PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684111}

The Evil Within

Psycho Break
2014
7,5 2,7 tys. ocen
7,5 10 1 2669
The Evil Within
powrót do forum gry The Evil Within

Jak ocenilibyście tutaj poziom trudności? Gra jest bardzo trudna, dla cierpliwych, czy nadaje się też
dla nieco mniej cierpliwych? Ja ogólnie staram się być przy trudniejszych grach cierpliwy, jednak
niektóre, które mi każą ten sam level przechodzić setki razy (jak tegoroczny Obcy: Izolacja)
doprowadzają mnie do frustracji i je odkładam na bardzo długo. I zastanawiam się tylko, czy
nadawałbym się do tej gry...

ocenił(a) grę na 7
Matekes15

Sa dwa poziomy na poczatku co wiaze sie na amunicje jaka ilosc itp tak jak w przypadku the last of us jak grales taka sama zasada no i zalezy jaka metode przetrwania obierasz czy oszczedasz amunicje czy po cichu zalatwiasz przeciwnikow moim zdaniem az tak cierpliwym nie trzeba byc:)

ocenił(a) grę na 9
Matekes15

Jak Obcy doprowadzał Cię do frustracji to radzę sobie odpuścić ten tytuł. Niedawno skończyłem Obcego i zabrałem się za Evila i powiem jedno... w bardziej wkur***** grę dawno nie grałem. Poważnie. Jestem dopiero w 3 rozdziale a ja już straciłem cierpliwość i odechciało mi się w to grać. No ale nie wiem, może to ze mną coś nie tak :) Ile ludzi tyle opinii. Ja sobie odpuszczam bo to nie na moje nerwy. Może kiedyś do tego tytułu powrócę na spokojnie. PS. Dodam, że Obcego przechodziło mi się bardzo przyjemnie ;)

MikexD

Haha mam tak samo. Raczej irytująca i frustrująca gra. Też jestem na 3cim rozdziale i nie mam zamiaru grać dalej. Mam zamiar sprzedac grę. Bardzo rzadko mi się zdaża chybiony zakup i zebym sprzedawał grę której nie przeszedłem.

ocenił(a) grę na 9
BorekLodz

A ja niedawno skończyłem tą grę i jednak zmieniłem o niej zdanie :D Wróciłem do niej na spokojnie, przyjąłem inną taktykę i zakochałem się... więc polecam ci jednak pograć trochę dalej bo każdy rozdział jest zupełnie inny ( a 3 był wyjątkowo irytujący jak na początki gry ) A im dalej w las, tym lepiej! Naprawdę warto ją ukończyć :)

MikexD

MikexD dzieki za rade, Gra była juz na allegro wystwiona ale dalem jej ostatnia szanse no i gram do teraz, zaczalem 7 rodzial. Potwierdzam od 3 rozdzialu gra robi sie fajna

BorekLodz

Skonczyłem przed chwilą. Bardzo fajna gra pominimo początkowych problemów z poziomem trudności

ocenił(a) grę na 9
MikexD

A ocena 9

ocenił(a) grę na 7
Matekes15

JAK USTAWIĆ NA PC OBRAZ NA CAŁY MONITOR


BO PODCZAS GRY MAM CIAGLE WIDOCZNY PASEK MENU I TEN GORNY TEZ PASEK NEI CHCE ZNIKNAC

MentalnaPasqda

A to pytanie chyba nie do mnie:)

ocenił(a) grę na 9
Matekes15

Przez pierwsze 5 rozdziałów szło mi jak krew z nosa. Później jest równie trudno albo i trudniej ale przyzwyczaiłem się i następne 10 rozdziałów to sama przyjemność. 179 razy zabity.

ocenił(a) grę na 8
Matekes15

Gra na średnim poziomie trudności jest bardzo trudna. Wpływa na to kilka czynników. Po pierwsze, obrana konwencja - gra ma być staroszkolnym survival horrorem, więc mechanika sterowania, poruszania i strzelania wydaje się niedopracowana, a postać ociężała. I jeżeli to lubisz - to uznasz to za zalete, jak ja. Po drugie sama walka jest wyczerpująca, frustrująca i często chamska - przeciwnicy potrafią wiele, nigdy nie jest tak, że czujesz się mocnym. Zawsze coś Cię zaskoczy i w koncu zginiesz. Po trzecie - trzeba główkować nad eksploracją i zasobami. Szukanie każdej dziury to tutaj podstawa, zaś teren jest naszpikowany pułapkami i uwaga jest konieczna, bo zabijają one prawie od razu.

Proponuję Ci przejrzeć gameplaye na Yt i sam zobacz, co sądzisz. Ja polecam, bo to moje klimaty. Gra mnie zaszczuła, wystraszyła i wyczerpała psychicznie.

ocenił(a) grę na 6
Matekes15

Jako doświadczony gracz powiem ci,że lekko nie jest.
Nawet na najniższym poziomie trudności.
Ale takim poziomem trudności zawsze charakteryzowały się gry Mikami.
Są miejsca gdzie naprawdę jest ciężko i można powtarzać nty raz pewien fragment i tak naprawdę nigdy nie ma gwarancji,że go przejdziesz.
Też autozapis nie zawsze rozmieszczany jest równomiernie.
Na pewno trzeba też uważać na pułapki,małą ilość naboi i zdrowia.
Cierpliwość w tej grze jest wskazana.
Mimo wszystko jest łatwiej niż w Alien isolation.

Matekes15

1. Najłatwiejszy- szkoda czasu, psuje zabawę.
2. survival- od tego warto zacząć, trzeba trochę uważać na ilość amunicji, ale wciąż można przejść bez większej frustracji.
3. nightmare - poza rozmieszczeniem pułapek i dodatkowymi przeciwnikami to jest praktycznie survival. tu już trzeba myśleć co i jak się robi.
4. akumu - dla wytrwałych. wychodzą wszystkie niedociągnięcia gry typu nie zawsze uda się podpalić wroga wystarczająco szybko(lub w ogóle trafić zapałką), przeciwnik blokuje ci przejście itd. jeden cios nawet najmniejszy i giniesz.

Dodam, że 3 i 4 bez likwidacji letterbox i ustawieniu 60 fps nie jest, przynajmniej dla mnie, żadną zabawą. Na szczęście ktoś poszedł po rozum do głowy i mogłem się pobawić.

Uważać należy na pułapki, których rozbrojenie nie jest takie proste. Najlepsze wyzwanie to zabicie sadysty(z piłą) nożem :)