PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744221}
6,8 1 599
ocen
6,8 10 1 1599
The Walking Dead: Michonne
powrót do forum gry The Walking Dead: Michonne

Jak cudownie, że biorą się za jedną z najlepszych postaci z komiksu! Ufam wam, Telltale, nie schrzańcie tego :P

buszasz

Juz nie moge sie doczekac... jak ktos cos wie kiedy premiera to prosze o info!! :)))

Adasko94

słyszałem ze ma być pod koniec listopada :)

Adasko94

Z tego co wiem to premiera ma być 28 listopada czyli dzisiaj, ale nwm bo szukam i niczego nie ma.

ocenił(a) grę na 8
Gabrine

Pojawił się zwiastun, na końcu jest napisane, że w lutym przyszłego roku :)
Już niedługo! <3

buszasz

Właśnie oglądałam. Wcześniej miał być w październiku ale pewnie przełożyli premierę.

ocenił(a) grę na 7
buszasz

Strzałeczka, w oczekiwaniu na Michonne zapraszam do 2 sezonu dla umilenia sobie czasu :)
https://www.youtube.com/watch?v=SrRvc7sIxSo
https://www.youtube.com/watch?v=CizQsqhtK0E

ocenił(a) grę na 6
kacperowski20

Nie jestem w temacie ,czy ta gra to 3 sezon czy jakaś poboczna seria a 3 sezon wyjdzie potem??

ocenił(a) grę na 7
Danio31b

Walking Dead Michonne to jest coś na wzór mini serii taki pomost między 2 a 3 sezonem który też ma ponoć być :)

ocenił(a) grę na 8
buszasz

JEZU TO JUŻ ZA CHWILĘ
NORMALNIE WYKITUJĘ

a tak na serio, to
FEBFIEBFPNINCIUNCKAKFBEFNEKFNEKFNEJKN

Boże, co będzie, jak ogłoszą oficjalną datę premiery 3. sezonu? Chyba rzucę moje życie w kąt i zasiądę z wiatrówką na jakiejś strażnicy, tak dla ulepszenia klimatu oczekiwania.

buszasz

Fajnie, że coś robią, ale dlaczego o jednej z najgorszych postaci? Mieli tyle możliwości, i wybrali najgorzej, jak się dało. Nigdy nie mogłem zrozumieć, skąd taka popularność wśród fanów, dla tak bezbarwnej i irytującej postaci.

ocenił(a) grę na 8
truegod

O, a to nowość. Dlaczego uważasz, że Michonne jest jedną z najgorszych postaci?
Którą w takim razie widzisz jako bohatera tego spin-offu (jeśli mogę to tak nazwać)? ;)

użytkownik usunięty
buszasz

pewnie Daryla Dixona ;)

buszasz

Daryl bądź jego brat. Abraham. Większość tak na dobrą sprawę, nawet Glenn byłby ciekawszy, przed dołączeniem do bandy Ricka.

truegod

"Daryl bądź jego brat"
Ani jednego, ani drugiego nie ma w komiksie, na którego licencji Telltale tworzy gry. Poza tym, to czysty marketing. Kirkman po 2-letnim time-skipie olał Michonne na kilkanaście zeszytów, fani pytali się, co się z nią stało, a to jest właśnie odpowiedź.

"nawet Glenn byłby ciekawszy, przed dołączeniem do bandy Ricka"
Był już w takiej sytuacji w pierwszym sezonie.

Evangarden

Grę o Tron tworzą na licencji serialu, nie książki, przypuszczałem zatem, że The Walking Dead też bardziej z uwagi na serial, nie komiks. Tym bardziej, że postać Glenna która się tam przewinęła była taka jak w serialu, choć jego udział był bardzo krótki i epizodyczny.

Tak czy inaczej, nie wątpię, że i w komiksie jest sporo ciekawych postaci, o których można by stworzyć ta grę.

truegod

W intrze gry w tle pojawiają się kadry z komiksu, ale wszelkie wątpliwości powinno rozwiać to, że Michonne nawiedzają "duchy" dwóch kilkuletnich córek, a nie małego syna. To podstawowa różnica.

"Tym bardziej, że postać Glenna która się tam przewinęła była taka jak w serialu"
Gdzie tam. Była sprytnym tchórzem, czyli dokładnie jak komiksowy Glenn, który posikał się ze strachu w Woodbury. Hershel też był wyraźnie komiksowy - ostry, stanowczy i przede wszystkim nie taki stary.

"Tak czy inaczej, nie wątpię, że i w komiksie jest sporo ciekawych postaci, o których można by stworzyć ta grę."
No jest, w tym Michonne. Kwalifikując ją jako słabą postać, jesteś w zdecydowanej mniejszości.

Evangarden

Cóż, w przygody Michonne nie grałem, więc intra nie miałem okazji zobaczyć.
I nie wiem czy zagram, bo główna bohaterka mnie szczerze odstrasza od tego.

Na postacie patrzę przez pryzmat serialu, więc postrzegam je tak, a nie inaczej. I wiem, że jestem w mniejszości. Po komentarzach po każdym odcinku, ludzie zachwycają się jej postacią, co szczerze mnie dziwi, bo dla mnie to jedna z najgorszych, najbardziej przerysowanych i najnudniejszych postaci. No ale cóż, każdy lubi co innego.

truegod

Michonne w komiksie i Michonne w serialu to dwie zupełnie różne osoby.

ocenił(a) grę na 9
truegod

Serialowej Michonne jak i wielu innych postaci w serialu też kompletnie nie trawię.
Ale komiksowa Michonne jest naprawdę niezła, polecam poczytać do przeskoku czasowego który ma miejsce po wojnie z Neganem i jestem pewien ze zachęci cię to do zapoznania się z grą. :) Moim zdaniem jeśli chodzi o komiksy ta postać była jedną z lepszych do stworzenia na podstawie jej historii gry - tajemnicza, momentami rozdarta emocjonalnie i nie potrafiąca się przystosować do zwykłego życia w Alexandrii, skrywająca swoją przeszłość, chodzący ,,człowiek w kapturze'', coś jak Daryl - tylko lepszy.

ocenił(a) grę na 8
truegod

Haha, nie no, nie mówimy o serialu, tylko o oryginale - komiksie :D
Podejrzewam, że nie czytałeś w takim razie?
Ja tam jestem fanką Michonne. Daryla swoją drogą też, on jeden jakoś niesie ten głupawy serial.

użytkownik usunięty
truegod

Merle a nie Abraham

Daryl bądź jego brat Merle. (kropka) Abraham. (kropka) Większość tak na dobrą sprawę, (przecinek) nawet Glenn byłby ciekawszy, (przecinek) przed dołączeniem do bandy Ricka. (kropka)

Może teraz wiadomość będzie bardziej czytelna, jeśli poprzednia wersja tworzyła jakieś niejasności.

ocenił(a) grę na 3
buszasz

Wiecznie obrażona kretynka która robi miny jak zbity pitbull, a pozuje na kij wie jakiego badassa

użytkownik usunięty
Gyp

powiedz jej to osobiście a nawet nie zorientujesz się kiedy stracisz łeb

ocenił(a) grę na 3

I właśnie dlatego nie chciałbym w czasie apokalipsy z takimi tępymi szmatami chodzić

buszasz

Wiadomo kiedy bedzie dostepna do kupienia?

ocenił(a) grę na 9
Deathstrroke

Gra już od dawna jest dostępna w wersji cyfrowej.
Wersji pudełkowej raczej nie będzie :>

Asvers

Teraz juz wiem ;p troche spozniona odpowiedz ale i tak dzieki ;)

ocenił(a) grę na 5
Deathstrroke

Jak dla mnie zawód.Do the walking dead season one brakuje jej sporo.No i wszędobylskie zwidy Michonne.
Miejscami jest nawet dobrze,ale w grze dominuje przeciętna historia i postacie.

ocenił(a) grę na 9
mackal83

Gra jest raczej w formie dodatku dla fanów komiksów, uzupełnia lukę w historii tej postaci i pokazuje jej zmagania z własną przeszłością. A biorąc pod uwagę ze w komiksach nie była zbyt otwarta, niewiele o jej bólu po stracie córek wiedzieliśmy.
Trudno nazwać ją dobrą grą samą w sobie, dla osoby nieznającej komiksów będzie przeciętna, podobnie jak dla osób oglądających serial (chociaż dla nich wszystko jest dobre, biorąc pod uwagę ze podoba im się taki kicz jak te popłuczyny bo świetnym komiksie.). Fabuła to tylko pretekst do przybliżenia nam postaci, ale jednocześnie nie mogła jej zmieniać ani rozbudowywać, dlatego żadnych zawrotnych wydarzeń w życiu Michonne nie uświadczyliśmy - a z pozostałymi trudno było się zżyć w tak krótkim okresie.
Fani komiksowej Michonne będą zadowoleni, reszta być może też, ale fabuła na pewno nie będzie dla nich tak wciągająca jak Season one i Season Two oryginalnej serii gier telltale.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones