PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608109}
8,6 38 087
ocen
8,6 10 1 38087
Wiedźmin 2: Zabójcy królów
powrót do forum gry Wiedźmin 2: Zabójcy królów

Serial

ocenił(a) grę na 8

Myślałem czy dało by sie z rozmachem zekranizować sage o Geralcie z Rivii . Doszedłem do wniosku że nagranie kolejnego polskiego serialu nie wchodzi w gre . Zekranizowanie przez amerykańców też jest złym pomysłem ponieważ nie uchwycą tego słowiańskiego klimatu. Jedynym dla mnie dobrym pomysłem jest stworzenie komiksu-animacji coś jak serial Spawn wypromowany przez stacje HBO . Można by wtedy dodać polski dubbing a inne kraje swój język . Oczywiście w ekipie tworzącej musieli by znajdować sie Polacy by uchwycić epicki klimat tego dzieła . Co wy na to ?

ocenił(a) grę na 8
wolth

Cóż, pod wieloma względami masz rację. Faktycznie kolejny serial "made in Poland" byłby katastrofą, przynajmniej do czasu aż Polacy dorosną do robienia seriali z półki wyższej niż sitkomy i chłam w stylu "M jak...". Czy amerykanie mogli by zrobić serial? Może, to zależy kto by się za to wziął, są polscy scenarzyści i reżyserzy również w USA. Jednak najchętniej widziałbym animacje robioną przez Platige Image. Goście robią animacje dla CD Projekt Red i widać, że potrafią. Jeśli jednak mam być szczery to czarno to widzę. Fani Star Wars od lat proszą by powstały filmy czy seriale robione przez gości od trailerów np. Old Republic. Jednak nadzieja wciąż jest. Jeśli Wiedźmin 3 odniesie sukces może ktoś pójdzie po rozum do głowy i dojrzy potencjał tej marki.

SzaryGrabarz

Spoko chciałbym żeby był serial a może nawet i film który odniesie sukces ale takie pytanie "Co wy na to" ? jest trochę dziwne bo
Mamy Red Studio które praktycznie całą mocą jaką posiada od paru lat pochłania na egranizacje wiedzmina i nie ma nic po za nimi
Kto miałby niby robić serial ? jak w PL nie ma środków i ludzi a amerykanie to inna bajka
Niby jakby to miało wyglądać ? napisać petycje "ej zróbcie wieśka serial ? bo nie czaje !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones