PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744225}
7,3 1 003
oceny
7,3 10 1 1003
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
powrót do forum gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Bardzo dobra

użytkownik usunięty

Gram w tę grę już ładnych kilkadziesiąt godzin i muszę powiedzieć, że wciąż mi się nie znudziła. Wbrew pozorom poziomy nie są wcale powtarzalne, co chwilę znajdzie się coś nowego. Jak dla mnie realizm, fizyka i uzbrojenie na duży plus. Gra dobrze zoptymalizowana, ale nawet na niższych ustawieniach wygląda dobrze. Ogromny świat, masa pojazdów, broni, duża swoboda w personalizacji postaci oraz broni. Podobno bardzo dobra do co-opa ale póki co jeszcze nie próbowałem. Będzie to z pewnością jedna z moich ulubionych gier.

Zgadzam się, zasiadłem do niej parę dni temu po ograniu chociażby the division 1 i 2 no i wrażenia przerosly oczekiwania, bardzo dobry skradankowo taktyczny klimat, wczuwam się w to na maxa, the Division nigdy tak nie wciągało, grafika śliczna, dodam jeszcze że nie okrojono Wildlands cenzurą i w grze jest masa dialogów i treści dla dorosłych co też leje miód na moje serduszko, doceniam to. Idealna gra kiedy czekasz aż w polskich sklepach pojawi się w końcu ps5.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones