PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608109}
8,6 38 087
ocen
8,6 10 1 38087
Wiedźmin 2: Zabójcy królów
powrót do forum gry Wiedźmin 2: Zabójcy królów

Problem z kejranem.

użytkownik usunięty

Witajcie, mam problem z pokonaniem kejrana. Mianowicie, po ucięciu 3, 4 macek wskakuje na na tego stwora i kiedy nadchodzi moment na naciskanie LPM to po prostu mi to nie idzie choćbym nie wiadomo jak bardzo naciskał ten przycisk. Uprzedzając wszelkie pytania, dodam, że próbowałem na najniższej możliwej rozdzielczości oraz najniższych ustawieniach, we wszystkich kombinacjach, łącznie z wyłączeniem trudnego QTE. Dlatego otwarcie zapytam: znajdzie się ktoś chętny, aby wyświadczyć mi przysługę i pokonać kejrana? Ogólnie rzecz biorąc zależy mi na dotychczasowych przedmiotach i rozwoju postaci, dlatego nie chcę brać pierwszego, lepszego save'a, tylko właśnie liczę na pomoc jakiegoś dobrego człowieka. :) Gdyby ktoś taki się znalazł, to mogę wysłać save'a na adres e-mail.

użytkownik usunięty

W razie czego to już zdołałem rozwiązać problem.

ocenił(a) grę na 6

Pomimo, że rozwiązałeś problem. W razie problemów z bossem zmień sobie na czas walki poziom trudności na łatwy i będzie ok.

U mnie na ten problem zadziałało wyłączenie trudnego QTE, ale ludzie gdzie indziej pisali, że nawet zmiana rozdzielczości potrafiła pomóc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones