PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641279}

Total War: Shogun 2 - Zmierzch samurajów

Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai
8,3 533
oceny
8,3 10 1 533
Total War: Shogun 2 Zmierzch samurajów
powrót do forum gry Total War: Shogun 2 - Zmierzch samurajów

Już się instaluje

ocenił(a) grę na 10

Przed chwilą kupiłem ten dodatek (79 zł w empiku) i już się instaluje. Przewidywany czas do
zakończenia 40 min.! Ale dam radę. Mam nadzieję że klan Mori jest tak samo zajefajny jak w
S2.

ocenił(a) grę na 7
Ghost6

Suuuuuuuuuuuuuuuper. Nie teraz nazywają się Choshu, a najbardziej morskim klanem chyba jest Tosa. Też właśnie mi się zainstalowało, ja będę grał Nagaoką.

ocenił(a) grę na 9
Ghost6

W realu kupiłem za 39 zł :) , właśnie jestem po instalacji. Też się cieszyłem póki przekonałem się że nie mogę toczyć bitew :/ Tracę zaufanie do nowych gier...

ocenił(a) grę na 10
doliwaq

Jak to nie możesz toczyć bitew?? Pewnie komp ci nie daje rady. Przecież normalnie potykam się w kampanii i w multi.

ocenił(a) grę na 9
Ghost6

Mój komputer bez problemu spełnia minimalne wymagania sprzętowe. Mimo to nie da się toczyć bitew. A to dla nich kupiłem Shoguna!

ocenił(a) grę na 10
doliwaq

No mówię ci że to nie możliwe! Poszperaj w opcjach. Może masz ustawione na rozgrywanie wszystkich bitew automatycznie. U mnie żadnego problemu nie ma. Przeszedłem już raz całą kampanię, obecnie gram 2x i rozegrałem setki bitew.

ocenił(a) grę na 9
Ghost6

To jest możliwe, bo jak czytałem na forach wielu ludzi ma z tym problem. A od szperania w opcjach to mi się gra jeszcze bardziej popsuje :) Ustawiłem na minimalne wymagania sprzętowe oraz zrobiłem przykładową bitwę jeden oddział vs jeden oddział. I tak nie działa.

doliwaq

Mam takie pytanie dot. gry Czy gdy kupie Shogun 2 zmierzch samurajów to będę miał tylko tą dodatkową kampanie czy wszystko z podstawki Shoguna 2 + dodatkową kampanie ze zmierzchu samurajów ?

ocenił(a) grę na 9
maciek8sx

Z tego co wyczytałem z pudełka, i co zobaczyłem w menu, sugeruje że jest tylko dodatkowa kampania. Inaczej nie byłby to samodzielny dodatek, lecz podstawka z dodatkiem.

doliwaq

Czyli jeżeli zaczynam zabawę z Shogunem lepiej kupić mi pierwsze podstawkę ? Myślałem ze w Zmierzchu będzie kampania z Shoguna 2 i mniej kasy bym wydał ;P.

ocenił(a) grę na 9
maciek8sx

Hehe, tak dobrze to nie ma. Tylko uważaj! Nawet jeśli twój komputer spełnia minimalne wymagania sprzętowe to możesz mieć problem ze staczaniem bitew! Tak samo jak ja i wielu innych ludzi.

doliwaq

O wymagania się nie martwię :D mój zalecane przekracza :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones