PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608109}
8,6 38 087
ocen
8,6 10 1 38087
Wiedźmin 2: Zabójcy królów
powrót do forum gry Wiedźmin 2: Zabójcy królów

Ciri i Xeną.Obie wojowniczki,księżniczki chyba też jak mnie pamięć nie zawodzi i mają upodobania lesbijskie.Ciri - Mistle,Xena - Gabriele,swoją drogą Sapkowski fajnie opisał jak Ciri była u Szczurów i tam wiecie co czy mi się tak wydaje czy rzeczywiście coś w tym jest.

No dla mnie wielkim zaskoczeniem były lesbijskie upodobania Ciri i w sumie to mi się to podoba, oryginalne.

ocenił(a) grę na 10
0wner2

Tu by bardziej pasowało określenie biseksualne, bo Ciri jak się okazuje na łamach książki wcale nie była nieczuła na męski dotyk, a na zakończeniu sagi czuje podniecenie patrząc na młodego rycerza Galahada.

ocenił(a) grę na 9

Ciężko to nazwać upodobaniami. Ciri była wykorzystywana seksualnie przez jedną ze szczurzyc i tyle. Znalazła u Mistle ochronę i względne bezpieczeństwo, i to Ciri wystarczyło.

ocenił(a) grę na 10
mhrocznyszatan

Dokładnie. Poza tym Ciri sama przyznaje Mistle, że jest z nią z potrzeby bliskości po rozstaniu z opiekunami, trudno nazwać prawdziwym uczuciem związek, który nie jest oparty na szczerości oraz wierności, a tym bardziej, gdy trwa nieco ponad miesiąc. Motyw ze Szczurami to nic innego jak szczeniacki okres buntu pozbawionego rodzicielskiej kontroli, który niesie ze sobą bardzo poważne konsekwencję oraz pozwala dorosnąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones