PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 238
ocen
4,6 10 1 34238
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

Z tego co widzę w poprzednim temacie nie można dodawać kolejnych postów. Zapraszam do współtworzenia kolejnej listy absurdów :)

nie_mam_nicka

Co do Marka to masz rację. On raczej wegetuje teraz w tym serialu. A na błędy, w scenach w Kolumbii to nie zwracam na to uwagi. Za fajny wątek.

ocenił(a) serial na 4
nick2008

Jak oglądam te sceny z Kolumbii... to tak jak bym oglądał jakąś tanią Kolumbijską telenowelę :D

ocenił(a) serial na 7
Neils

Mam podobne odczucia. Jeszcze tylko brakuje jakiegoś romansu. Majka mogłaby np. poznać jakiegoś seksownego Kolumbijczyka i wrócić do Wrocławia z nowym tatusiem dla Julki xD

Dziś było dobre jak do pokoju wparowali policjanci, zaczęli przeszukiwać rzeczy i gadać po hiszpańsku, a Majka, do niedawna poliglotka, nie wiedziała o co chodzi :D

Ola_2705

Mnie rozwaliła Majka. Najpierw kiedy rozmawiała z tą Kolumbijską dziewczyną powiedziała jej po polsku " nie mogę niestety zostać, muszę wrcacać do mojej córeczki... itp" i gadała po polsku po czym ta Kolumbijka powiedziala łamiąc polski " rozumiem"... Chwilę potem Majka już gada tylko i wyłącznie po angielsku z tą dziewczyną i mówi praktycznie to samo co wcześniej po polsku tylko po angielsku... czy ta kolumbijka w końcu zna dobrze polski czy majka się zapomniała i zaczęła bredzić po polsku?

ocenił(a) serial na 7
alunia_kiss

Trochę zna polski, bo miała chłopaka Polaka.

ocenił(a) serial na 4
nick2008

Butelka wody za 10zł??!! :O To bohaterowie jacy bogaci, że co odcinek wpadają sobie na piwko, soczek, fryteczki, a biedną Kingę ledwo stać na czesne dla psychola Tomka.

nick2008

Gangsterki ta kolumbijka i majka uciekaja czerwonym cabrio, z numerem na drzwiach i kolumbijka poźniej jeżdzi tym autem jakby nigdy nic, po lekarstwa itd. Przeciez to auto nie rzuca się w oczy haha.

Przyjeżdza harcerz na moto, parkuje na samym środku i idzie w p i z d u haha.

nick2008

http://www.youtube.com/watch?v=qq1kppUYlIw

ocenił(a) serial na 2
nick2008

Paulina dyskutuje z Norbertem o rozwodzie tak jakby nie mogła isc do sądu i wnieść pozwu. Od kiedy trzeba wyrażać na to zgodę?

ocenił(a) serial na 4
nick2008

Nie tak łatwo dostać rozwód jeśli któraś ze stron tego nie chce, wystarczy że powie że kocha i widzi szansę na naprawę małżeństwa i sąd posłucha tej strony - polityka prorodzinna.

DoomedMistress

owszem, nie tak łatwo, ale nie jest to niemożliwe

nick2008

Majka, Aneta, Kinga jedzą przy stole a Harcerz siedzi i bawi się przy stole z Danusią. Co jeść mu n ie dały, nie zaproponowały obiadu?

ocenił(a) serial na 3
nick2008

Jowita pije w ciąży? Jeśli faktycznie urodzi to dziecko to zdrowe nie będzie, KAŻDA ilość alkoholu szkodzi, a ona była kompletnie pijana ...

monika2121

Pewnie i tak urodzi się zdrowe O.o

fifi123

harcerz też zakochany w marysi??? czy tylko ten super glina macho man coś sobie uroił? śmieszna jest ta jego zazdrość

nie_mam_nicka

marysia nie miala czasu isc po zakupy ale ma czas siedziec z tylkiem i czytac ksiazke

mania19

Największy absurd w tym serialu to gra aktorska. Poza tym wątki w wadlewie żenują bardziej niż całowanie dz*wki.

lechu0978

caly ten serial jest żenujący :)

mania19

hahah no też zwróciłam uwagę na to, że ona czasu nie miała na zakupy a siedzi na kanapie:-)
Nie rozumiem też faktu, że wszyscy faceci i to często kilku na raz zakochują się bez pamięci w Marysi. Taka ona bezpłciowa jest...

ryszardcebula

Sama jesteś bezpłciowa. Majka jest piękna.

ocenił(a) serial na 8
mat161

Piękna była, ale przed ciążą. Nie mam pojęcia czy to przez to, ale rysy twarzy nieco jej się zmieniły (na mniej ostre), a figura przeszła chyba nieodwracalną przemianę.

nick2008

http://www.youtube.com/watch?v=uc2_wvmMuXs

nick2008

hmm, Aleks nachodzi tą Drawską, zaraz ma zdaje się naprawiać jej kran, czyli jest krok do przodu bo go od razu nie wygania. Kto wie co będzie dalej, może zdradzi z nią Marysię. Ale by były jaja XD

Tak poza tym, Filipa wybielili (dobrze że nie do końca i dalej jest cwaniakiem), ale jak dla mnie to teraz najlepsza postać. Świetne sceny na polu golfowym, poza tym ten atak z pistoletem na Rekina + muzyka która często się przy scenach z nim pojawia oraz oczywiście fryz - jest moc.

ocenił(a) serial na 2
Wingo

Drawska prawie na bruku, ledwo wiąże koniec z końcem a pożycza kasę na pralkę. To już w rękach nie może wyprać?

nick2008

http://www.youtube.com/watch?v=pNrCanES3xA&list=UUqIFf0WymXa3ngeJW6lrd5w

ocenił(a) serial na 10
no_bo_co

Następny tydzień zapowiada sie zajebiscie. Zaiste karwasz twarz <3

nick2008

Absurdem jest omawianie w izbie haha u Smiałka przy kuchni ważnych spraw. Prowadzą otwarty dom, każdy może wejść i potem zaskoczeni, że się wydało, bo ktoś podsłuchał. Czy to wcześniej, gdy Smiałek coś kombinuje. Czy też ostatnio gdy geodeci omawiali sprawe ropy, zamiast pogadac w aucie czy też będąc w plenerze. To samo dotyczy szopy.

ocenił(a) serial na 7
Hans_Kloss

Akurat na wsiach bardzo często się zdarza, że sąsiedzi wchodzą do siebie bez pukania. Co innego Filip, który do Błażeja czy Kingi wparowuje zawsze jak do własnego mieszkania.

Ola_2705

Sami pozwalają na to Filipowi, nikt go nie potrafi postawić do pionu. :)

nick2008

Biedny Kaśka.

nick2008

Co Weksler zrobi Kaśce za tą mała pomyłkę z pałacem?
I ciekawe czemu Alusia zerwie zaręczyny...

nick2008

Komedia to ten strach przed Karolem, Kaśka w panice przez 2 odcinki i te jego teksty jak to go Karol zabije, w kosmos by chyba poleciał żeby poczuć się bezpiecznie. Ehh to nie jest śmieszne, tylko już przesadzone...

nick2008

kinga na rozprawę o nękanie przez gościa który był w chory sposób na nią napalony zakłada seksowną krótką kieckę i buty na obcasie. i biedna się denerwuje że musi przez to przechodzić. brawo

ocenił(a) serial na 5
nie_mam_nicka

No Kinga sama prowokuje zakładając krótkie spódnice a potem się dziwi,że jest nękana.

gumis882

każda kobieta ma prawo chodzić w krótkich spódnicach i nie może to być żaden powód do chorego nękania. są jednak miejsca i sytuacje gdzie po prostu to jest nie na miejscu, i sąd i taka rozprawa to właśnie takie okoliczności. o to mi chodziło

ocenił(a) serial na 5
nie_mam_nicka

Wiem o tym,że każda kobieta może się tak ubierać zakładać krótkie spódnice i założyc buty na obcasie akurat w sądzie to nie na miejscu taki strój .

gumis882

To niby miała być krótka spódnica? No bez przesady...

kindybal

A mnie się podoba Majeczka w tych dresach.

ocenił(a) serial na 6
nick2008

A mnie wkurza to, że co chwilę wszędzie pojawia się harcerzyk. Tyle lokali we Wrocku, tyle knajp i restauracji, a on AKURAT pod tym, gdzie Kinia z Tosterkiem siedzą przechodził i wpadł coś zjeść. No widocznie akurat lubi szamać sok pomaranczowy, ale nie o to tu chodzi, tylko o to, że to komicznie przesadzone sytuacje-te całe ich "przypadkowe spotkania".

Druga sprawa, dotycząca tego pałacu Kaśki. Przecież on ma chyba prawo do odszkodowania za tą pomyłke notariusza, prawda? Przecież mógł w tym czasie podpisać umowę z inwestorem lub go sprzedać i co potem? Gul?

iamvip

Karol nie zapłacił za drinka w barbarianie, wielki bogacz a wyszedł bez płacenia, w dodatku zamówił najdroższego.

Faraon_5

To było zadośćuczynienie za pałac.

nick2008

http://www.youtube.com/watch?v=8oxvllx6qwk

nick2008

Staszek mistrz rozmów. Yyy musimy porozmawiać, ja umieram, jesteś moją siostrą, musimy porozmawiać. I tak ją nachodzi, wydzwania zamiast od razu jak ją zobaczył powiedzieć o co chodzi. Tak często jest w serialach: zamiast mówić co trzeba to robią co tylko mogą żeby nie powiedzieć. Chyba mu potrzebne zaproszenie do mieszkania i zaparzenie herbaty, żeby mógł się wysłowić przy herbatce jak na rozmowę przystało. eh

nick2008

Co ci scenarzyści palili, pisząc tą głupie scenę z pokazywaniem języka przez Beatkę?

no_bo_co

Denerwuje mnie Alex, który nie wiadomo po co ciągle nachodzi Drawską. Nie zdziwię się jeśli scenarzyści wymyślą że Alex i Drawska będą razem, w sumie bardziej do siebie pasują (przynajmniej wiekiem) niż Alex z Majką.

ocenił(a) serial na 5
Faraon_5

Mnie też nie wiem po cholerę łazi za tą Drawską a czytałam,że ona zostanie aresztowana!!

ocenił(a) serial na 6
gumis882

A i niech idzie do niej w ch*lere i zostawi Maryśke, bo nijak nie pasuje do tego serialu. Niech ją bzyknie i sobie żyją poza fabułą.

ocenił(a) serial na 5
iamvip

No a ta maryśka to niech przestanie spać z nim popadnie i zwiąże się z jakimś fajnym facetem a nie szuka kolejnego tatusia dla Julki
a ten Alex to mnie wkurza nie wiem po co lata za tą Drawską jak takie lubi to niech się z nią zwiąże.

gumis882

a julka to dziecko które z niesamowitą łatwością przystosowuje się do kolejnego tatusia.

ocenił(a) serial na 5
nie_mam_nicka

No nie ma innego wyjścia,że jej mama przyprowadza se kolejnych gachów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones