przejdzie przemiane Czy tak jak ja mysle cos kombinuje i ma tylko plan by cos jeszcze wydebic od ojca itd, jakas kase i cos od Bartka jak nie materialnego to tylko chce go wykorzystac i porzucic. Moze mysli ze jak bedzie z Bartkiem a nie Dawidem, ojciec bardziej jej zaufa i zgodzi sie jej dac kase bo jest z fajnym facetem. Ewelina w koncu mysli ze ojciec jest kasiasty, watpie by chciala z duzej kasy zrezygnowac.

ocenił(a) serial na 1
Penelope261988

W streszczeniach. O nich nic nie ma ale i tak Marcin się pojawia na pojedynczych scenach. Czytałem że Bartek zatrudnił dla Eweliny prawnika bo Dawid ja szantażu czymś co sprawi że pujdzie siedzieć. Ale Ewelina nie chce z nim społpracowac z tym prawnikem

W155

Postacie takie jak Marcin, a zwłaszcza Alicja i Ewelina są niekonsekwentnie prowadzone. Możliwe że to Dawid do wszystkiego ja namawiał ale nie widać było by się bardzo opierała, też chciała tej kasy i meczyla ja obecność ojca w mieszkaniu, choć może nie chciała go tak radykalnie wyrzucać. Od 10nlat się nie odzywała i wystawiła Bartka, miała też parszywy charakter nawet gdy po rozstaniu z Dawidem wróciła do Wadlewa i nagła zmiana o 180 stopni albo to ściema albo scenarzyści za dużo piją. Z Michałem ostatnio też nastąpiła zmiana o 180 stopni. Może jeszcze niech Emilia pójdzie na prawo albo zostanie naukowcem, Maryska będzie bad assem w furze, i skórze, Bartek nagle niech zmieni się w typ macho, Artur z najlepszego meza i ojca na świecie itd.

maria_88_3

Smieszne jak Filip wyobraza sobie Anke a Julita Kamila gdy sie wspolnie kochaja.

Niedlugo ktos sie wygada pewnie z ciaza Doroty, kwestia juz czasu. Juz wymyslali durnoty Amazonka, Biegun :D.

ocenił(a) serial na 1
Penelope261988

Sporer!!!

sama Dorota się przyzna i razem z Arturem trafia do szpitala

W155

No tak. Dorota ma juz wiekszy brzuch to i tak Artur by sie raczej zorientowal :P.

Penelope261988

a realnie aktorka grajaca Dorote gdy zniknela z PM krecila ''mecenas porada'', gdzie tez prowadzi punkt gastronomiczny ale w centrum handlowym :)

ocenił(a) serial na 1
maria_88_3

Dlatego mam wrażenie że Ewelina i alicja są tylko na chwilę i zaraz znikną z serialu. To jak wprowadzili obie postaci bez żadnego pomysłu boli . Widać że śpiewała bez rozgrzewki przygotowań że scena z pocałunkiem została wymyślona i nagrana później. Scenografia się nie zgadza i aktorzy są inaczej ustawieni i rana się nie zgadza. Ciekawe co oni chcą zrobić od rozmowy z emilka alicj nie ma tylko pojawia się Marcin i był tylko telefon od alicji do Marcina jak gadał z emilka w streszczeniach go niema ani alicj a w serialu pojawia się Marcin na scenę i jest zmianka ze emilka ciągle przezywa zerwanie z marcinem. Albo do siebie wrócą i alicja gdzieś zniknie albo dadzą nowego faceta dla Emilki i Marcin z Alicja znikną. Lepiej tak niż żeby na siłę ja prowadzili bez konsekweni i jakiego kolwiek pomysłu na nią bo na to się przykro patrzy

W155

To akurat bylo do przewidzenia ze opiekunka porwala dziecko i to ona doprowadzila do wybuchu gazu by zginela zona Adama. Od kiedy tylko wspomnieli o opiekunce i ze dziecko takie grzeczne bylo to mozna sie bylo domyslic. Pewnie nie mogla miec dzieci czy cos. I jeszcze fakt ze w raporcie byla mowa o jednym lub dwoch cialach a nie ze w 100 procentach znaleziono dwa ciala. Bylo jasne ze dziewczynka przezyla. Tak samo to ze Adam jest niewinny bylo jasne od poczatku, mimo ze dziwnie sie zachowywal.

Teraz to wiadomo ze Dorota nie ukryje ciazy bo to jakis 5 miesiac. Skoro przyjechala to zdecydowala sie powiedziec Arturowi.

Penelope261988

Kamil ma długi i nagle dostaje propozycje zapewniienia rozrywki bogatym kobietom w ramach firmy eventowej, ktorej nie posiada.
Te kobiety zamozne, podrozują po swiecie i nawet nie sprawdza w neci jaka ''firma'' ma im zapewnic rozrywke? Przyzwyczajone do luksusu i woził je Kamil w aucie 30 letnim, psujacym sie gruzie z błotnikami w innym kolorze bo go nie stac na lakiernika. Kolejna glupota scenarzystów.

Hans_Kloss

no tak z ta impreza dla bogatych bab to przegiecie. One wyraznie przyzwyczajone do luksusu i narzekajace na inne panstwa ze im sie podroz nie podobala a tutaj niby ma im sie podobac spedzanie czasu z jakimis studenciakami, ktorzy nie maja specjalnych planow jak je rozerwac. Kamil tez nie jest typem zigolaka i przystojniaka zeby chociaz z tego miec rozrywke raz on nie chce byc bawidamkiem albo miec seks z milfami a dwa ze.bardziej by mialy ochote na takiego Filipa jak juz. Ale one tez ignorantki bo marudzily ze Australia to same stepy, nic nie ma a mogly sprawdzic gdzie jada. Wiadomo ze tam sa dzikie zwierzeta i pustkowia ale tez i ciekawe miejsca, rafy kolarowe a wieksze miasta typu Sydney niczym nie roznia sie od innych duzych miast w innych panstwach i na innych kontynentach. Zalezy kto czego oczekuje czy super zabawy w klubach czy zwiedzania czy ekstra zakupow albo wylegiwac sie na plazy badz zeglowac, nurkowac, plywac jachtem a moze chodzic po dzungli, jechac na safari czy zwiedzac piramidy itd. Trzeba najpierw ustalic czego sie oczekuje i wybrac dobre miejsce dla siebie a nie jechac na pustynie i narzekac ze szampana nie podaja i nie mozna isc do klubu na drinka czy potanczyc.

Penelope261988

To juz raczej 7 miesiac jak nie 8 :P. Troche Doroty nie bylo. 5 czy 6 to na pewno nie jest, chyba ze faktycznie mocno przytyla. No to Artur bedzie miec niespodzianke.

No tak, to zona rezyserka chciala zabic Magde. Mnie wlasni zastanawialo ze nie jest o nia zazdrosna jak rezyser wyraznie ja adoruje. Myslalam ze jest tylko przykrywka, nie prawdziwa zona a ona jednak jest zazdrosna i chciala sie pozbyc Magdy.

ocenił(a) serial na 6
Penelope261988

Jak nazywa się ta aktorka (żona reżysera) ?

Vega1985

Aleksandra Gałczyńska.

ocenił(a) serial na 6
erobson123

No! Już wiem skąd znam tą twarz...Adelajda!;)

Penelope261988

Marta jeszcze glupsza niz Maryska. Marta składa cv na prywatną nauczycielkę, a tamta kobieta w Opolu taka ostrożna i nie sprawdzi dyplomu wyzszej uczelnii, świadectw pracy itd i da jej robote po jednym telefonie sprawdzającym referencje ( do Maryski!).


Hans_Kloss

No wlasnie. A trzeba przyznac ze jest ostrozna ale az za bardzo co rodzi podejrzenia. Nawet gdybym nie wiedziala co i jak to widzac kobiete ktora rozglada sie na boki i idzie z corka ktora ma czapke zalozona tak by zupelnie nie widac bylo twarzy to rodzi podejrzenia ze sie ukrywa. Moze oczywiscie przed bylym mezem albo z innego powodu ale widac ze cos nie gra. Ale jak mozna porwac czyjes dziecko, przyczynic sie do smierci jej matki i tego ze jej ojciec jest w wiezieniu. Wczoraj nie ogladalam, jak tam sprawa Kaliny z Oskarem? Pocalowali sie ale juz to robili w przeszlosci a w koncu nie byli razem a on jest chyba z Dominika?

Penelope261988

Dziecko tez musi miec legalne dokumenty, nie mozna stworzyc sobie tozsamosci z dnia na dziec jak w amerykanskich filmach. Kobieta mieszka sama, a tu nagle z dzieckiem kilkuletnim, otoczenie sasiedzi tez sie chcac nie chcac zainteresują. Kazdy de facto z widzenia zna sasiadow, nawet nie wiedzac jak sie nazywają.

Skrot odc :)

Kalina z Oskarem postanowili byc razem. On wyjezdza na Mazury dopilnowac budowy dla Karola , ale beda sie odwiedzac.

Sandra cieszy sie ze Karol straci miliony na tej mazurskiej budowie. Dostala telefon z urzedu gminy, ze beda osuszac jezioro. Karol sprzedaje domy wlasnie nad jeziorem, malownicza okolica itd itp a ma byc to jezioro osuszane wiec ludzie beda rezygnowac z zakupu bo wpłacali na cos innego niz dostaną.

Dorota przypadkowo spotkala na ulicy KInge wiec ta dowiedziala sie ze ona jest w ciazy z Arturem. Dorota prosila KInge zeby nie mowila Arturowi, a Kinga chce mu powiedziec.

Maryska zastepuje Grazyne na stanowisku dyrektrorki, bo Grazyna ma depresje i teskni za Michalem. On byl u Maryski proponujac jej zeby do siebei wrocili , ona nie chce, ale wygadala sie ze Grayzna teskni :D

Hans_Kloss

dziekuje za streszczenie.

Nie wiem jak ta opiekunka to ogarnela. Szybko sie wyprowadzila do innego miasta, takze ma nowych sasiadow ktorzy pewnie mysla ze to jej dziecko. Nie zabiera do lekarza, dentysty, do szkoly itd bo nie ma dokumentow albo falszywe. Pewnie to wyjasnia. Ale po to tez nauczycielke chciala zatrudnic by Ada do szkoly nie chodzila.

Nie ogarniam Doroty. Po co wracala z wielkim brzuchem jak juz sie ukrywala to poczekalaby do konca ciazy a pozniej wrocilaby z dzieckiem, najwyzej klamalaby ze to dziecko kuzynki. Jak dla mnie w ogole mogla nie wracac. Bezsensowna postac jak Ewelina, czy Alicja. Sandra tez bez sensu dalej jest.

Ewelina tez po 10 latach odkryla jaki jest Dawid jak dawno to juz bylo jasne. I teraz nie moze nagle zniesc choc dnia z nim.

ocenił(a) serial na 1
Penelope261988

Scenazysta się już nie chce cyyba wymyślać. Ewelina mego szybko załapała że dawid to zło tylko 10 lat jej to zajęło. No nie stety z tego co widziałem na story pm będziemy jeszcze długo i namiętnie cierpieć patrzeć na Dorotę Ewelinę Alicję i sandre. Jak z Alicja przez chwilę był spokuj to znów wróciła już się boję jaka odklejke tym razem zaprezentuje. Bo wątpię że nagle zrobią z niej normalna osobę. Przecież to całkowicie normalne że zakochujesz się w facecie o którym nic nie wiesz i do do tego stopnia że chcesz się zabić

Penelope261988

Mam takie wrażenie, że Dorotę trzymaja w serialu,żeby był C.D. z Arturem po tym jak nie wyszło ze Staśką, ten wątek upadł. Gdy siedza we czworke Kinga, Marta, Maryśka i Emilka przypominaja serial przyjaciółki tez tam siedza we 4 i pier.dolą 3 po 3 szukajac problemów tam gdzie ich nie ma :D

ocenił(a) serial na 1
Hans_Kloss

Coś w tym jest. Pewnie dlatego trzymają Alicję bo nie mają pomysłu na Emilkę a tak to walka Emilki i alicji o Marcina nie zdziwię się jak znów zacznie za nią latać a alicja za nim

ocenił(a) serial na 1
Hans_Kloss

Ja się dziwię aktorce grającej dorode że nie skorzystała z okazji i nie przeszła do mecenas porady na stałe albo do pip tam miała ma dużo leprza postaci i ciekawsze wątki zresztą to samo alicja a tak to będą w pm na kolenie wymyślać co z nimi zrobić dalej i coraz bardziej wredne komentarze będą się pojawiać od nosnie ich postaci

W155

Jaka ta Marta nierozsadna. Mogla same koncowki przyciac a nie tyle wlosow. I jeszcze nieodpowiedzialnemu Piotrkowi zostawiac. Nie moze od Artura i Kingi pozyczyc na badania DNA? Pozniej na policje i niech oni juz dziecko odbieraja. A nie sama na srodku ulicy. Ewentualnie moze powiedziec by swiadek wezwal policje bo ona nie ma nic do ukrycia i nie jest porywaczka bo to tamta wczesniej porwala. Ale najpierw mogla na policje zadzwonic ze znalazla porwane dziecko ktore uchodzi za zmarle.

Ciekawe czy zrobia kolejna wielka przyjazn. Tym razem Miksera z tym rezyserem :).

Dorota niedlugo urodzi i Artur sie dowie ze jest ojcem ale oczywiscie dziecko chore i kolejne problemy. Trzeba bylo te ciaze ukrywac? Po co to bylo bo nie wiem. Najglupszy watek w tym roku poki co, idealny jako nr 1 absurdalnych watkow.

ocenił(a) serial na 1
Penelope261988

Nie zdziwię się jeśli dziecko umrze a Doroto wyjedzie albo razem z dzieckiem wyjadą i tak wyjaśnia jej odejście z serialu jeśli chce przejść do mecenas porady no chyba że będzie w obu serialach jednocześnie. Ja raczej o stawam przyjazn emilka alicja bo ta rozawlile jej związek a jakość muszą wyjaśnić czemu została w pm np Marcin wybierze jedna z nich i nagle wielkie psapsi

Penelope261988

Dokladnie, test dna mogla zrobic prywatnie. Piotrek w policji nawet jak ktos mu to zrobi po znajomosci to i tak cos za to bedzie musial zalatwic, sie zrewazowac

W155

Dorota /ta aktorka gra u Porady jej przyjaciolke prowadzaca ten punkt gastronomiczny i gra caly sezon. Czy bedzie 2 sezon tonie wiem

ocenił(a) serial na 1
Hans_Kloss

Wiem widzakem zapowiedzi. Chodziło mi o to że dziwę się aktorce że nadal chce grać w pm skoro trafiło się coś lepszego

W155

Piotrek zrobił sobie sypialnie w łazience bo zawsze z niej wychodzi jak komuś idzie otworzyć i zaraz do niej wraca. :D. A jak tam jest sypialnia to gdzie lazienka?

ocenił(a) serial na 1
maria_88_3

Może ma 2w1 sypialnie i łazienkę w jednym :)

W155

to by bylo niezle. Anka sie kapie a obok Piotrek uprawia seks z Milka albo rozmawia z kims przez telefon. Albo Piotrek cos oglada a Anka na klozecie. Albo Anka korzysta z lazienki i sie zamyka a Piotrek musi czekac zeby wejsc do sypialni i cos waznego wziac .

Weronika prosi Msjke by zostala swiadkiem. Rozumiem ze nie ma prawie nikogo we Wroclawiu ale to juz przesada. I caly czas sie zastanawiam czy ona jest faktycznie tak dobra i pozytywna czy to blef i cos kombinuje.

Kinga jedyny argument jaki ma to ze dziewczynka ma inne wlosy. A Kinga w ogole nigdy nie farbowala wlosow? Chyba ze sto.razy i sama juz nie wie jaki kolor naturalny miala.

ocenił(a) serial na 1
Penelope261988

Ta ciąża u weroniki nie powinna byś już widoczna? Pszesada. Ja myślę że to blef i nie jest taka święta

W155

tez mysle ze to blef. Wiedziala wczesniej od Izabeli ze Kacper i Marysua sie do siebie zblizaja wiec wrocila i wymyslila ciaze by Kacper sie z nia nie rozstal. Izabela natomiast wymyslila ze Edward jest ojcem Kacpra by w ten sposob rozdzielic Kacpra i Marysie. Weronika udaje mila by krecic sie kolo Maryski i miec wszystko pod kontrola. Chyba ze scenarzysci inaczej wymysla.

Penelope261988

To juz absurd ze Weronika chce Maryske na świadka , gdy wie ze Maryska krecila z Kasprem gdy Weronika byla w Usa.

W155

Porada to 12 odc na sezon, nawet przy 2sez to i tak niewiele.
PM jest codziennie. Wiadomo ze nie bylaby w kazdym odc, ale i tak PM finansowo korzystniej.

ocenił(a) serial na 1
Hans_Kloss

Może i tak. Ciekawe że nikt nie zwrócił uwagi że weronika nie rośnie brzuch. Trochę widać że nie ma pomysłu na wątki do końca sezonu. Dziwi mnie ze aktor grający Marcina i ta aktorka wracają. Zerwal z emilka jakby miał wrócić do Emilki to po co alicja no chyba że zrobią osobny wątek związek alicji i Marcina choć ten wątek byłby masakryczne koszmarny bo to jeż będzie masakryczne przegięcie absurdu patrząc jak do tej pory prowadzili ta postać . Czy tylko mi się zdaje czy zaczynają wycofywać Majkę i wiedźmy na żecz Anki Julity. ?

maria_88_3

Nauczycielka z dnia na dzień przechodzi na emeryturę i od razu zastępuje ją koleś, który dopiero co wrócił z końca świata. Mogli to trochę rozłożyć w czasie. Poza tym skąd ten brat Lucynki wiedział, gdzie ona pracuje, skoro od lat się nie widzieli?

erobson123

Maryska: koncze z facetami i skupie sie na karierze.

One moment later...

Maryska podchodzi do Wenerskiego z glupim usmieszkiem by umowic sie na kolacje :D.

erobson123

Padają jak muchy. Artur a jutro Kamil. Dorota najlepsza po co ukrywała sie jak i tak wyznała ze jest w ciąży. Nagle stwierdziła że Artur ma prawo by być ojcem i też nazwać swoją córkę. Co on ma z tymi babami. Wpędza go do grobu. Nic dziwnego że to dla niego szok.

maria_88_3

i mamy kolejnego gwalciciela, teraz Dawida, wczesniej byl Alejądro. Ciekawe ze Ewelina az 10 lat wytrzymala z Dawidem. A Artur rzeczywiscie nie ma reki do dzieci ale tez tak trafia na taka Zoske czy Dorote. A moglby jak kiedys zaliczac panienki i niczym sie nie przejmowac. Teraz zastapi go Filip.

ocenił(a) serial na 1
Penelope261988

Wymiana postaci teraz młodzi typu filip będą kolejne 18 lat się zakochiwać we wszystkich że wszystkimi. Wątek Eweliny i alicji jest tak nie wiarygodnie źle prowadzone że czasem można mieć wrażenie że ogląda się osoby z rozdwojeniem jazni. Nadal myślę że Ewelina coś gombinuje. No chyba że nagle postanowili po układać życie bartowi z Ewelina i Emilkę dać do strażaka. I pozbyć się kilku starych postaci choć tu myślę że wprowadza nową parę Marcin z Alicja na stałe. Jest już tyle postaci w pm że chyba sami scenarzysci przestali to ogarniać ile ich jes i kto jaka ma historie albo im się już nie chce i robią na odczepnego byle by hajs się zgadzał

W155

Z drugiej strony nowe postacie , rotacja to cos sie dzieje.

Do niedawan w sumie było Wadlewo i swietlica oraz Wrocław i barbarian. Spotykali sie, gadali o niczym i odcinki uciekaly.

ocenił(a) serial na 1
Hans_Kloss

Nic do nowych nie ma wręcz wolał bym nowa historie Julity Filipa. Niż Maryśka j jej uganianie się za facetami to już nie śmieszne. Nowi są git jesl jest na nich pomysł a nie tak jak Staśka i alicja wsadzone byle by były bez pomysłu i są tylko żeby ludzie mieli po kom jeździć w komentarzach

W155

No masz racje, wole tych nowych jesli bedzie fajny pomysl. Maryska, ta Marta Emilka i jej perypetie to zart i jeszcze nienormalna Dorota do kompletu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones