PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605964}

Wrota Baldura

Baldur's Gate
8,7 8 663
oceny
8,7 10 1 8663
Wrota Baldura
powrót do forum gry Wrota Baldura
Venderein

Jeżeli BG: EE osiągnie komercyjny sukces to kto wie... Bądźmy dobrej myśli. Pozdrawiam!

ocenił(a) grę na 9
_ENKI_

Cóż póki co na to się nie zanosi przez zrąbany sposób dystrybucji. Cholera jasna, nie mogą tego walną na Steam czy coś? :|

użytkownik usunięty
Venderein

To byłby świetny pomysł, dziwię się że jeszcze żaden reżyser na to nie wpadł.

ocenił(a) grę na 10
Venderein

znając życie, reżyserem byłby Uwe Boll ;d

migueltoro

To lepiej, żeby ekranizacja nie powstała jak ten typ miałby ją zrobić xD

ocenił(a) grę na 10
_ENKI_

noo, tylko właśnie kurde z takimi rzeczami bywa problem. Każdy inaczej wyobraża sobie głównego bohatera, drużynę, charakter postaci itd... Książka to jedna sprawa, ekranizacja praktycznie zawsze pozostawia niedosyt, ale gra, gdzie decydujesz o praktycznie każdym aspekcie to wg mnie nie najlepszy motyw na film.. Każdy bdzie w jakimś stopniu zawiedziony... I kto miałby zagrać Dziecię Bhaala? ja zawsze wybierałem twarz Valygara dla głównego bohatera i wyobrażałem sobie postać jako wojownika z dobrym charakterem, ale kto inny mógłby np wyobrażać go sobie jako złego, elfiego maga... Nie wiem... moim zdaniem zrobienie filmu z takiej gry to zły pomysł.

migueltoro

Ja też nie jestem za. W grze spędza się kilkaset godzin, a taki film to tylko 2-3 godzinki, a do tego kupa forsy w błoto. Już bardziej dałoby się ekranizować gierkę "Fable", bo nie jest zbyt długa, ale ciekawa. I miło się gra i ogląda ten świat.

użytkownik usunięty
Lukas_Art

Zawsze można podzielić jeden projekt na dwa filmy, maksimum 3. Wiadomo, że z bohaterem i jego decyzjami będzie gorzej, zapewne w filmie by był Praworządny Dobry, a nie każdy może lubić taką postać. Nie dogodzi się każdemu. Ale byłbym ciekaw jak by powstał film Baldur's Gate.
Co do Fable - jak miło i ciekawie mi się grało, tak bym z chęcią ujrzał również taką ekranizację. Lecz tutaj również - jedni wolą grać dobrym, jedni złym. Ale jednak Fable ma pewien kluczowy moment, który może silnie oddziałać na charakter Bohatera, dzięki czemu łatwo mógłby postać taki twist - początek jak to początek w Fable, później Bohater jest dobry, twist - staje się zły. Lub bohater przez cały film jest dobry, a na końcu zakłada maskę Jack the Blades - taka fajna końcówka

A o co chodzi z tym twistem i z Jack the Blades? :/

użytkownik usunięty
Lukas_Art

Chodzi mi o moment z Mieczem Aeonów. Gracz jak jest dobry, może spowodować zwrot w fabule i zatrzymując miecz może stać się zły :D A Jack the Blades - Jack Rzeźnik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones