PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612895}
6,3 971  ocen
6,3 10 1 971
Syberia 3
powrót do forum gry Syberia 3

Grafika

ocenił(a) grę na 6

Choć nigdy nie uznaje grafiki jako głównego wyznacznika czy gra jest dobra czy zła, to jednak warto zwrócić uwagę, że ten element raczej nie będzie stał na wysokim poziomie. Po trailerze widać, że grafika nie będzie nas powalać na kolana. Na domiar złego fizyka, mimika i animacje też wyglądają jak wzięte sprzed 15 lat. Mam nadzieje, że chociaż nie zrezygnują z tych pięknych ręcznych teł, które zawsze były siłą Syberii.

Curt90

A dla mnie grafika jest idealna. Dlaczego? Bo przypomina mi wizualnie poprzednie części Syberii, w które grałam dekadę temu i je uwielbiam. Dla mnie to taki powrót do przeszłości. Ciesze się, że grafiki nie zmieniono, tylko postanowiono pozostać w starym klimacie.

ocenił(a) grę na 6
agata0707

Można pozostać w tym samym klimacie, ale kanty jednak zredukować ;)

Curt90

Ja tam się cieszę, że chociaż Syberia 3 powstała :D bo czekam na nią już tyle lat, a premiera też ciągle odwlekana. Mam nadzieję, że w tym roku Syberia 3 w końcu trafi do sklepów :D

agata0707

"grafiki nie zmieniono, tylko postanowiono pozostać w starym klimacie." Przecież zmienili z prerenderowanych teł na kanciate 3D. Kolejną zmiana jest obsadzenie kogo innego do voice actingu głównej bohaterki. Chodź to zmienił polski wydawca. Zobaczymy jak wyjdzie. Na razie są dwa minusy jak dla mnie :)

Niemiec66

Mi chodziło raczej o klimat grafiki z poprzednich 2 części. Wiem, że jest to zrobione w 3D, ale cieszę się po prostu, że nie unowocześnili tego za bardzo. Ja się tam cieszę, że w ogóle 3 część wyjdzie i nie marudzę, bo Syberia to moja ulubiona przygodówka, a grałam w naprawdę wiele.

agata0707

Podchodzę tylko sceptycznie jak na razie. Grę mam już zaklepaną na cdp.pl od października. Także zobaczymy w kwietniu czy nie zepsuli.